PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
همشون تو بار اول قابل باز شدنه
فقط باید عناصری که برا ساخت یا خرید هر کدوم نیازه رو بدست بیاری ، با انجام چلنج هایی که تو ماموریت های فرعی هست اون عناصر بدست میاد
ولی دوستان صفحه ها قبل یه اشاره ای کردن که فک میکنم توکن و یا همون متریال ها :D به اندازه کافی موجود نیست و باید درست استفاده بشه که در جواب این دوستمون یکی پیشنهاد داد بود سیو دستی بزنه و یکبار بره لباس هارو کامل یاز کنه یک بار تجهیزات رو که منظورم این مورد هست
الان دقیقا میخوام بدونم با انجام کلیه چلنج ها من برای ساختن و ازاد کرد کلیه ایتم ها چیزی کم میارم یا نه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ولی دوستان صفحه ها قبل یه اشاره ای کردن که فک میکنم توکن و یا همون متریال ها :D به اندازه کافی موجود نیست و باید درست استفاده بشه که در جواب این دوستمون یکی پیشنهاد داد بود سیو دستی بزنه و یکبار بره لباس هارو کامل یاز کنه یک بار تجهیزات رو که منظورم این مورد هست
الان دقیقا میخوام بدونم با انجام کلیه چلنج ها من برای ساختن و ازاد کرد کلیه ایتم ها چیزی کم میارم یا نه ؟
خب اونا اشتباه اشاره کردن :D

من شخصا کلا یکبار بازی رو رفتم همه چلنج های مراحل جانبی رو انجام دادم و هیچ مسئله و مشکلی در مورد تعداد متریال ها نداشتم اون توکن ها هم که گفتی الان دقیق یادم نیست از کجا باید گیر بیاری ولی هر مرحله جانبی برات مشخص میکنه چه متریالی بهت میده با انحامش به راحتی بدست میاری حتی راحت‌تر از اون که فکرشو کنی

ببین چی کم داری اون مراحلی که اون متریال رو بهت میده برو ، خیلی سادس

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد

غیر از چلنج هیچکدوم دیگه رو کم نمیاری! چلنجم اگه حال داشته باشی همه رو ۳ کنی بازم چیزی کم نمیاری
اینکه میگم ممکنه کم بیاری به این خاطر میگم که شاید دلت بخواد گجتارو فول آپگرید کنی. اون موقع به مشکل میخوری
اما اگه بیخیال گجت‌ها بشی یا فولشون نکنی هیچ مشکلی واست پیش نمیاد برای گرفتن تروفی
به نظرم واسه اینکه کلا نگرانی نداشته باشی بیخیال فول آپگرید کردن گجت‌ها بشو

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
با تشکر از سرعت پاسخ دهی تون ممنون :D
یه مورد دیگه این که من همراه داستان تقریبا درصد بالای تا جایی که بشه دارم فرعی ها رو هم میرم ولی یک سری از فرعی ها قابل تکرار هست و یکسری نه اونها چی میشن ؟ مثلا من تو یکی از کرایم ها موردم تکرار نشد اون وقت توکن هاش چی میشه ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
غیر از چلنج هیچکدوم دیگه رو کم نمیاری! چلنجم اگه حال داشته باشی همه رو ۳ کنی بازم چیزی کم نمیاری
اینکه میگم ممکنه کم بیاری به این خاطر میگم که شاید دلت بخواد گجتارو فول آپگرید کنی. اون موقع به مشکل میخوری
اما اگه بیخیال گجت‌ها بشی یا فولشون نکنی هیچ مشکلی واست پیش نمیاد برای گرفتن تروفی
به نظرم واسه اینکه کلا نگرانی نداشته باشی بیخیال فول آپگرید کردن گجت‌ها بشو
.: FRANKLIN :.@
اینم نکته خوبی بود
من هرکدوم گجت ها رو 50 تا 70 درصد آپگرید کردم
به طور کلی 15 تا آپگرید برای گجت هات باید بخری واسه تروفی ، حالا میتونی سیو کن بعد از دریافت تروفی 15 آپگرید دوباره سیو رو برگردون که کمتر دنبال متریال بگردی اینکارم نکردی مشکلی نیست

پ ن : گجت هاش واقعا جذابیت خاصی به گیم پلی میدن مخصوصا میشه باهاشون با دشمنا شوخی کرد و شاد شد =))

با تشکر از سرعت پاسخ دهی تون ممنون :D
یه مورد دیگه این که من همراه داستان تقریبا درصد بالای تا جایی که بشه دارم فرعی ها رو هم میرم ولی یک سری از فرعی ها قابل تکرار هست و یکسری نه اونها چی میشن ؟ مثلا من تو یکی از کرایم ها موردم تکرار نشد اون وقت توکن هاش چی میشه ؟
نقشه بازی رو نگاه کنی به چند منظقه با اسامی مختلف تقسیم شده
تو هر منطقه تعدادی جرم اتفاق میوفته که تو اطلاعات هر منطقه تعدادشون نوشته وقتی اون جرم اتفاق میوفته یا بهت اطلاع میده یا خودت باید هر چند 100 متری که میری نقشه رو نگاه کنی تا علامت خطر قرمز رو ببینی
خب هر کدوم از جرمهایی که اتفاق میوفته دو تا چلنج دارن که معمولا نمیشه هر دو رو یکجا گرفت وقتی یک جرم رو دیدی یکی از چلنج هاش رو حتما انجام بده بعدا که دوباره تو همون منطقه بچرخی مشابه همون جرم رو بهت میده درحالی که یک چلنجش رو خودت قبلا انجام دادی حالا چلنج دوم رو انجام بده

راستی برا تروفی هم اگه میخوای باید تمام مناطق رو 100% کنی نقشه رو ببینی بهت میگه چند درصد پر شده

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستانی که این بازی رو تجربه کردن، آیا ارزش خریدن داره؟
بازی تا انتها جذابه یا به مرور خسته کننده می شه؟
عالیست! عالیییی! >:)
اصلا همون تار زدن و گشت و گذارش کاری میکنه اصلا خسته نشی:p

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
به خودیه خود یک لذت منحصر بفرد داره که همین استفاده از تار و تاب خوردن که معلوم نیست دوباره کی تکرار بشه :((
+
از مهارتها و تحهیزات اسپایدی استفاده کنی لذت بازی 100 برابر میشه ، جدی میگم
اگه بازی رو شروع کردی حتما گجتها رو آپگرید کن

• Like
Reactions: Destro

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
ارزش خرید قطعا داره من تا اواسط بازی رو رفتم میتونم بگم فوق العاده است
فقط تار زدن تو شهر یه تجربه جدید و عالی هست در کنار گجت های فوق اللعاده باحال که استفاده ازش بشدت سرگرم کننده است
ماموریت ها تنوع جالبی داره از اصلی تا دنبال کردن کفتر :D
اما شاید روند شون تکراری بشه که با استفاده از کجت ها تنوع جالبی میتونی بهش بدی ولی فقط کمبو بری شاید یکم تکراری بشه
در مورد داستان من چون تموم نکردم نظری ندارم ولی شخصیت پردازی تا جایی که من دیدم بسیار خوب بوده حتی مری جین داخل داستان به نظر من از کل فیلم ها هم بهتر از اب در اومده
در کل تجربش حتما توصیه میشه :x

• Like
Reactions: Minato Arisato

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
دوستان منم همین مشکل اکثریت رو دارم ک توکن کم اوردم،الان نزدیک 60 درصد بازی رو رفتم و قسمتای مختلف شهر رو همه رو کل ماموریتا و چلنج ها رو کامل کرد ولی الان crime token و base token ندارم برا ازاد کردن لباس هام.
چجوری باید پیدا کنم باز؟یا کلا باید برم سراغ نیوگیم پلاس؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
سلام
دوستان منم همین مشکل اکثریت رو دارم ک توکن کم اوردم،الان نزدیک 60 درصد بازی رو رفتم و قسمتای مختلف شهر رو همه رو کل ماموریتا و چلنج ها رو کامل کرد ولی الان crime token و base token ندارم برا ازاد کردن لباس هام.
چجوری باید پیدا کنم باز؟یا کلا باید برم سراغ نیوگیم پلاس؟
چلنج ها رو برید توکن میده . بعضی هارو هم باید gold بگیرید تا توکن بیشتری بده

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
چلنج ها رو برید توکن میده . بعضی هارو هم باید gold بگیرید تا توکن بیشتری بده

همشونو رفتم مثلا crime token دیگه جایی نیست البته شاید هنوز ازاد کنه تا انتهای بازی ولی در کل اصلا خوشم نیومد این حرکت چون من حوصله ندارم بازم از اول شروع کنم یا اینکه چلنجا رو گلد بگیرم.
اگه چیزی نداد تا اخر بازی میبوسمش و میذارمش کنار و بیخیال لباسا میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر