SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
اول نمایش با گاد آف وار شروع میشه بدون شک اصلا زشته بخوان کریتوس رو پشت صحنه بشونن رو صندلی بگن واستا:D
بعد گاد هم هی نمیشنویم اکسکلوسیو فلان ولی بدون شنیدن و اون خز بازیا هم میفهمیم همش انحصاری هست اونم نه کنسولی بلکه در کل فقط رو پلی۴ .
کلی تاریخ انشار میبینیم حال میکنیم .
جاپونیا میان ایشالا با بلادبورن و شاخ بازی در میارن نابود میکنن همرو میرن باز دوباره انحصاری میبینیم و بعدش دو یا سه تا بازی مولتی پلتفرم مثل کالاف و دستینی و استاروارز میبینیم .

خوب الان دیگه مردین گرمین حالیتون نیست :D ولی دیت بردار نیستم و یه فینیشر میزنه ایشالا که لست باشه قول میدم همه روزه هامو بگیرم ثواباشم واسه نیل درکمن باشه:D

البته من خودم نظرم اینه اگه دیزگان رو وسط کنفرانس ببینیم نمایش لست واسه پایان مراسم رو شاخشه
استارت با کریتوس
فینیش با جول و الی

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
1,885
نام
امین
اول نمایش با گاد آف وار شروع میشه بدون شک اصلا زشته بخوان کریتوس رو پشت صحنه بشونن رو صندلی بگن واستا:D
بعد گاد هم هی نمیشنویم اکسکلوسیو فلان ولی بدون شنیدن و اون خز بازیا هم میفهمیم همش انحصاری هست اونم نه کنسولی بلکه در کل فقط رو پلی۴ .
کلی تاریخ انشار میبینیم حال میکنیم .
جاپونیا میان ایشالا با بلادبورن و شاخ بازی در میارن نابود میکنن همرو میرن باز دوباره انحصاری میبینیم و بعدش دو یا سه تا بازی مولتی پلتفرم مثل کالاف و دستینی و استاروارز میبینیم .

خوب الان دیگه مردین گرمین حالیتون نیست :D ولی دیت بردار نیستم و یه فینیشر میزنه ایشالا که لست باشه قول میدم همه روزه هامو بگیرم ثواباشم واسه نیل درکمن باشه:D

البته من خودم نظرم اینه اگه دیزگان رو وسط کنفرانس ببینیم نمایش لست واسه پایان مراسم رو شاخشه
استارت با کریتوس
فینیش با جول و الی
دیگه دوبار که نمیان با یک بازی کنفرانس رو شروع کنن. احتمالا کنفرانس رو با بازی بعدی FS یا گیم پلی Spiderman شروع میکنن، اگر هم TLOU نباشه با GoW میبندنش.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,734
من دو چیز میخوام ارکستر زنده (ترجیحا عمو گوستاوو هم واسه لست دو بیاد اما مث پارسال گاو هم موزیکش زنده باشه)
معرفی بلاد 2
غیر از اینا میدونم سونی شخم میزنه همرو ، قشنگ هیچ چیم معرفی نکنه با بازیای قبلی که معرفی شدن منهدم میکنه : دی خیالم راحته از این نظر

• Like
Reactions: sadegh93

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
Gold User
Nov 6, 2011
1,674
نام
Mehrdad
به نظرم احتمال داره ps1 backward رو تو کنفرانس معرفی کنند. شاید نتونه ضعف نبود بکوارد ps3 را بپوشونه اما برای کسانی که از psone همراه پلی استیشن بودند خیلی میتونه با ارزش و هایپ کننده باشه.
از اونورم میتونه یک جواب به بکوارد xbox original باشه.:D ما قدیمی تریم و این حرف ها :D

شخصا که خیلی از این موضوع استقبال میکنم :D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
عمرا با اینکه همتون میگین آخر کنفرانسو با کریتوس میبندن من میگم شروعش با کریتوسه حالا میبینید

• Like
Reactions: J. Constantine

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,664
نام
وحید
به نظرم احتمال داره ps1 backward رو تو کنفرانس معرفی کنند. شاید نتونه ضعف نبود بکوارد ps3 را بپوشونه اما برای کسانی که از psone همراه پلی استیشن بودند خیلی میتونه با ارزش و هایپ کننده باشه.
از اونورم میتونه یک جواب به بکوارد xbox original باشه.:D ما قدیمی تریم و این حرف ها :D

شخصا که خیلی از این موضوع استقبال میکنم :D
مهرداد بیخیال بابا :D الکی امید واهی نده، همچین چیزی نمیشه بخاطر سخت افزار ها و سونی هم تمایلی به این کار نداره :D

Sounds Good, Doesn't work

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
1,885
نام
امین
صفحه‌ی رسمی God of War توی یوتیوب تاریخ عرضه رو 28 نوامبر 2017 درج کرده. احتمالش زیاده که اشتباه باشه ولی ۱ درصد فکر کنید بازی توی نمایشگاه برای امسال تاریخ بخوره! بووووووووووووووووم! :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
Gold User
Nov 6, 2011
1,674
نام
Mehrdad
مهرداد بیخیال بابا :D الکی امید واهی نده، همچین چیزی نمیشه بخاطر سخت افزار ها و سونی هم تمایلی به این کار نداره :D

Sounds Good, Doesn't work
ps3 نه ها وحید :D
ps1 :D این بنده خدا که نرم افزارش رو یخچال هم میتونه ران شه :D اخه وقتی ps2 رو اوردن با تروفی لیست و البته رزولوشن بیشتر خب واقعا بعید نیست ps1 هم بیارند.. اگه یادت باشه قبل معرفی بکوارد ps2 تو نظرسنجی های سونی راجع بکوارد ps1 هم سوال میشد :D

ولی خب.. اون تکسچر ها رو یک TV بزرگ یه ذره داستان داره قبول دارم :D اما به هر حال.. من buzz lightyear to the rescue و سایلنت هیل اینا رو ps4 هم می خوام :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,664
نام
وحید
ps3 نه ها وحید :D
ps1 :D این بنده خدا که نرم افزارش رو یخچال هم میتونه ران شه :D اخه وقتی ps2 رو اوردن با تروفی لیست و البته رزولوشن بیشتر خب واقعا بعید نیست ps1 هم بیارند.. اگه یادت باشه قبل معرفی بکوارد ps2 تو نظرسنجی های سونی راجع بکوارد ps1 هم سوال میشد :D

ولی خب.. اون تکسچر ها رو یک TV بزرگ یه ذره داستان داره قبول دارم :D اما به هر حال.. من buzz lightyear to the rescue و سایلنت هیل اینا رو ps4 هم می خوام :D
بد نیست، بر منکرش لعنت، من حاضرم 5 تا قربانی انسانی بدم برای خدایان سونی بلکه بتونم رو PS4 یه وینینگ الون 98/99 یا کرش تیم ریسینگ یا مدال افتخار بزنم :D ولی میدونم سونی کلا از اینکار حمایت نمیکنه، اصلا این PS Now رو ساخته و سرمایه گذاری کرده برای همینکارا! :D

اون تی وی بزرگم زیاد مسئله نیست، نهایت اسکرین رو تنظیم میکنی کوچیک شه :D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
1,936
نام
مهراد
دوستان از داخل کنسول برنامه ای نیست که زنده E3 رو نگاه کنیم؟ راهی که به ذهن خودم میرسه نمایش از twich توی وب بروزر هست!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
2,832
نام
سامان
دوستان از داخل کنسول برنامه ای نیست که زنده E3 رو نگاه کنیم؟ راهی که به ذهن خودم میرسه نمایش از twich توی وب بروزر هست!
خود توییچ اپ داره روی کنسول دانلو کن با اون ببین

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SiminSecret

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
3,228
نام
امیرحسین
ساخت یه شبیه ساز PS1 کار خیلی سختی نیست البته(نسبت به منابع سونی)، حتی نسخه های Open Sourceـش هم وجود داره. PSP هم اگه اشتباه نکنم داشت همچین قابلیتی. البته سونی با توجه به اون قضیه باستانی بودن بازی ها و ... عمرا همچین کاری کنه، ولی قطعا تواناییش رو داره:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 4)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟