SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
365
169
اگه کلیزون 4رو معرفی کنند عالی میشه
تنها سازندش همون باشه که نسخه دوم رو ساخت بعد هم نمایش از god of warو uncharted و نمایش از گیم پلی
Detroit: Become Human

• Like
Reactions: trainer

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,137
30,026
نام
Alireza
توی این مصاحبه Shawn Layden، به معرفی‌های بزرگی از بازیهای ژاپنی اشاره شده <:-P
Sony teases "big announcements" for Japanese games at E3 2017 - Gematsu
شرط میبندم یکیش از طرف From Software و یکی از معرفی‌ها هم از طرف Capcom قراره باشه <:-P
=====================================
یکی از بهترین خبرهایی که توی این مدت شنیدم هم این بوده:
In other news, Layden confirmed to Time that Sony’s E3 2017 pres conference this year will follow the same format as last year, being less of a press conference and more of a software showcase. “The crowd will only have to suffer I think in aggregate 90 seconds of me,” he joked. “And in the middle will be all the games.”
Shawn Layden تایید کرده که کنفرانس امسال هم همون روند پارسال رو طی می‌کنه و بیشتر از اینکه یه کنفرانس خبری باشه، مراسمی برای نمایش بازیها هستش <:-P:x یعنی در طول کنفرانس خیلی کم قراره صحبتی به میون بیاد و دوباره قراره پشت سر هم با نمایش و سوپرایز نابودمون کنن :D
فقط یه چیزی کمه! اونم ارکسترا هستش :x کاش امسال هم میرفتن سراغش...

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
947
7,435
نام
امین
توی این مصاحبه Shawn Layden، به معرفی‌های بزرگی از بازیهای ژاپنی اشاره شده <:-P
Sony teases "big announcements" for Japanese games at E3 2017 - Gematsu
شرط میبندم یکیش از طرف From Software و یکی از معرفی‌ها هم از طرف Capcom قراره باشه <:-P
=====================================
یکی از بهترین خبرهایی که توی این مدت شنیدم هم این بوده:

Shawn Layden تایید کرده که کنفرانس امسال هم همون روند پارسال رو طی می‌کنه و بیشتر از اینکه یه کنفرانس خبری باشه، مراسمی برای نمایش بازیها هستش <:-P:x یعنی در طول کنفرانس خیلی کم قراره صحبتی به میون بیاد و دوباره قراره پشت سر هم با نمایش و سوپرایز نابودمون کنن :D
شمشیر رو از رو بسته سونی :))!

• Like
Reactions: G4m3rr

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,013
4,034
نام
حسین
كلا سوني خيلي داره نونه كنفرانس هاشو ميخوره، واقعا هم كم نميذاره، :xامسال اگه اركس نباشه ١٠٠ درصد سرپرابز ديگه اي در راهه،
تا شاون ليدن و بچه ها هستن دوستان غصشون نباشه :D

In sony we trust

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,869
25,423
نام
ماکان
باید این دفعه عوض ارکستر خود جناب gustavo santaolalla رو بیارن سولو گیتار بزنه. البته ایده جدیدی نیست و قبلا اینکارو کرده اما خوب به هر صورت حرکت خوفی هست!:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,442
6,531
نام
محمد
یه ورژن خیلی خفن دارن برای این دستگاه های آرکید میسازن. همونم پورت کنن من راضیم.
همونو میگم دیگه :D خیلی وقت هم برای دستگاه های ارکید عرضه شده. برای PS4 هم تایید کردن( کلا از اول هم برنامه عرضش رو 4 را داشتن.) فقط تاریخ عرضش مشخص نیست هنوز. اونم فکر کنم به خاطر اینه که محتوای بازی روی ارکید هنوز کامل نیست و همین الان هم دارن اپدیت می کنن.:D جدیدا هم لباس دوم برای همه کاراکترها دادن:x

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
یعنی در طول کنفرانس خیلی کم قراره صحبتی به میون بیاد و دوباره قراره پشت سر هم با نمایش و سوپرایز نابودمون کنن :D
من نگرانیم بیشتر همینه که هیچ صحبتی بخاطر سرریز بودن بازیها به میون نیاد :D انقده TPها هم زیادن وقت کم میاد برای نمایش همه .

تنها خواهشی که دارم یوشیدا رو اون خانم حنجره قشنگه صداش کنه :D ، پاشیم دوباره مثل پارسال توی PSX ، هماهنگ بگیم یوشیدا یوشیدا یوشیدا یوشیدا :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: و ۷۰ میلیون دیگر :Cheesygrin:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,432
778
نام
مهدی
اتفاقا الان داشتم کنفرانس پارسال رو نگاه میکردم،با خودم گفتم ای کاش ارکستر امسال هم باشه
واقعا یه چیز با ابهتی بود

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,137
30,026
نام
Alireza
باید این دفعه عوض ارکستر خود جناب gustavo santaolalla رو بیارن سولو گیتار بزنه. البته ایده جدیدی نیست و قبلا اینکارو کرده اما خوب به هر صورت حرکت خوفی هست!:D
ایده‌ی خوبیه...من میگم اصلا خود Kaz هم بیاد در کنار Gustavo واسمون هنرنمایی کنه :D استعدادشو داره :

2017-06-05_211535.jpg

هر کسی ویدیوش رو ندیده، از دست نده :)):
Youtube

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,869
25,423
نام
ماکان
کاز رو بیشتر باید به عنوان یه استعداد جدید فرستاد تو کنفرانس مایکروسافت هنرنمایی کنه. این زارت زارت کردنش به سیستم کاری مایکرو خیلی میخوره. حتی به عنوان اپنینگ تمشون هم قابل استفاده هست

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,374
3,849
نام
میلاد
این ps4 گلد 1 ترا به قیمت 249 تایید شد یعنی اینکه احتمال 99 درصد نسخه 500 گیگ 199 میشه
فکر کنم کاملا دارن برای اسکورپیو آماده میشن:Dشاید دیدیم پرو هم کاهش قیمت خورد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟