SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
754
نام
Ali
سونی اون تریلر رو برای E3 میخواسته اما ناتی داگ اصرار میکنه که توی PSX نشونش بدن. به نظرم فقط یک دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه سونی ازشون قول گرفته اگر میخواید تریلر معرفی رو توی مراسم پی اس ایکس منتشر کنیم باید برای ای 3 یک دمو ردیف کنید :D
دو ماه بیشتر هست نیل دراکمن توی تویتر حتی یک پست هم نداشته. هیچ اشاره‌ای هم به عدم حضور TLOU 2 توی ای 3 نشده. به نظرم میخوان سورپرایز کنن وگرنه مثل شنمو 3 یا دث استرندینگ اعلام میکردن خبری از لست 2 نیست توی مراسم امسال.
خدا کنه این طوری نباشه... چون اگه قرار باشه تا زمان عرضه بازی (که احتمالا اواخر 2019 بشه) تو هر کنفرانس تریلر بدن که تا زمان عرضه , مثل UC4 چیزی از بازی نمیمونه که اسپویل نشده باشه... هرچی از این بازی کمتر نشون بدن به نظرم بهتره...:x
اون پست نذاشتنشم احتمالا واسه اینه که سخت مشغول ساخت بازی ان :D
در ضمن ناتی داگ با نشون ندادن TLOU2 باز هم تو کنفرانس با UC:TLL حضور داره که خب با توجه به حجم بازیهایی که قراره فردا ببینیم دیگه نیازی به TLOU2 نیست8-}

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
496
نام
shahab
خب زمان چرا نمی گذره:D

کلی بازی انحصاری معرفی شده هست که تا اینجا عالی بودن و اصلا همه تعجب می کنن اگه نمایش های امشب شون فوق العاده نباشه. خب اینکه هایپ طبیعی ه هیچ، اما بیش از هرچیز من منتظر یکی بازی فرامم یکی هم کیلزون بعدی.

الان میازاکی واقعا پدیده ایه و دیوارم به عنوان بازی بعدی بذاره جلوم با کله می رم توش. اگه آی پی جدید باشه که کنجکاوم ببینم سراغ چه مدل ستینگی رفته. ایضا با اون شایعه آزتک ها هم استقبال می کنم و بعید نیست واقعی باشه. حسابی خون بار و پر رمز و راز و با لور یونیک و گسترده ست و کلا میازاکی پسنده. همونطور که بلاد با دارک فرق می کرد و به واسطه ستینگ ویژگی های جدید داشت، حتما اینم با جفتش فرق می کنه و یک سری ژانگولر جدید خوب می تونه دربیاره ازش. اگه هم که بلاد دوءه بازیشون که به اونم همینقدر شایدم بیشتر مایلم چون از ستینگ و آرتش و کامبت ش و ... سیر نمی شم و کنجکاوم ببینم ادامه ش چه شکلی می تونه باشه.

کیلزونم که خب کیلزون ه. من هنوز گیم پلی کیلزون های نسل قبلی رو می بینم هز می کنم. ایده آلم هم الان اینه بیان فاز سند باکس شدوفال رو بزنن تنگ اون گیم پلی و اتمسفر و کامبت سینمایی خفن دوتا کیلزون های قبلش. به نظر چیز خفنی می شه. شلوغ و سینمایی و سنگین ولی غیر خطی. به نظرم اگه کیلزونی باشه به همین سمت رفته.

در مورد اوپنینگ کنفرانس هم بگم که تو دو سال اخیر بازی سورپرایز بوده ولی ناآشنا نبوده و شکل نمایش هاشون اکچوآل گیم پلی بودن. یعنی لست گاردین و و گاد آو وار. اگه فرض بگیریم روال امسالم همین ه کدوم بازی این خصوصیاتو می تونه داشته باشه؟ خب اینایی که قبل از این رسما نمایش یا نمایشکی داشتن خب خط می خورن. بازی ساکرپانچ م که آی پی جدیده و یکی از دوتا خصوصیت رو نداره. اگه بازی بعدیه فرام ه که خب گیم پلی نشون نمی دن اینا برا معرفی، تریلر سی جی می دن. گیم پلی هاشون استج خور نیست که دلایلش مشخصه با توجه به سبک بازی هاشون. زیاد فکر نکردم ولی چیزی که الان به ذهنم می رسه کیلزون بعدی ه:-? این ریسکی ترین پیشبینی من واسه امشب ه. اوپنینگ با کیلزون چهار، تاریخ عرضه هم 28 فوریه 2019، که بعدا اعلام می کنن>:D<

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,654
شک ندارم سونی امشب یه سورپرایز خفن داره! حالا این سورپرایز میتونه کیلزون یا Resistance باشه! :D ولی اگر اینا هم نباشه مطمئنا چیز خفن و شاخی خواهد بود :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,152
نام
امیر حسین
شایعات میگن فردا انتظار معرفی MH رو داشته باشین . علامت تجاریش ثبت شده . حالا فردا یا مال سوییچه یا واس ماس :D

این اصلا برا سوییچ نخواهد آمد:-"
یعنی شایعات چنین چیزایی میگن، تمرکز رو بازار غرب و گرافیک خوب و به روز و ...!
99% تو کنفرانس سونیه:-"

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
245
دارم می پوکم از هایپ \m/ نمی دونم چرا به ساعت شروع کنفرانس نمی رسیم :!!
حس می کنم خیلی از gow چیزی نمیبینیم و فقط با یه تریلر 2 دقیقه ای بحث gow رو تو e3 تموم می کنن.ولی از اون بر احتمالا یه گیم پلی از tlou میبینیم(ولی من امیدوارم حسم در مورد gow درست نباشه :-/)

• Like
Reactions: J. Constantine

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
این اصلا برا سوییچ نخواهد آمد:-"
یعنی شایعات چنین چیزایی میگن، تمرکز رو بازار غرب و گرافیک خوب و به روز و ...!
99% تو کنفرانس سونیه:-"
توی متن خبر احتمالشو داده ، چون میدونن فرداس ولی اطلاعی از پلتفورمش ندارن . من از خدامه ولی انقدم داغون نیس سوییچ که MH توش کم بیاره . :-"

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,542
نام
محسن
سلام دوستان مدت کنفرانس چند دقیقه است؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,467
نام
Armin
یه DMC5 معرفی کنن ما بریم تو افق محو شیم . خدایی ظلمه بعد این همه سال چشممون به جمال دانته روشن نشه . این نسلم که قحطی H&S داشتیم .
یه زمانی واسه PS1 و PS2 چپ و راست بازیهای سامورایی محور میومد . من هنوز اندر کف Blood will tell موندم . way of samurai هم باحال بود . کلی بازی سامورایی بود . ازونور tenchu رو داشتیم که خیلی حال میداد . کلا دو نسله بازی با حال و هوای سامورایی ها و نینجا ها و ... ساخته نمیشه . یاد اون موقع بخیر . امیدوارم حداقل یه DMC ببینیم بتونیم بعد مدتها دست به شمشیر شیم . Onimusha هم اگه بدن دیگه کار تمومه . ( زهی خیال باطل البته )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟