Soulframe | PC

Logo Cut 2.jpg

Developer and Publisher : Digital Extreme
Platforms : PC & Consoles
Release Date : TBA​

دیجیتال اکستریمز سازنده عناوین موفق Darkness 2 و Warframe ، بعد از 10 سال از پروژه جدید خودش رونمایی کرد.
عنوان Soulframe یک عنوان فانتزی هست که برپایه فرمول موفق warframe ساخته خواهد شد ، با این تفاوت که گیم پلی بازی کندتر و سنگین تر خواهد بود.
بنابراین تمرکز بازی بیشتر روی Coop و PVE خواهد بود ، البته همونطور که در وارفریم هم دیدیم علاوره بر pvp بطور تنها هم قبل بازی خواهد بود.

برخلاف Warframe که سیستم مبارزات بر پایه تیراندازی بود ، نوع مبارزات انتخاب شده برای این بازی از نوع نزدیک (Melee) هست ولی کندتر و سنگین تر خواهد بود.

هسته بازی برپایه طبیعت ، گونه بشر و مشکلاتی و نابسمانی هایی که بر اون تحمیل کرده طراحی شده.
طبیعتی که خسته و عصبانی از تغییراتی است که بدست ساکنین به او وارد شده ، با هدف بازگشت تعادل و بازسازی خودش در جنگی با پلیدی با پلیر ارتباط برقرار میکنه.
در تریلر میبینیم که چطور حیوانات مختلف به شخصیت کمک کرده تا به زندگی برگرده و همینطور حین مبارزات به کمک پلیر میان.

بازی برخلاف وارفریم خیلی بر گشت و گذار و اکتشاف تاکید داره.
نمیشه کتمان کرد که نوع دوربین انتخاب شده و سیستم مبارزات تا حدی یادآور عنوان تحسین شده فرام ساتور (Elden Ring) هست.
با این حال بعید هست که حین دیدن تریلر شما بیشتر یاد استودیو جیبیلی و شاهکارش پرنسس مونونکه نیفتید.

با همه اینها بازی کاملا در مراحل ابتدایی توسعه هست و از همین 6-5 ماه پیش (Feb 2022) وارد پروسه جدی ساخت شده.
پس مطمئنا به این زودی ها خبری از انتشار بازی نمیشنویم.

در توضیح اینکه چرا بازی به این زودی معرفی شده ، کارگردان و تهیه کننده اعلام کردن که ما ادامه مسیری که با وارفریم طی کردیم رو به Soulframe هم تعمیم دادیم.
ما با پلیرهایی که طرفدار ما هستن ارتباط خیلی نزدیکی داریم و این از نمایشهای سالانه و ارتباطی که بطور ماهانه از طریق یوتوب، توییچ و... با اونها برقرار میکنیم مشخص هست.
با نمایش این تریلر خواستیم این پیام رو به اونها بدیم که ما در حال ساخت یک بازی جدید هستیم تا اونهارو خیلی زود در جریان مسایلی که در استودیو میگذره گذاشته باشیم.

تصاویر بازی :
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

آخرین ویرایش:
از وصف بد بودن گرایند First Descendant نسبت به وارفریم همین بس که معادل سیستم Amorphous Materials که برای همه چی استفاده میکنن تو وارفریم فقط برای معادل سلاح و کاراکتر های التیمیت هستش :)) آیتمی که ظرفیت ماد رو زیاد میکنه هم عین نقل و نبات ریخته :))
چقدر سره energy activator وقت گداشتم آخرم نداد x_x

• Like
Reactions: Big Band
این بازیهای آنلاین کره ای کلا ذاتشون همین ساده سازی کردنه به اضافه اینکه با امکان خرید پلیرها رو حتی بیشتر سوق بدن به تنبل شدن که یه وقت خدای نکرده پلیر کره ای زحمت بیخود نکشه و کوشته نشه.
البته شما میگید تو FD راحته و پیچیدگی نداره همه چی ولی خب از حق نگذریم گرایند وارفریم هم دقیقا نقطه مقابلشه.
تو وارفریم هم امکان خرید موجوده ولی FD رو که بازی میکنی انگاری بازی حول این طراحی شده که پلیر اصلا وقت نزاره روی گرایند بازی و یکسره بره پول بده برای از بین بردن این گرایند خسته کننده.

اینها رو گفتم که بگم برای وارفریم این سیستم گرایند منطقیه.
برای بازیی که رایگانه بالاخره باید شکل درآمدزایی و لوپ گیم پلی طوری طراحی بشه که تو درازمدت هم پلیرها رو پای بازی نگه داره که خب این تو بازیهایی کره ای اصلا تعریف نشده.
بازی رو میدن 3 تا 6 ماه پلیرها بازی میکنن (نهایتا یک سال) و کلی خرجش میکنن و استودیو جیبش پر پول میشه و بعدش خود استودیو سوییچ میکنه روی ساخت یه بازی دیگه.
وارفریم الان سالگرد یازدهم خودش رو جشن گرفته.

رک و راست بگم تنها زمینه ای که First Descendant توش برتری داره طراحی کاراکتر های زن هست :دی
از این لحاظم فاصله ای با TFD نداره، اگه با غیر انسان مشکل نداشته باشی. :D

وارفریم الان شروع کردنش ارزش داره؟از first descendants بهتره؟
۱۰۰٪ ارزش داره. وارفریم جزو تک و توک لایو سرویس هاییه که کاملا خودشو ثابت کرده.
الان اگه شروع کنی به راحتی چند صد تا چند هزار ساعت کانتنت پیش روت داری.

• Cool
Reactions: Rohshen
عزیزان بازی که 10 سال پیش اومده رو دارین با بازی که 19 روزه اومده مقایسه میکنید؟ بعد توقع دارین مثله هم باشن از نظره محتوا؟ وارفریم زمانی که اومد همینطور بود یا بعد از 10 سال اپدیت مداوم به اینجا رسیده؟ بعد مارکت اون زمان مثله الان بود؟ الان بازی سینگل پلیر میاد 70 دلاره توش پره از mtx اونوقت میخواین بازی انلاین لایو سرویس همچیو بهتون راحت بده؟ طرفداری بیخودی از tfd نمیکنما اره من خیلی ازش خوشم اومده ولی مشکل زیاد داره که باید بطرف بشه و الان اره خیلی خیلی از وارفریم عقب تره ممکنم هست تا ابد بهش نرسه یا اصلا مثله بقیه بازیای این سبک که داشتن با وارفریم مقایسه میشدن مثله انتم و ... دد بشه و دیگه خبری ازش نباشه ولی خدایش دیگه ی ذره منصف باشین حالا چون شما یکم بازی کردین و اون چیزی که میخواستین بهتون نداده دلیل نمیشه کلا بازی بدرد نخوره از بچهای اینجا که توی فرند لیستم دارم بالاترین مستری رنک 13 هست مستری رنک 13 یعنی شما استوری رو که تموم کنی یکم توی هارد مود بازی کنی به این مستری میرسی بعد توقع دارین با این زمان بازی کردن دیگه کله بازیو انلاک کرده باشین؟ خلاصه اینکه درسته ماکه تستر نیستیم مجبور باشیم الان tfd رو بازی کنیم تا بعدا به جاهای خوبش برسه اگه باهاش حال نمیکنیم ولش میکنیم ببینم اینده ش چی میشه ولی اینکه اینجوری خرابش کنیمم واقعا فوله

عزیزان بازی که 10 سال پیش اومده رو دارین با بازی که 19 روزه اومده مقایسه میکنید؟ بعد توقع دارین مثله هم باشن از نظره محتوا؟ وارفریم زمانی که اومد همینطور بود یا بعد از 10 سال اپدیت مداوم به اینجا رسیده؟ بعد مارکت اون زمان مثله الان بود؟ الان بازی سینگل پلیر میاد 70 دلاره توش پره از mtx اونوقت میخواین بازی انلاین لایو سرویس همچیو بهتون راحت بده؟ طرفداری بیخودی از tfd نمیکنما اره من خیلی ازش خوشم اومده ولی مشکل زیاد داره که باید بطرف بشه و الان اره خیلی خیلی از وارفریم عقب تره ممکنم هست تا ابد بهش نرسه یا اصلا مثله بقیه بازیای این سبک که داشتن با وارفریم مقایسه میشدن مثله انتم و ... دد بشه و دیگه خبری ازش نباشه ولی خدایش دیگه ی ذره منصف باشین حالا چون شما یکم بازی کردین و اون چیزی که میخواستین بهتون نداده دلیل نمیشه کلا بازی بدرد نخوره از بچهای اینجا که توی فرند لیستم دارم بالاترین مستری رنک 13 هست مستری رنک 13 یعنی شما استوری رو که تموم کنی یکم توی هارد مود بازی کنی به این مستری میرسی بعد توقع دارین با این زمان بازی کردن دیگه کله بازیو انلاک کرده باشین؟ خلاصه اینکه درسته ماکه تستر نیستیم مجبور باشیم الان tfd رو بازی کنیم تا بعدا به جاهای خوبش برسه اگه باهاش حال نمیکنیم ولش میکنیم ببینم اینده ش چی میشه ولی اینکه اینجوری خرابش کنیمم واقعا فوله
tfd بازی قشنگیه من باس فایت های tfd بیشتر دوست دارم تا وارفریم ، توی هفته اول عرضه فکر کنم ۶۰ ساعت بازی کردم ، برای منی که شاغل هستم این عدد خیلی بالاییه ، تنها دلیلی که دیگه بازی نمیکنم اینه که احساس میکنم گرایند کردن توی tfd غیر منطیقه ، منظورم اینه جوری طراحی کردن که در آخر شما دست تو جیبت کنی همینطور که خود شما ultimate bunny خریدید ، به هر حال گرفتن ultimate خیلی باید زمان گذاشت ، اما در آینده اگر کانتنت جدید اضافه کنن و یه فکری به حال چنس دراپ کنن من قطعا برمیگردم

• Like
Reactions: Kaiki and m.d.makan
خب به هر حال چون تو یک سبک هستن خواه نا خواه مقایسه میشن.
درسته وارفریم روز اول که آلفاش اومد دقیقا یادمه که زیر 500-400 مگ بود و عملا 20% چیزی که الان هست هم نبود.
ولی با آپدیت مداوم و تعهد به بازی و طرفدارها دیجیتال اکستریمز شد استودیوی پولساز الان و وارفریم یکی از گنده لاتهای بازیهای آنلاین.

خودت بهتر میدونی که این در مورد استودیو و بازیهای کره ای عموما صدق نمیکنه.
اینها اول بخش درآمدزایی و خالی کردن جیب پلیر رو میسازن و بعد بازی رو حول اون توسعه میدن.
از لحاظ ساپورت و آینده نگری هم که بازیهاشون عمر خیلی کوتاهی دارن.
البته برای کیفیت محتوایی که ارائه میدن و رایگان بودن بازی حتما و قطعا ارزش بالایی داره ، خودم هم دوست دارم تجربش کنم.
ولی بحثی که شده بود بیشتر در مورد آینده بازی ، لوپ گیم پلی و ارزش وقت گذاشتن پای اون و شکلی که پلیر رو سوق میده به پول خرج کردن بود.

tfd بازی قشنگیه من باس فایت های tfd بیشتر دوست دارم تا وارفریم ، توی هفته اول عرضه فکر کنم ۶۰ ساعت بازی کردم ، برای منی که شاغل هستم این عدد خیلی بالاییه ، تنها دلیلی که دیگه بازی نمیکنم اینه که احساس میکنم گرایند کردن توی tfd غیر منطیقه ، منظورم اینه جوری طراحی کردن که در آخر شما دست تو جیبت کنی همینطور که خود شما ultimate bunny خریدید ، به هر حال گرفتن ultimate خیلی باید زمان گذاشت ، اما در آینده اگر کانتنت جدید اضافه کنن و یه فکری به حال چنس دراپ کنن من قطعا برمیگردم
اقا این وار فریم برای ساخت اکانت میگه ریجن شما پشتیبانی نمیشه.با هر vpn ای هم میزنم صفحه سفید you dont have permission میده.حتی با پینگ هینت هم میگه ریجن ساپورت نمیشه.هیچ بازی ای تاحالا این جور مشکل نداشتم.راهی سراغ داری؟

اقا این وار فریم برای ساخت اکانت میگه ریجن شما پشتیبانی نمیشه.با هر vpn ای هم میزنم صفحه سفید you dont have permission میده.حتی با پینگ هینت هم میگه ریجن ساپورت نمیشه.هیچ بازی ای تاحالا این جور مشکل نداشتم.راهی سراغ داری؟
با نت گوشی (همراه اول یا ایرانسل) امتحان کن.

• Like
با فیلتر که میشه ساخت اکانت من چند روز پیش ساختم یکی دیگه ، اما برای بازی با هیچی نمیرفت حتی gearup booster آخر گادپینگ گرفتم خودش سرور وارفریم داره

• Like
با نت گوشی (همراه اول یا ایرانسل) امتحان کن.
ماکان با همه نت ها امتحان کردم حتی با pptp و l2tp.تنها راهی که گذاشت ثبت نام کنم و پیغام تحریم بودن نداد الان شانسی با google ignito سایتشو باز کردم و گیر نداد.
خیلی عجیبه با فیلتر شکن هم منو ip ایران تشخیص میداد.نگرانم کرد خیلی هوشمند شدن😬

با فیلتر که میشه ساخت اکانت من چند روز پیش ساختم یکی دیگه ، اما برای بازی با هیچی نمیرفت حتی gearup booster آخر گادپینگ گرفتم خودش سرور وارفریم داره
پس چرا برای من با فیلتر شکن accsess denied میداد؟
با پینگ هینت داخل بازی هم رفت.

دقیقا گرایندش غیرمنطقه چون الان بازی مشکل داره باید درستش کنن بزرگترین مشکل که باعث شده گرایندش طوری بشه ک حس کنی پیش نمیری اینه ک شما مثلا ی ایتم برای انرژی اکتیوتور میخوای شانسش 6% این کاملا اوکیه ولی کنارش ی سری ایتم هست که شانسشون 35% هست اینم کاملا اوکیه حالا شما این ایتم 35% رو برای هر ویپنی نهایت 4 بار نیاز داری که بتونی یونیک ابیلیتشو مکس کنی و برای کاراکترای معمولی فقط یکبار یعنی بعد از 4 بار گرفتن اون ایتم مربوط به فلان ویپن یا 1 بار گرفتن مثلا استیبلایزر فلان کاراکتر دیگه بیشتر از این اون ایتمارو بگیری رفته رفته باعث میشه از بازی زده بشی و فک کنی گرایندش غیرمنطقیه که واقعا هم هست فقطم بخاطره همین موضوع حالا اگر ی کاری کنن بشه این ایتمارو تبدیل به گلد یا کایپر کرد یا حتی کارنسی بازی دیگه شما عملا با گرایند کردن برای ی ایتم بخصوص داری برای چیزای دیگم گرایند میکنی و هرچی بگیری باعث میشه پیشرفت کنی و وقتت تلف نشه
گفتن میخوان ترید به بازی اضافه کنن که بشه بعدا اینارو ترید کرد ولی بنظره من تا اون اتفاق بیافته باید ی راهی برای الان پیدا کنن

درمورد التیمیت هم درست میگی من خودم خریدمش چون حوصله شو نداشتم ولی الان بعد از 237 ساعت که وقت گذاشتم برای چندتا کاراکتر دیگه گرایند التیمتای دیگه سخت نیست اینکه ایتمش رو بگیری همچنان مسخره و غیرمنطقیه ولی زدن اون کانتنت خیلی راحتره من تو 20 ساعت 2 تا از بلوپرینت ها و متریال های التیمت gley رو گرفتم ولی کاملا درست میگی کسی که شاغل یا وقت محدودی برای گیم داره حتی گرفتن کاراکترای معمولی که میخواد هم براش توی این بازی خیلی سخته چ برسه به التیمت که ی جواری براش غیرممکنه اینکه میخوان مجبورت کنن دستت تو جیبت کنی هم درسته حالا اصلا برفرض که شما اون کاراکتر رو با هر مشکلی که شده گرفتی بعد تازه باید بری هی لول 1 رو 40 کنی هی کاتالیست بزنی و هی از اول برای همین تقریبا مجبوری اون 30%xp بوست رو بخری برای گان هم همینطور
خب به هر حال چون تو یک سبک هستن خواه نا خواه مقایسه میشن.
درسته وارفریم روز اول که آلفاش اومد دقیقا یادمه که زیر 500-400 مگ بود و عملا 20% چیزی که الان هست هم نبود.
ولی با آپدیت مداوم و تعهد به بازی و طرفدارها دیجیتال اکستریمز شد استودیوی پولساز الان و وارفریم یکی از گنده لاتهای بازیهای آنلاین.

خودت بهتر میدونی که این در مورد استودیو و بازیهای کره ای عموما صدق نمیکنه.
اینها اول بخش درآمدزایی و خالی کردن جیب پلیر رو میسازن و بعد بازی رو حول اون توسعه میدن.
از لحاظ ساپورت و آینده نگری هم که بازیهاشون عمر خیلی کوتاهی دارن.
البته برای کیفیت محتوایی که ارائه میدن و رایگان بودن بازی حتما و قطعا ارزش بالایی داره ، خودم هم دوست دارم تجربش کنم.
ولی بحثی که شده بود بیشتر در مورد آینده بازی ، لوپ گیم پلی و ارزش وقت گذاشتن پای اون و شکلی که پلیر رو سوق میده به پول خرج کردن بود.
دقیقا همینطوره توی این مورد نکسون تازه سابقش از خیلیا خرابتره ولی این بازی باتوجه به این دوتا اپدیتی که داده و نوع رفتارشون ی ذره میتونه امیدوار کننده باشه حالا درمورد اینکه اپدیت هاچی بودن و اینکه چرا باعث شدن خیلیا حس کنن اینا برای بازی برنامه بلند مدت دارن و ... باشه برای تاپیک خودش

من هم صحبتای شما هم بقیه دوستان رو کامل قبول دارم از tfd هم دفاع نمیکنم بازی 3 تا مشکل خیلی بزرگ داره که باید خیلی زود حل بشه(این بحثم جاش توی تاپیک خودشه) وگرنه حتی خوده منم که عاشقشم ولش میکنم، حرفم این بود تا اینجای کار بازی خوبی بوده و مقایسه ی تعداد کاراکترا ویپن ها و محتوای بازی با وارفریمی که 10 ساله اومده یکم ظلمه درحق tfd همونطرو که نباید از نظره گرافیک و انیمیشن که tfd توش بهتره باهم مقایسه بشن باتوجه به فاصله ی زمانی ریلیزشون، وگرنه مقایسه ی گیم پلی لوپ سیستم پروگرس و مکانینک ها و .. کاملا درسته

ماکان با همه نت ها امتحان کردم حتی با pptp و l2tp.تنها راهی که گذاشت ثبت نام کنم و پیغام تحریم بودن نداد الان شانسی با google ignito سایتشو باز کردم و گیر نداد.
خیلی عجیبه با فیلتر شکن هم منو ip ایران تشخیص میداد.نگرانم کرد خیلی هوشمند شدن😬

پس چرا برای من با فیلتر شکن accsess denied میداد؟
با پینگ هینت داخل بازی هم رفت.
بعضی از فیلترشکنا ( مخصوصا این Generic های ابری مثل هتزنر) رو راحت تشخیص میده، باید بر اساس dedicated server باشه یا یه چیزی شبیه اینا :D
من اخیرا با radar.game میرم که مجانیه ولی باید تو استیم باشه گیمت که برنامه رادار تشخیصش بده ، ورژن standalone داشته باشی نمیشه ولی ارزششو داره چون هم ترید کردن ممکن شده باهاش هم چت لود میشه باهاش و پینگ خوبه خیلی.
جدا از اون یه بات خیلی خوب هم هست که v2 اختصاصی ارزون میفروشه با سرور با کیفیت و اگه کانفیگی که خریدیو با این برنامه بری و tunnel روشن کنی با اینم لاگین میشه راحت و اوکیه همه چیزش و خیلی خوبه کلا ( اگه از بات خواستی بخری برو قسمت بسته های ویژه)

این به خاطر اینه که گیم setproxy ویندوز رو تشخیص نمیده و باید تانل کنی با یه برنامه مثل neko

بعضی از فیلترشکنا ( مخصوصا این Generic های ابری مثل هتزنر) رو راحت تشخیص میده، باید بر اساس dedicated server باشه یا یه چیزی شبیه اینا :D
من اخیرا با radar.game میرم که مجانیه ولی باید تو استیم باشه گیمت که برنامه رادار تشخیصش بده ، ورژن standalone داشته باشی نمیشه ولی ارزششو داره چون هم ترید کردن ممکن شده باهاش هم چت لود میشه باهاش و پینگ خوبه خیلی.
جدا از اون یه بات خیلی خوب هم هست که v2 اختصاصی ارزون میفروشه با سرور با کیفیت و اگه کانفیگی که خریدیو با این برنامه بری و tunnel روشن کنی با اینم لاگین میشه راحت و اوکیه همه چیزش و خیلی خوبه کلا ( اگه از بات خواستی بخری برو قسمت بسته های ویژه)

این به خاطر اینه که گیم setproxy ویندوز رو تشخیص نمیده و باید تانل کنی با یه برنامه مثل neko
اتفاقا neko رو دارم.پس اگه کانکشن بسازه اوکی میشه؟ممنونم الان تست میکنم خیالم رو راحت کنه از این محدودیت ها.بزرگترین ترسم شده تحریم کامل که نشه دورش زد و این قضیه تشخیصش تو مخم بود.اگه اوکی بشه عالیه خودم v2ray ظهر تست کردم باز accsess denied میداد.الان با neko میزنم.

اتفاقا neko رو دارم.پس اگه کانکشن بسازه اوکی میشه؟ممنونم الان تست میکنم خیالم رو راحت کنه از این محدودیت ها.بزرگترین ترسم شده تحریم کامل که نشه دورش زد و این قضیه تشخیصش تو مخم بود.اگه اوکی بشه عالیه خودم v2ray ظهر تست کردم باز accsess denied میداد.الان با neko میزنم.
قبل ترش گفتم، بحث خود سروری که استفاده میشه برای ساختن اون کانفیگه اون ( اگه سایت access denied میده)
اگه مثلا سایت بالا میاد راحت ولی گیم باز نمیشه به خاطر اینه که باید تان مود استفاده کنی :D
از لحاظ نگرانی هم نگران نباش منو دوستام از 2015 اینو داریم پلی میکنیم :Dیه بار یکی از دوستان صحبت کرده بودن با ساپورتشون و لحن یارویی که تو ساپورت جواب میداد اینطوری بود که " ما مجبوریم دسترسی رو قطع کنیم به خاطر تحریما و... ولی اگه میتونی وارد بشی بشو good luck :-" :D یعنی بن نمیکنن بابت این موضوع

قبل ترش گفتم، بحث خود سروری که استفاده میشه برای ساختن اون کانفیگه اون ( اگه سایت access denied میده)
اگه مثلا سایت بالا میاد راحت ولی گیم باز نمیشه به خاطر اینه که باید تان مود استفاده کنی :D
از لحاظ نگرانی هم نگران نباش منو دوستام از 2015 اینو داریم پلی میکنیم :Dیه بار یکی از دوستان صحبت کرده بودن با ساپورتشون و لحن یارویی که تو ساپورت جواب میداد اینطوری بود که " ما مجبوریم دسترسی رو قطع کنیم به خاطر تحریما و... ولی اگه میتونی وارد بشی بشو good luck :-" :D یعنی بن نمیکنن بابت این موضوع
میگم شما twitch drop چند روز پیش گرفتید؟
من claim کردم ولی هنوز وارد اینونتوری نشده ، 10 بار هم unlink کردم هنوز اتفاقی نیوفتاده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or