SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,733
نام
ماکان
منم که از هرچی خوشم میاد تو میای میگی احتمال معرفیش کمه :|
اصلا از این ماکان جدید خوشم نمیاد! :D
پارسال میومدم میگفتم Syphon F!lter هم میومدی میگفتی آره آقا 100% معرفی میشه!:D

بهتر :D
وقت رو بذارن رو یه IP جدید بهتره :D
والا انقد کنفرانس مایکرو بد بود من الان میگم اگرم قرار بود چیزی نشون بدن بیخیال شدن رفته!:D

ولی مساله اصلی اینه که سونی الان یه عالم بازی داره که معرفی شدن اما یا گیم پلی نداشتن و یا تاریخ انتشار. در نتیجه اول از همه باید روی این بازی ها متمرکز باشه و تا سال بعد که خیلی هاشون منتشر شدن بره سر وقت معرفی بازی های بعدی. مایکرو هم که کنفرانس قوی نداشته بگیم برای کم کردن هایپش مجبور باشه به سیم آخر بزنه. در نتیجه من کلا امسال معرفی بازی جدید رو کلا نیستم. یعنی سونی نباید خیلی روی این قضیه متمرکز باشه. خودمم ترجیح میدم بیاد تکلیف این بازی هارو مشخص کنه و بگه کی منتشر میشن.

چیزی هم که خیلی منتظرشم یکی نمایش گیم پلی FFVIIR هست و یکی هم DMC5. حالا باز یه امیدی هست کپکام عین REVII بیاد همه رو سورپرایز کنه اما از SE آبی گرم نمیشه. مگه اینکه همین Dissidia رو درست درمون نشون بدن. بدبختی دیگه سونی اینه که VR رو هم داره و همین ایشون نیم ساعت رو شخص به اف میده!:D دستنی و کال هم نباید به کمتر از 10 دیقه راضی بشن!:D سرویس میکنن همه رو.

• Like
Reactions: TCSCELL

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
754
نام
Ali
در اینکه بازی جدید suckerpunch ، اینفیمس نیست که هیچ شکی نیست... اینو خیلی وقت پیش شینوبی تایید کرد...

ولی ایکاش TLOU2 رو سونی میزاشت واسه این E3 ... فکر کنین بعد این line-up ه فضایی اون تریلر TLOU2 هم پخش میشد... رسما بهترین کنفرانس تاریخ گیم میتونست بشه :)

• Like
Reactions: voldmort

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
2,752
یه خبر تحلیلی رو چند ماه پیش زدیم تو بخش اخبار که با تنگ نظری هایی مواجه شد. از بستنُ پاک کردنش گرفته تا انتقال به یه جای دیگه که باعث سردر گمی و سرد شدن کاربرا برای ادامه گفتگو شد شایدم چون نشان IGN یا یه لوگوی خارجکی زیرش نقش نبسته بود خوشایند عده ای قرار نگرفت(بد نیست صحبت هاشون رو دوباره مرور کنن).نمایش دیشب رقیب سونی نشون داد که اون خبر تحلیلی مواردی بر پایه واقعیات بوده و یه کاربر بازیسنتر هم میتونه نقد درستی به رفتار سینوسی یه شرکت بزرگ خارجی داشته باشه.

سیاست رفتاری عجیب مدیریت Xbox در برابر Sony

همه ما در زمینه گیم عالم و دانای محض نیستیم و ممکنه دیدگاهمون دارای کاستی هایی باشه ولی میتونیم با باز گذاشتن فضا باعث پیشرفت انجمن بازیسنتر در زمینه های گوناگون بشیم.

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,095
نام
Sajjad
گریلا گیمز دوتا تیمه.تیمی که شادو فال رو داد و رفت پی کارش و تیم اصلی که هورایزن رو ساخت.الان هردوتا تیم بازیاشونو عرضه کردن اما تیم دوم چند ماه بیشتر نیست و تایید کردن دارن DLC واسه هورایزن میسازن با همون تیم اصلی در نتیجه بازی ندارن که بخوان رونمایی کنن میمونه تیم اول که شاید بازی ای داشته باشن واسه رونمایی
اپنینگ یا اندینگ باید کریتوس باشه عین پارسال ملت قشنگ از همون اول باید هایپشون بچسبه به سقف.شوخی نداریم که.با توییت هایی هم که من از کوری و گیم پلی دیزاینر سانتا دیدم کم کمش باید منتظر کشتن مار میدگارد باشیم یعنی راه نداره جز یه باس خووفناک که فقط این تیم و سانتا میتونه بسازه نشون بدن و اخرشم لوگو یخ زده سانتا با تاریخ انتشار
ساکرپانچ هم تیم بسیار خلاقی دارن از انفیمس بکشن بیرون بهتره هرچند عاشق این بازیم خودم
پ.ن: کلاس کاری سونی با مایکروسافت در اینه که مدیرای سونی هنوز یه توییت هم راحب کنفرانس نزدن مثل توییت های بچگانه و مسخره ای که تیم ایکس باکس قبل کنفرانس زد و اون تیکه های مسخره ای که مینداختن و بهترین لاین اپ تاریخ و کلی بازی و انحصاری و Blah blah blah.بدون هیچ ادعای خاصی میان کنفرانسشون رو برگذار میکنن.فقط لب و دهن نیستن و عمل میکنن.همون فیل اسپنسر ببینید بعد کنفرانس سونی میاد تبریک میگه طبق هرسال اما از اونور همش تیمش تیکه میندازه و حرفای بچه گانه و مسخره میزنن بهتره ادای مظلومارو در نیاره.البته حقم داره در برابر این سونامی بازی تبریک بگه هرسال.
TLOU هم مراحل ساختش Super Early Development بوده مخصوصا شاون لیدن از کلمه سوپر استفاده کرد که بدونیم انچنان پیشرفتی ندارن اصلا. و صد در صد هم نمایش گیم پلی نداره.جایی که گاو هستش نمیان این دوتا بازی رو نشون بدن فعلا مانور روی GOW هستش.
مدیر کوانتیک دریم:

دترویت به نظرم هنوز یه نمایش درست و حسابی از گیم پلیش نداشته یه مرحله بهتری رو نشون بدن با اون گرافیک تخیلی و نورپشت گوش و... پشم ریزون میشه.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,094
نام
علی
هیچی اصن معرفی نکنه همون بازی های معرفی شده رو نصفشو نشون بده اوضاع خیلی عالیه ، من فقط یه CTR ریمیک میخوام همین ... خیلی کم توقعم :D

• Like
Reactions: voldmort

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
428
والا انقد کنفرانس مایکرو بد بود من الان میگم اگرم قرار بود چیزی نشون بدن بیخیال شدن رفته!:D

ولی مساله اصلی اینه که سونی الان یه عالم بازی داره که معرفی شدن اما یا گیم پلی نداشتن و یا تاریخ انتشار. در نتیجه اول از همه باید روی این بازی ها متمرکز باشه و تا سال بعد که خیلی هاشون منتشر شدن بره سر وقت معرفی بازی های بعدی. مایکرو هم که کنفرانس قوی نداشته بگیم برای کم کردن هایپش مجبور باشه به سیم آخر بزنه. در نتیجه من کلا امسال معرفی بازی جدید رو کلا نیستم. یعنی سونی نباید خیلی روی این قضیه متمرکز باشه. خودمم ترجیح میدم بیاد تکلیف این بازی هارو مشخص کنه و بگه کی منتشر میشن.

چیزی هم که خیلی منتظرشم یکی نمایش گیم پلی FFVIIR هست و یکی هم DMC5. حالا باز یه امیدی هست کپکام عین REVII بیاد همه رو سورپرایز کنه اما از SE آبی گرم نمیشه. مگه اینکه همین Dissidia رو درست درمون نشون بدن. بدبختی دیگه سونی اینه که VR رو هم داره و همین ایشون نیم ساعت رو شخص به اف میده!:D دستنی و کال هم نباید به کمتر از 10 دیقه راضی بشن!:D سرویس میکنن همه رو.
بازي جديد فرام سافتور يادت رفته :D ، se سرش به ffxiv sb گرمه:D ولي به شخصه remaster ff13 رو ميخوام شديد كه فكر نكنم تا ٤ سال ديگم خبري باشه:(، bully 2 و كآلاف كبير >:) هم لحظه شماري مي كنم براش ، و اما بزرگترين بازي ٤٠ سال اخير2 rdr :| كه فكر نكنم چيزي نشون بدن:-q:-??

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,031
نام
حسین
دوستانی که میگن خدا کنه تو کنفرانس بازی های مولتی مثل کال یا دستینی نمایش کمی داشته باشن دقت کردن مدت زمان کنفرانس غیر از پری شو 2 ساعته؟:D
این بازی های مولتی بخوان وقت کنفرانس رو بگیرن فوقش 25 دقیقس:D بیشتر از یک ساعت و نیم وقت داریم برا ای پی های جدید و بازی هایی که باید تاریخ انتشارشون مشخص بشه
ناراحت وقته کنفرانس نباشید اخر همتون میگید بسه از بس ای پی جدید انحصاری معرفی کردی:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,529
نام
محمد
بازي جديد فرام سافتور يادت رفته :D ، se سرش به ffxiv sb گرمه:D ولي به شخصه remaster ff13 رو ميخوام شديد كه فكر نكنم تا ٤ سال ديگم خبري باشه:(، bully 2 و كآلاف كبير >:) هم لحظه شماري مي كنم براش ، و اما بزرگترين بازي ٤٠ سال اخير2 rdr :| كه فكر نكنم چيزي نشون بدن:-q:-??
باورم نمیشه دارم میبینم به جز خودم تو بازیسنتر کس دیگه ای هم منتظر ریمستر FF XIII هست :)) :|

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
428
باورم نمیشه دارم میبینم به جز خودم تو بازیسنتر کس دیگه ای هم منتظر ریمستر FF XIII هست :)) :|
اره به شدت منتظرشم مگه ميشه طرفدار فاينال باشي و ffxiii رو نخواي رو ps4 تجربه كني اشالا كه تو برنامه هاشون باشه :-??:D

• Like
Reactions: Oakenshield

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
979
نام
رضا چشمی
جا داراه یادی بکنیم از پروژه The Dark Sorcerer داوود قفس که معلوم نیست تو چه وضعیتیه اما پیش بینی میکنم بعد از دیترویت معرفی بشه

• Like
Reactions: virtual30t

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,529
نام
محمد
اره به شدت منتظرشم مگه ميشه طرفدار فاينال باشي و ffxiii رو نخواي رو ps4 تجربه كني اشالا كه تو برنامه هاشون باشه :-??:D
ایشالا :x :x :x معرفیش کنن من در جا میچسبم به سقف :D
جا داراه یادی بکنیم از پروژه The Dark Sorcerer داوود قفس که معلوم نیست تو چه وضعیتیه اما پیش بینی میکنم بعد از دیترویت معرفی بشه
اون مگه تک دمو نبود؟ :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
1,885
نام
امین
ولی ایکاش TLOU2 رو سونی میزاشت واسه این E3 ... فکر کنین بعد این line-up ه فضایی اون تریلر TLOU2 هم پخش میشد... رسما بهترین کنفرانس تاریخ گیم میتونست بشه :)
سونی اون تریلر رو برای E3 میخواسته اما ناتی داگ اصرار میکنه که توی PSX نشونش بدن. به نظرم فقط یک دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه سونی ازشون قول گرفته اگر میخواید تریلر معرفی رو توی مراسم پی اس ایکس منتشر کنیم باید برای ای 3 یک دمو ردیف کنید :D
دو ماه بیشتر هست نیل دراکمن توی تویتر حتی یک پست هم نداشته. هیچ اشاره‌ای هم به عدم حضور TLOU 2 توی ای 3 نشده. به نظرم میخوان سورپرایز کنن وگرنه مثل شنمو 3 یا دث استرندینگ اعلام میکردن خبری از لست 2 نیست توی مراسم امسال.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟