PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بریم که داشته باشیم حماسه ای مثل بتمن ارکهام رو
A few more details from the PSblog Livecast interview

- Marvel's giving Insomniac a lot of freedom to do what they want
- Peter Parker is a little older and more experienced
- The parkour that we see in the coffee shop is part of them fleshing out his traversal abilities
- His fighting capabilities will be a reflection of him being older and understanding what he's capable of doing

- Biggest team Insomniac has ever had working on a game
- Most ambitious Marvel game ever made
- It's been in development for "quite some time"
- It's not connected at all with the upcoming movie
- It'll focus on both Peter Parker and Spider-man
- PS4 exclusive and published by SIE
- They aren't ready to talk about any release timeframe

Everything you saw in that trailer was on current PS4 hardware
گرافیک بازی رسما هالیوود بود دیگه چقدم با اقتدار تاکید کردن رو سخت افزار حال حاضر PS4 بوده واقعا نمایش فک براندازی بود.
واقعا این استودیو خلاقیت خوبی داره من مطمئنم بازی موفق میشه کلا یکی از بهترین نمایش های کنفرانس بود اینقد بازی بود گم شد بین اونا

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اطلاعات جدید از زبان کارگردان بازی:
  • نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
  • این نسخه جهان‌باز خواهد بود.
  • بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
  • این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد و اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
  • داستان بازی ریشه دار خواهد بود و این برای اینسامنیاک گیمز فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد. بازی هنوز هم به سنت قدیمی این فرانچایز احترام می‌گذارد اما توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.به عنوان نمونه در طراحی لباس اسپایدرمن تغییراتی ایجاد شده است.(من دوست ندارم این موردش رو)
  • با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
  • داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که دنیا اسپایدرمن و پیتر پارکر با هم برخورد می‌کنند داستان در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
  • نام بازی فعلا فقط Spider Man است.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
تریلر تمیزی داشت ، چیز از داستانش نگفت (تقریبا) اما گیمپلی و گرافیکش بنظر جالب میومد ، امیدوارم بتونه با غولی مثل Batman Arkham series همگام باشه . . .

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
1-خب یه معذرت خواهی به اینسانیاک گیمز بدهکارم چون بعد از سانست فکر میکردم هم قطارای قدیمیش رو فراموش کرده و فقط دنبال پول بیشتره ولی گویا بزرگترین پروژه اخیرش رو گذاشته واسه سونی:sweatsmile:

2- گرافیک بازی که چندان اعجاب انگیز نبود که شاید یه مقدار توی ذوق بزنه:think:

3- دیگه همه دارن همه جا میگن که واسه موفق شدن این بازی باید اینسامنیاک هم مثل راک استدی خلاقیت خرج کنه که با توجه به سابقه اینسامنیاک موفقیت این عنوان اصلا" دور از ذهن نیست فقط دوست دارم بدونم واسه شخصیت های منفی بازی چ فکری کردن چون شخصیت منفی خوب و پخته با شخصیت پردازی عالی وقعا" ملاک هست

شدیدا" منتظر تریلر گیم پلی از نبرد های تن به تن بازی هستیم ببینیم اینسامنیاک چه راهی رو رفته:innocent:

حضور بازی توی PSX هم تایید شد <:-P

cv9m66wuoe0cmt7qhngy.jpg

2016psx چه ماهیه؟؟

• Like
Reactions: Barcelona FC

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
1-خب یه معذرت خواهی به اینسانیاک گیمز بدهکارم چون بعد از سانست فکر میکردم هم قطارای قدیمیش رو فراموش کرده و فقط دنبال پول بیشتره ولی گویا بزرگترین پروژه اخیرش رو گذاشته واسه سونی:sweatsmile:

2- گرافیک بازی که چندان اعجاب انگیز نبود که شاید یه مقدار توی ذوق بزنه:think:

3- دیگه همه دارن همه جا میگن که واسه موفق شدن این بازی باید اینسامنیاک هم مثل راک استدی خلاقیت خرج کنه که با توجه به سابقه اینسامنیاک موفقیت این عنوان اصلا" دور از ذهن نیست فقط دوست دارم بدونم واسه شخصیت های منفی بازی چ فکری کردن چون شخصیت منفی خوب و پخته با شخصیت پردازی عالی وقعا" ملاک هست

شدیدا" منتظر تریلر گیم پلی از نبرد های تن به تن بازی هستیم ببینیم اینسامنیاک چه راهی رو رفته:innocent:

2016psx چه ماهیه؟؟
فکر می کنم اذره.
مال ۲۰۱۵ که اگر اشتباه نکنم چهارده اذر بود.

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
لامصب خیلی هایپ کرد!
بالاخره اسپایدی یه بازی میگیره که حقش باشه :x
تنها چیزی که اولش یکم باهاش مشکل داشتم لباسش بود اونم فقط سمبولش که دوست داشتم مشکی باشه :D البته الان کنار اومدم باهاش :D
پ.ن:اینقدر گیف از بازی تو شبکه های اجتماعی زیاد شده روزی 10 بار فشار مارو بالا پایین میکنن :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اون چندتا قسمتی که از گیم پلی نشون میدن رسما CG دیگه خیلی گرافیک بالاست این مشخصه دیگه.جالبه چندتا صحنه ای هم که از گیم پلی نشون دادن واقعا هایپ برانگیزه
احتمال موفق شدن بازی با توجه به سابقه استودیو خیلی بالاست

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
هیچ وقت اسپايدر من هارو با گرافیک نمیزنن. ..پدر کشتی دارن با این بازی!؟!!

شما احتمالا تریلر رو با کیفیت بالا ندیدید.پیشنهاد میکنم تریلری که دوستان با حجم ۱۲۹ مگ تو همین صفحه گذاشتن رو یه بار دیگه نگاه کنید.
مورد دیگه ای که شاید گرافیک بازی زیاد به چشمتون نیاد و اتفاقا تو فروم های خارجی هم بحثش شد به خاطر اینه که گرافیک با نگاه کردن به خود اسپایدرمن یه مقدار کارتونی به نظر میاد.اما اصلا اینطوری نیست.تنها دلیلی که اینطور به نظر میرسه به خاطر رنگ خاص لباس اسپایدرمن هست که این مورد رو تو ذهن آدم میاره.حتی تو فیلمای اسپایدرمن هم همین حس انیمیشنی القا میشه.اگه با دقت به کاستومش تو تریلر با کیفیت بالا نگاه کنید حتی میتونید شیش ضلعی هایی که لباس رو تشکیل دادن هم ببینید.این مورد تو فیلم های اسپایدرمنم بوده و مطمئنم که Insomniac هم تو تک تک موارد و جزئیات بازی سنگ تموم میذاره.

نظر خودم در مورد بازی و تریلر:همیشه یکی از آرزوهای من تو دنیای گیم این بوده که یه بازی با کیفیت از اسپایدر من ببینم و بالاخره داره برآورده میشه :D
تریلر بی نظیر بود شهر رو نگاه کنید طوری بود که میشه به همین صورتی که هست یه Open world به سبک GTA از توش در آورد و بازم همه کف کنن دیگه برای اسپایدرمن که بی نظیره.
طراحی خود اسپایدر من عالی بود البته به جز کاستومش که به نظرم اون دوتا لوگوی سفید عنکبوت و اون رنگهای سفید تو دستش لباس رو زشت میکرد.البته مطمئنم تو بازی کاستومای مختلف برای انتخاب کردن وجود داره.
مبارزات عالی بود.کاملا سینماتیک و سنگین به نظر میرسن.
حرکات پارکور و انیمیشنا واقعا طبیعیه و حس فیلم رو به آدم دست میده.تاری که اول تریلر میزنه رو نگاه کنید دقیقا انگار که تار عنکبوته :D
اون تیکه کوتاهی که اول تریلر تو شهر با تار حرکت میکنه رو نگاه کنید کاملا سنگینی کرکتر و اینکه به تار آویزونه و جاذبه زمین روش اثر داره و اسپایدرمن پرواز نمیکنه کاملا مشهوده! موردی که تو هیچ کدوم از بازیهای قبلی اسپایدرمن رعایت نشده بود.

در کل واقعا بهترین سوپرایز سونی حداقل برای من بود و شدیدا منتظر نمایشای بعدی بازی هستم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر