PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این تریلری که نشون دادن یه جاهاییش میخورد گیم پلی باشه
حالا این گیم پلی ingame بود؟؟؟
اگه آره تا من سر به بیابون بذارم

• Like
Reactions: Polaris

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چندتا نکته مثبت داشت این معرفی!:D
یکیش اینکه ساکرپانچ به IP جدید یا Infamous بعدی برسه، که برای من مهم تر از اسپایدرمنه:D
یکیشم اینکه Insomniac کاملا برگشت به جایی که بود! بازم مثل نسل قبل هم رچت رو خواهیم داشت و هم یک IP دیگه! :x دمشون گرم!:x

سونی و اکتی یه حرکت مشابه کراش بزنند و Spyroهای اینا رو هم ریمستر کنند عالی میشه:-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,368
نام
Mehrdad
اینقدر بازی های مختلف و خفن معرفی شد وقت نشد این یکی را لود کنم تو مغزم:D من بیشتر از خوشحالی سر این هایپم سر بازی بعدی ساکر پانچ. همین که معلوم شد ip جدیده:D
@Daedalus
خب مشخصه برای اینکه بین این همه بازی گم نشه یه اسمی باشه ازش تا اون موقع فن جمع کنه:D باید ببینیم چه اطلاعاتی از بازی میاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
بریم که داشته باشیم حماسه ای مثل بتمن ارکهام رو
A few more details from the PSblog Livecast interview

- Marvel's giving Insomniac a lot of freedom to do what they want
- Peter Parker is a little older and more experienced
- The parkour that we see in the coffee shop is part of them fleshing out his traversal abilities
- His fighting capabilities will be a reflection of him being older and understanding what he's capable of doing

- Biggest team Insomniac has ever had working on a game
- Most ambitious Marvel game ever made
- It's been in development for "quite some time"
- It's not connected at all with the upcoming movie
- It'll focus on both Peter Parker and Spider-man
- PS4 exclusive and published by SIE
- They aren't ready to talk about any release timeframe

Everything you saw in that trailer was on current PS4 hardware

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
انحصاری کردن این بازی حرام بود :( هی :( فکر کنم همین یه بازی من اخر مجبور کنه یه پلی 4 جور کنم :D
ولی خب دست خوب استودیویی دادن و Insomniac Games بنظرم میتونه بازی خیلی خوبی از اسپایدی بسازه :D تریلرشم که خیلی دوست داشتم و بنظرم جز بهترین تریلرهای E3 بود :D فقط کاش این کاستومش عوض کنند خیلی زشته :|

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,564
نام
Alireza
اگه اشتباه نکنم شایعه ها میگفتن پروژه جدید Sucker Punch ه! چیشد پ؟:-?
فقط کاشکی این لباسش تغییر کنه!:-& این قسمت سفیدش شدید رو مخه!~X( چی میشد لباسشو مث Civil War درست میکردن؟:-w
من ک به Insomniac اعتماد کامل دارم! بعد این بازی های اخیرشون کسی بشون اعتماد برای بازی باحال نداشته باشه مشکل داره :D
میدونم خیلیا از این بدشون میاد ولی چ خوب شد انحصاری شد!:>:>

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
Biggest team Insomniac has ever had working on a game
Everything you saw in that trailer was on current PS4 hardware
:Shocked::Wallbash: :Shocked:
بهترین سوپرایز بود برام:((.
انتظار سخته ای کاش اخر سال عرضه میشد ولی حدسم اینه میره برای آخر 2017~X(