Spec Ops : The Line | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کمی تکراری هستن ولی میشه باهاشون کنار بیای !!پ :d
من خودم یکبار هم از اسلحه اصلی استفاده نکردم همش با اسلحه دومی بازی میکردم و بازی رو تموم کردم :d :d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
مسخره ترین باگی که بازی داره اینه که وقتی خودت میمیری game over میشی ولی وقتی اونایی که همراهت هستن میمیرن تو میتونی بهشون خون تزریق کنی تا دوباره زنده بشن....

چطور تو میتونی به اونا خون تزریق کنی ولی اونا نمیتونن؟؟؟؟!!!

آقا من یه سوال دارم از شما؟شما معنی باگ رو میدونی؟؟!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
آقا من یه سوال دارم از شما؟شما معنی باگ رو میدونی؟؟!

نه فقط شما میدونی.... حالا که خیلی ادعای دانایی میکنی برای من و بقیه روشن کن که این سیستم بازی رو بهش چی میگن؟

ابتکار سازنده های بازی؟ اشتباه بیش از اندازه در گیم پلی کاراکترها؟ یا نداشتن تجربه شرکت 2kgames در ساخت بازیهایی به این سبک؟

در ضمن همینجا بگم که من به بازی نمره 6 میدم.... بخاطر توضیحاتی که در مشکلات گیم پلی در صفحه قبل عنوان کردم و همچنین تفکیک ابتدائیه رنگهای نارنجی و قرمز در صحرای دبی در محیط بازی و همچنین داستان بی سر و ته که تازه آخرش معلوم میشه چی به چی بوده....

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
نه فقط شما میدونی.... حالا که خیلی ادعای دانایی میکنی برای من و بقیه روشن کن که این سیستم بازی رو بهش چی میگن؟

ابتکار سازنده های بازی؟ اشتباه بیش از اندازه در گیم پلی کاراکترها؟ یا نداشتن تجربه شرکت 2kgames در ساخت بازیهایی به این سبک؟

در ضمن همینجا بگم که من به بازی نمره 6 میدم.... بخاطر توضیحاتی که در مشکلات گیم پلی در صفحه قبل عنوان کردم و همچنین تفکیک ابتدائیه رنگهای نارنجی و قرمز در صحرای دبی در محیط بازی و همچنین داستان بی سر و ته که تازه آخرش معلوم میشه چی به چی بوده....

یه اصلی تو بازی های هست که میگه هم تیمی 3 حالت کلی داره :
1 . اگه تو بازی بمیره هیچ اتفاقی نمی افته (انگار از اول زاده نشده) :d
2 . اگه هم تیمی بمیره شما هم میبازید (این حالت بسیار رو اعصابه مخصوصا که با هوش مصنوعی کنترل بشه ) )x
3 . حالت آخر اینه که هم تیمی اصلا نمی میره :-o

حالا این قضیه نه ربطی به باگ داره نه چیز دیگه ای بلکه فقط و فقط مربوط به سلیقه ی سازنده ها میشه .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
یه اصلی تو بازی های هست که میگه هم تیمی 3 حالت کلی داره :
1 . اگه تو بازی بمیره هیچ اتفاقی نمی افته (انگار از اول زاده نشده) :d
2 . اگه هم تیمی بمیره شما هم میبازید (این حالت بسیار رو اعصابه مخصوصا که با هوش مصنوعی کنترل بشه ) )x
3 . حالت آخر اینه که هم تیمی اصلا نمی میره :-o

حالا این قضیه نه ربطی به باگ داره نه چیز دیگه ای بلکه فقط و فقط مربوط به سلیقه ی سازنده ها میشه .

دوست عزیز موردهای غیر عادی در یک بازی از نظر من باگ محسوب میشه....

حالا میخواد سلیقه سازنده باشه یا میخواد اشتباه اون باشه فرقی نمیکنه... مشکلات غیرعادی در یک بازی روند طبیعی بودن گیم پلی را به سمت غیر واقعی بودن اون میکشند...

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
بازی رو شروع کردم .... بازی خوبی هستش ..... یه ذره گیم پلیش خشکه که این رو می ذاریم به حساب تجربه ی کم 2K در این سبک ولی همه چیش با هم خیلی خوبه .... همه ی اسامی در بازی واقعی هستن .... بی تعارف بازی رو ساختن :d .... خیابان شیخ زائد و حرف ها و اسم هایی که زده میشه و.... ... راستی ایرانی حرف زدن هم جالبه .... فقط اینو هنوز زیاد نفهمیدم که چرا اهالی دبی فارسی حرف می زنن ؟؟ یعنی تا اون موقع زبان فارسی روی عرب ها تاثیر گذاشته ؟؟؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بازی هیچ نکته ی جدید و خاصی نداره و هیچ کدوم از الماناشم فوق العاده نیستن نه داستان درجه یکی داره نه گیم پلی خیلی فوق العاده ای و نه گرافیک خوبی اما بازی ضعیفیم نیست یعنی گیم پلیش کشش لازمو داره و طراحی مرحله هاشم تقریبا خوبه فقط یه نکته ی خیلی آزاردهنده اش اینکه وقتی دکمه ی A رو فشار میدی و میخوای بدویی اگه حتی A رو دیگه فشار ندی بازم شخصیت اصلی یه چند ثانیه میدووه و جلو میره و این خیلی اعصاب خورد کنه و ایراد اصلی و اساسی گیم پلیه افکت شنم غیر از تاثیر ظاهری به هیچ وجه رو گیم پلی تاثیر خاصی نداره و با حرفای سازنده های بازی خیلی فاصله داره داستان بازیم واقعا ضعیف و تکراریه یعنی دقیقا میدونی چه اتفاقی میخواد بیفته و شخصیت پردازیای بازیم اصلا جالب نیست مخصوصا شخصیت پردازی دوتا همراهمون که از حد هویچ فراتر نمیره و شخصیتای منفیم تکرارین گرافیک بازیم بد نیست نورپردازی خوبی داره و کیفیت بافتا و جزئیاتشم تو بعضی صحنه ها خوب و تو بعضی صحنه ها ضعیفه انیمیشنا اصلا خوب نیست و خیلی خشکه ولی در کل گرافیک متوسطه و از نظر تکنیکی به غیر از نورپردازی هیچ نکته ی خاصی نداره
به نظر من تو این وضعیت که بازیای خوبی تو بازار نیست برای کسایی که طرفدار سبک اکشنن انتخاب خوبیه
Spec Ops : The Line : 7/10
گیم پلی : 7.5
داستان : 5
گرافیک : 7
موزیک و صداگذاری : 8

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
HACKBOTER

من هیچوقت ادعای دانایی نکرده بودم و نکردم و نخواهم کرد...فقط باید به شما بگم که باگ به اشباهات گرافیکی گفته میشه و اون ایرادی که شما گرفتید اصلا ربطی به این موضوع نداره!
باید میگفتی که نکات ضعف بازی هستند!حالا نه قصد ادعای دانایی کردم نه ضایع کردن و نه از هر چیز دیگه...میل خودت هست که چجوری برداشت کنی.

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima

من به شدت با نظر شما موافقم 100%

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
HACKBOTER

من هیچوقت ادعای دانایی نکرده بودم و نکردم و نخواهم کرد...فقط باید به شما بگم که باگ به اشباهات گرافیکی گفته میشه و اون ایرادی که شما گرفتید اصلا ربطی به این موضوع نداره!
باید میگفتی که نکات ضعف بازی هستند!حالا نه قصد ادعای دانایی کردم نه ضایع کردن و نه از هر چیز دیگه...میل خودت هست که چجوری برداشت کنی.

دوست عزیز هیچ بایدی در کار نیست.....

شرکت سازنده اومده سلیقه ای عمل کرده و خواسته های کاربران را بهش بی توجهی کرده .... میخواد اشتباهات گرافیکی از دیده شما باشه یا غیر طبیغی بودن گیم پلی از دید من (نوعی باگ) باشه....

بازی که سلیقه ای ساخته بشه مشکلات زیادی توش دیده میشه و مسلما زیاد پیشرفت خوبی نخواهد داشت.....

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
حالا باید فلان اسم رو روش گذاشت که صحیح نیست ولی دیگه باگ هم نیست:D
همون سلیقه ی کج سازنده درست تره:D
میتونست مثل Geow رو درجه سختی بالا عمل کنه که شما 99% مواقع کشته می شدید و در عوض در درجه های سختی Normal و Casual و Hard دوستانتون می تونستن بهتون کمک کنن!!!

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوست عزیز موردهای غیر عادی در یک بازی از نظر من باگ محسوب میشه....

حالا میخواد سلیقه سازنده باشه یا میخواد اشتباه اون باشه فرقی نمیکنه... مشکلات غیرعادی در یک بازی روند طبیعی بودن گیم پلی را به سمت غیر واقعی بودن اون میکشند...
روی بازی به این قشنگی الکی ایراد نذارین
بازی Gow که قبول داری شاهکار بود
این بازی رو درجه insantly هم تیمی ها نمیتونن شفات بدن....
این باگه؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
روی بازی به این قشنگی الکی ایراد نذارین
بازی Gow که قبول داری شاهکار بود
این بازی رو درجه insantly هم تیمی ها نمیتونن شفات بدن....
این باگه؟

شما همونی نیستی که روی بیشتر بازیهایی که خوب در اومدن عیب و ایراد گرفتی و برعکس بازیهای خراب رو برعکسشو میگی خوب بوده؟

جهت اطلاعتون عرض کنم که روی دیگر درجه های سختیه بازی هم این مشکل وجود داره و فقط مخصوص مد insantly نیست...

شاید اگه کسی دیگه این حرفو میزد باورم میشد ولی شما که به خوب میگی بد به بد میگی خوب غیر منطقی به نظر میاد....

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
باگ یعنی این که برنامه از الگوریتمش پیروی نکنه و طبق الگوریتمش پیش نره پس این باگ نیست .... به قول یکی از دوستان سلیقه ی کج سازنده است . :d

بازی چه قدر طولانیه .... من امروز چند ساعت رفتم هنوز تموم نشده .... از اچیومنت ها می فهمم که خیلی دیگه مونده .... کلا بازی خوبیه .... به خشکی گیم پلی هم عادت می کنی ولی بعد از یه مدتی خسته کننده میشه و نوآوری بین چپترها کمه ..... چند ساعت بعد شروع

حالت از شن بهم می خوره ..... مثلا ماموریت های شبش خوبه و هلیکوپترش ولی بعد از هلیکوپتره توی صحرای شنی خیلی خسته کننده است و همش آرزو می کنی تموم بشه .... البته این خسته کنندگی ممکنه به دلیل سختی هم باشی ... من که دارم روی اخرین

درجه سختی میرم اگه یکی از دوستام بیفته زمین دیگه نمیشه کاریش کرد ... باید یه قسمتو صدبار بری .... کلا فک کنم سخت ساختنش :d ..... ولی یه نکته ی خیلی خوبی که در بازی ایجاد کردن مسئله ی خشاب هستش ..... باید از تیرهات به خوبی استفاده کنی وگرنه

کارت تمومه .... ارزش تیر برات مشخص میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر