SONY Paris Games Week 2017

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
huam_sony-teases-big-game-announcement-at-paris-games-week-174981_expanded.jpg

کنفرانس دوشنبه ۸ آبان، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
رسما مایکروسافت اگه همینجور دایورت بخواد ادامه بده له شده زیر سونی!اگه نمایش همه اینا رو کنسول معمولی باشه مثل نمایشای قبلی فوق العادست!
تازه PSX و بازی کوجیما و عنوان جدید میازاکی که احتمال دادن انحصاریه مونده هنوز!

• Like
Reactions: Arima Kishou

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
این بازی جدید ساکر پانج فوق العاده بودا اما کاشکی یه استدیو دیگه میساختش ساکر پانچ یه بازی دیگه یا اینفیمس جدید میساخت.اولش که تریلرو نشون داد خیلی حال کردم اما اخرش که زد ساکر پانج یکم تو ذوقم خورد

• Like
Reactions: Sorcerer 17

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
کنفرانس خوبی بود. خیلی خفن و شاهکار نبود، ولی بازی های متنوعی نشون دادن و بخش های خسته کننده زیادی هم نداشت.
بازی SuckerPunch بالاخره معرفی شد و چیز جالبی به نظر میرسه. بازی open world با کیفیت در دوران سامورایی ها زیاد نداریم.
تریلر TLoU2 به شدت جالب بود و البته خیلی خشن! شک ندارم از یه ساعت دیگه فرنگی ها شروع میکنن تاپیک میزنن و مقاله مینویسن که چرا دنیای بازی انقدر خشن شده است و بیابید اعتراض کنیم و فلان و چنان! :D
تریلرهای Detroit و Spider-Man هم باحال بودن. ولی GoW به شدت کوتاه بود و تا شروع شد تموم شد! :| ولی حداقل توی همین چند ثانیه هم به نظر میرسید گیم پلی جذاب و جالبی داره و خوشم اومد.
این وسط یکی از بهترین تریلرها رو Shadow of the Colossus داشت و واقعاً تماشایی بود.
اون بازی مشابه MotorStorm که Codemasters میسازه هم میتونه چیز فان و سرگرم کننده ای باشه.
Far Cry 5 بدجوری جالب به نظر میرسه و خیلی دوست دارم زودتر تجربه ـش کنم.
دنباله های Guacamelee و Spelunky هم جزو بهترین بخش های امشب بودن و همین طور اون بازی هنگ کنگی.
یه بازی هم به نام Concrete Genie معرفی شد که خیلی خوشگل و خوش آب و رنگ بود با جونورهای بامزه. :D

این Dreams رو هم کنسل کنن خیال همه راحت بشه. عوضیا یه نسله دارن پسقل میکنن هیچ غلطی نکردن.
Dreams رو یادم رفت! :| قبل از کنفرانس مطمئن بودم یه چیزی ازش نشون میدن، ولی انگار دیگه واقعاً مُرده. :(

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
از e3 خیلی بهتر بود
.................
طراحی کارکترها بی نظیر بود تو tlou 2
دهنم باز موند:o:o:o
تریلر detroit به دلم نشست خیلی خوب بود هر چی بیشتر میگذره بیشتر عاشق این لعنتی میشم
تنها نکته منفی ندادن تاریخ عرضه بازی ها بود که به نظرم باید تو psx منتظر باشیم

آخرین ویرایش:

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
حالا هی بوق 4K NATIVE بزنن . وقتی من اینجا دارم با 720P تریلرو نگاه میکنم قشنگ پشمام میریزه کف اتاق . خلاصه که ناتی داگ پشم نذاشت واسمون .

• Like
Reactions: arsenalmom

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
وای TLOU 2 رسما فر خوردم چی بگم دیگه :|
بازی ساکرپانچ شوکه کننده بود و خیلی امیدوار کننده ، اسپایدرمن همچنان بی نظیر ، دتروید نشون داد خیلی حرفا برا گفتن داره و GOW نشون داد گیم پلی با این حال که جدیده عالی کار کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر