SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

sajadkh

کاربر فعال
Jul 28, 2012
2,095
7,747
نام
Sajjad
من منتظرم هرموقع فروم رو باز میکنم با اون جمله معروف داون شدن سرور مواجه بشم:D
اول یا اخر کنفرانس واسه گاوه.امیدوارم کارگردانی مثل پارسال باشه و از دو ها موقع نمایش بازی صحنه ای رو ببینیم قشنگ ذوق زدن کوری رو میشد حس کرد پارسال موقع معرفی بازی و ملت چنان سالن رو ترکوندن که هرموقع حوصلم سر میره اون ری اکشن هارو میبینم حالم جا میاد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
947
7,435
نام
امین
راسیتش سونی همون knack 2 رو هم نشون بده مایکرو رو ضربه فنی کرده، احتیاجی به gow و tlou و سونامی نیست:D

من پست های شما دوتا رو می بینم همش حس میکنم که یکی هستین یا اینکه قبلش باهم هماهنگ می کنین میاین یک چیز می گین:D
سونی هم احتمالا tlou رو نمایش نمیده چون چیزی هنوز برای نمایش نداره، مگه چند وقته ساخت بازیو شروع کردن؟!:D
اینکه دو نفر حقیقت رو بگن یا نظرشون نزدیک باشه دلیل نمیشه یکی باشن یا با هم هماهنگ کنن :D! استارت pre porduction لست 2 هم اونجوری که یکی از اینسایدرهای معروف میگفت از 2014 شروع شده بوده.

• Like
Reactions: amirone

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,260
959
نام
علی
یه چیزی رو نمیخواستم بگم اما بعضی از بچه های xbox کم لطفی میکنن هی میگن ماکرو هم میتونست مثل سونی بازی های سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رو نشون بده و فلان و بهمان ... دیگه مجبور شدم بگم
من از همه خواهشمندم بیاین لاین اپ سونی رو برای امسال و نیمه اول سال ۲۰۱۸ ببینین بازم از ماکرو خیلی قوی تره اصلا سونی این e3 فقط نیمه دوم سال 2017 و نیمه اول سال 2018 رو نشون بده برده نیازی به tlou نداره(اما چون سونیه و یکه تاز در صنعت گیم tlou رو میبینیم)
Crash_gow_daysgone_detroit_gran turismo_matterfall_uncharted
اینا تازه indie ها نیست indie ها رو معمولا تو pre show میبینیم(تازه بعضی ها مثل wild_dream_knack2 هم نگفتم) ک همشون 2017/18 هستن و اینا رو بخوای با عناوین xbox مقایسه کنی ...
ببخشید طولانی شد
خيلي از انحصاري هايي كه ديشب مايكرو نشون داد اوايل نسل معرفي شده!

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
756
519
نام
Ali

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,068
19,254
نام
مازیار
من که وقی سونی تو psx دار و ندارش رو رو کرد با خودم گفتم اینا e3 رو میخوان ی کار کنن و چطور رقابت کنن
ولی انگار خبر داشتن کف دست حریف یه دونه مو هم نداره
ــــــــــــــ
خلاصه اگه امشب انحصاری جدید نشون بده ملت باید سر به کوه و بیابون بزارن برن برای سونی عبادتگاه بسازن
ــــــــــــــــ
یک ساعت پری شو ?یک ساعت با بانو مردیث???چرا همین الان صبح نمیشه ???
ــــــــــــــــــــ
درمورد یکه تازی سونی هم اولا خبری از یکه تازی نیست هم استیم و pcو هم نینتندو بیخ گوششن !
تا وقتی هم کازه ساما و شوهی یوشیدا علیه سلام هستن اصلا نگرانی وجود نداره ـ
اگه روزی رسید که این حضرات تو سونی نبودن اونوقت نگران شید

• Like
Reactions: J. Constantine

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,284
2,853
دوستان ولی بنظر من دلست رو نشون میدن چون ظاهرا علته این که چند ماه پیش دلست رو معرفی کردن اینه که پیش زمینه ای باشه واسه e3 .
درکل اگه اوله کنفرانس god رو نشون بدن احتمالا اخر کنفرانس یا دلست رو نشون میدن یا رد دد رو که احتماله دلست خیلی زیاده .
البته احتمالا هم داره ضد حال بزنن به این صورت که اخر کنفرانس لوگویه ناتی داگ رو نشون بدن بعد ملت فکر کنن دلسته ولی یدفه dlc انچارتد رو نشون بدن .:D

• Like

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,008
4,004
نام
حسین
اتفاقا سونی بهترین شانسو داره که فن های مایکرو رو بکشونه سمت خودش

• Like
Reactions: batgamer2

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
2,844
5,243
نام
حسین
از وقتی دارم فکر میکنم که به کنفرانس کمتر از یک روز مونده خود به خود هایپم زده به سقف خدا رو شکر که بتسدا این سه تا بازی جدید رو معرفی کرد باعث شد اون جریان مایکرو از یادم بره با وجود این که بعضی از بچه ها میگن کنفرانس بتسدا خیلی خوب نبود ولی من حقیقتا فقط منتظر همین ای پی ها بودم EW2 واقعا عالی بود با وجود این که نسخه اول بازی اون مشکلات عظیم نسل ششمی رو داشت ولی جوش طوری بود که تا اخر منو وادار کرد که بازی کنم این نسخه هم به حتم این مشکلات رو رفع کرده خلاصه دم بتسدا گرم که حالمو جا اورد
حالا موندم چطوری این کنفرانس 3 ساعته رو هضم کنم:| خودشون هم میدونند بیش از حد ای پی رو دستشون مونده یک ساعت پری شو گذاشتن:D ولی حالا نکته بد ماجرا برا من اینه که مجبورم از ساعت 7 به بعد از حجم نتم بزنم با دیدن کنفرانس:D
همش دارم خودمو امیدوار میکنم این ای پی های جدید ژاپنی که قرار نشون داده بشه یکیش انحصاری باشه اوووف چی میشه:x بی صبرانه منتظرم

• Like

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,260
959
نام
علی
من بحثم زمان عرضه بازی هست اما این بحث هم یه بحث جدا و جذابی هست
منظورمنم همينه!
خيلي از بازي هاي ديشب مايكرو زماني معرفي شدن كه قرار نبود اون سال بيان و هوز هم تيومده!

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
4,486
نام
ایلیا
مایکروسافت یه کار خوبی که کرد برای کسایی که با Mixer گویا اگه میدیدن یا ثبت نام میکردن دقیق نمیدونم بازی رایگان می‌داد.
سونیم بیاد به این ۶۰ میلیون و خورده ای یه همچین حالی بده بد نیست:D
یاد PSX چندسال قبل بخیر وسط کنفرانس PVZ رو گفتن رایگان شده برید بگیرید

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,260
959
نام
علی
مایکروسافت یه کار خوبی که کرد برای کسایی که با Mixer گویا اگه میدیدن یا ثبت نام میکردن دقیق نمیدونم بازی رایگان می‌داد.
سونیم بیاد به این ۶۰ میلیون و خورده ای یه همچین حالی بده بد نیست:D
یاد PSX چندسال قبل بخیر وسط کنفرانس PVZ رو گفتن رایگان شده برید بگیرید
مايكرو نسل قبلم تو يكي از كنفرانس هاش به همه كسايي كه اونجا بودن يكي يدونه ايكس باكس داد٠ اونم مدلي كه دقيقا تو همون كنفرانس رو نمايي شد!
تو اين زمينه ها مايكرو كار درست تره !!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,440
6,521
نام
محمد
به نظر من کنفرانس سونی خیلی تحت تاثیر کنفرانس مایکرو نخواهد بود.

فقط سوالی که ذهن منو پر کرده اینه که چه بازی های مولتی نمایش دارن؟ یعنی Destiny2 و CoD و RDR2 و SW:BF2 تقریبا قطعی هستن. غیر از اینا چی میبینیم؟ مثل FFVII Remake و Dissidia و Cyberpunk و Fifa و اون پروژه AAA کپکام و ...

تو IP های جدید هم شخصا انتظار زیادی ندارم. به نظرم همون یدونه بازی بعدی FS رو نشون بدن با بازی بعدی SP بسته. در عوض مثل آدم بازی های قبلی رو گیم پلی نشون بدن. من منتظر یه نمایش درست درمون و تاریخ انتشار از Dreams هستم. Detroit هم که قطعا تاریخ انتشارش رو هم میگن. GTS هم میتونه بخش تک نفره براش معرفی بشه. اگه CTR رو هم ریمستر کنن که دیگه واقعا عالیه.
رد دد که گفتن نمایش نمیدن. ترد پارتی ها هم نمایش مارول ورسوس کپکام قطعیه. فاینال 7 هم که بعید میدونم من. مگه اینکه سونی به زور اسکویرو راضی کرده باشه. KHIII هم که تایید شد که نیست.

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟