SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Dinosaur

کاربر سایت
Sep 29, 2005
16,036
19,960
نام
آریا
آقا هیچ شایعه ای چیزی نیومده؟! :D
این Nier: Automata در حدی به من حال داده که یکی از آرزوهام معرفی ریمستر نسخه اول Nier هست! البته هنوز بازی رو تموم نکردم و دور سومش مونده، ولی واقعاً چیز خاطره انگیز و محشری بود (هست) و خیلی دوست دارم نسخه قبلی رو هم بازی کنم. حیف که نسخه اول رو برای PC منتشر نکرده بودن.
به جز این، همچنان دو آرزوی خاک گرفته دارم:
1. معرفی بازی فایتینگ PS که توسط یه استودیوی درست حسابی و با کیفیت بالا (AAA) ساخته بشه. اون هم در سبک 3V3، نه کلون ضایع از SSB.
2. معرفی بخش Career مفصل برای GTS.
البته یه آرزوی دیگه هم هست که یه کم بعیده، ولی به هر حال. سونی که متأسفانه زد Evolution رو منهدم کرد، ولی حداقل MotorStorm رو یه جوری برگردونن. میتونن مثلاً یه قراردادی با Codemasters ببندن، یا از اون بهتر اینکه سراغ Playground برن. دیگه بعد از 3 نسخه Forza Horizon، بروبچ Playground یه خستگی ای در کنن و یک عدد MS بسازن! :D
در کنار اینا، نمیدونم دیگه کِی میخوان پروژه جدید SuckerPunch رو نمایش بدن! :D دو روز دیگه نسل تموم میشه و همچنان منتظر این بازی هستیم.
ماشاالله سونی انقدر بازی دم دستش هست که اگه فقط گیم پلی اون ها رو نشون بده هم زمان زیادی از کنفرانس رو به راحتی پُر میکنه و میتونیم منتظر کنفرانس خیلی خفنی باشیم.
GoW که بدون شک یکی از ستاره های کنفرانس هست و باید نمایش متفاوتی نسبت به نمایش قبلی ارائه بدن. نمایش قبلی بیشتر قصد داشت تفاوت های بازی جدید رو نشون بده و فضای سنگین و نسبتاً آرومی داشت (با اینکه مبارزه و غول هم داشت). ولی این دفعه باید یه نمایش سریع تر با حضور تعداد زیادی دشمن ارائه بدن که ببینیم بازی از اون نظر چطور طراحی شده.
Days Gone هم که بچه ها توضیح دادن و مطمئناً یکی دیگه از ستاره های مراسم هست. من خودم چون زیاد با جک جونورهای زامبی مانند حال نمیکنم، Days Gone هنوز با تمام قوا توی لیست بازی های مورد انتظارم نیست. ولی از اون طرف محیط بازی و موتورسواری و البته موج عظیم زامبولی ها انقدر جالب کار شده که دوست دارم چیزهای بیشتری از بازی ببینم.
Spider-Man هم همون طور که توی نظرسنجی بهش رأی دادم، بازی ای هست که صبر و تحمل ندارم برای دیدنش! یه نمایش درجه یک که از مبارزات معمولی در سطح شهر شروع بشه و آخرش به یکی از ویلین های معروف برسه و تمام! این بازی پتانسیلش رو داره که بازی محبوب من در E3 امسال بشه.
TLoU2 رو خیلی بعید میدونم گیم پلی ازش نشون بدن. یا هیچی نمیگن، یا حداکثر یه کاتسین. یعنی فکر نکنم حتی تریلر اختصاصی برای E3 هم بسازن.
Death Stranding هم همچنان برای گیم پلی زود هست، ولی صبر و تحمل ندارم برای یه تریلر دیگه! خوبی کوجیما اینه که عاشق ساختن تریلر هست و آدم میتونه انتظار تریلر جدید داشته باشه. یکی دیگه از کاراکترهای بازی هم معرفی بشه، با حضور یه هنرپیشه خانوم خفن! مثل همون شایعه ای که در مورد اما استون وجود داشت. :D
Dreams هم خدا بیامرز معلوم نیست به کجا رسید. با اینکه زیاد حال و حوصله این مدل بازی های ساخت و سازی رو ندارم، ولی نمایش های Dreams به شدت عالی بود و خیلی هوس کرده بودم برم سراغش. ایشالا یه تریلر مفصل ازش نشون بدن با تاریخ عرضه.
در نهایت هم Knack 2 رو داریم که قراره دهان دشمنان رو ببنده! lol جدا از شوخی امیدوارم وقت الکی بهش اختصاص ندن برای نمایش گیم پلی، ولی خب احتمالاً یه تریلر داشته باشه. :D

یکم چهره ی کریتوس توی این نقاشی بد نیفتاده؟:-" خیلی انگار مهربونه! کلا اصلا شبیه کریتوسی که باید باشه نیست:-"
آره یه جوری شده! انگار داره در حال گریه کردن، برای بچه ـش داستان پندآموز تعریف میکنه! :D درسته که قراره شخصیت Kratos توی این نسخه تغییرات زیادی داشته باشه، ولی این طرح به نظرم زیاد حرفه ای نیست و بیش از اندازه توی مهربون نشون دادن Kratos اغراق کردن! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,612
20,965
نام
امیر حسین
به جز این، همچنان دو آرزوی خاک گرفته دارم:
1. معرفی بازی فایتینگ PS که توسط یه استودیوی درست حسابی و با کیفیت بالا (AAA) ساخته بشه. اون هم در سبک 3V3، نه کلون ضایع از SSB.

البته یه آرزوی دیگه هم هست که یه کم بعیده، ولی به هر حال. سونی که متأسفانه زد Evolution رو منهدم کرد، ولی حداقل MotorStorm رو یه جوری برگردونن. میتونن مثلاً یه قراردادی با Codemasters ببندن، یا از اون بهتر اینکه سراغ Playground برن. دیگه بعد از 3 نسخه Forza Horizon، بروبچ Playground یه خستگی ای در کنن و یک عدد MS بسازن! :D
1. منم خیلی چنین چیزی دوست میدارم، ولی برعکس یک بازی حرفه ای نمیخوام:-" یک بازی کژوال و دور همی و جالب و جلب!:D به چیزی شبیه به همون ASBR قبلی هم راضیم:D به من که خیلی حال داد:D

موتور استورم هم که خیلی رویایی شد! نکن این کارها رو با من! :(( :(( :(( دلم MS با این طعم خواست:((
این نسل یه ریسینگ آرکید جذاب و هیجان انگیز و اکشن روی PS4 نداشتیما :| چه وضعشه خوب:(

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,240
2,718
نام
Alireza
یاد بچگیام می افتم که همیشه دوس داشتم سم فیشر با هیتمن تو یه بازی باشن 8->
دوستان راستی اگه رد دد 2 نمایش داشته باشه تو کنفرانسه سونیه ؟
اون جوری که صحبت کرده بودن Red dead redemption 2 مثل 2 Destiny و ... عنوان دیگه به طرف سونی میل میکنن انحصاری نیستن اما تبلیغات و باندل هاشون برای سونی هستن به احتمال زیاد زمان معرفی باندل هاش تریلر هم ازش پخش میکنن حالا مشخص نیست این E3 فقط تریلر پخش کنن یا اصلا هیچی بزارن E3 بعدی هم تریلر پخش کنن و باندل معرفی کنن .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
یه آمار جالب از Polygon اینکه ، صاحبان PS4 در هفته طبق برآوردی که کردن از لحاظ صرف زمانی ، 50000سال بازی میکنن :eek:

میگم چرا وقتی PS4 رو روشن میکنم انگار شکافی در زمان ایجاد میشه و فضای اتاقم خم میشه:D، دوستان ما به آینده تعلق داریم :Smartass:

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
151
194
یه آمار جالب از Polygon اینکه ، صاحبان PS4 در هفته طبق برآوردی که کردن از لحاظ صرف زمانی ، 50000سال بازی میکنن :eek:

میگم چرا وقتی PS4 رو روشن میکنم انگار شکافی در زمان ایجاد میشه و فضای اتاقم خم میشه:D، دوستان ما به آینده تعلق داریم :Smartass:

:-B
جمع بازی همه کسایی که PS4 دارن در PlayStation Network طی یک هفته 50,000 سال میشه با تقسیم بر 60 میلیون نفر که ps4 دارن برای هر نفر تو هفته تقریبا 7 ساعت در میاد

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,075
7,955
نام
امیر مسعود
Shawn Layden حضور چندتا از بازی هارو تو E3 تائید کرده !
Alongside God of War Layden confirmed that we'll also see Naughty Dog's Uncharted: The Lost Legacy, Insomniac's Spider-Man, Days Gone from Sony's Bend Studio, and Polyphony's Gran Turismo Sport. Sadly, we couldn't get a rise out of him on what InFamous and Sly Cooperdeveloper Sucker Punch is working on, or whether there'll be any word of Sony partnering with FromSoftware on Bloodborne 2.
PlayStation is Winning – But What Next?
==================================================
همچنین راجع به PSVITA :
“Vita is still a viable platform,” Layden says, “chiefly in the Japanese and Asian markets. We still have developers in Japan who are building for that platform. But it just didn’t get over the hump in Europe and America. It’s hard to know exactly why, but it didn’t garner a large enough audience here for us to continue to build for it.
lol :|
سیاستاشون برای ویتا انقدر داغونه بعد میگن سخته بفهمی چرا تو غرب پرطرفدار نشد 8-|
حداقل خوبیش اینه میدونیم به خاطر ژاپنم که شده ولش نمیکنن #:-S
Sony’s Shawn Layden: ‘Vita is still a viable platform’ | The Verge

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
4,401
28,947
نام
ali
حدود هزار سالش رو بنده به گردن میگیرم:Laughing:
پ.ن:احساس میکنم e3 امسال هزار بار دیرتر داره میرسه لامصب اصلا روزها نمیگذره!!!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,442
6,530
نام
محمد
خیلی بعیده اما امیدوارم بیان تو کنفرانس سونی Dissidia جدید را نشون بدن:D :x

• Like
Reactions: Cloud Strife

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
947
7,435
نام
امین
حق تبلیغات FIFA 17 هم تائید شد رسما دست سونی هست. یکی سونی رو بگیره :D!
FIFA 18, fuelled by Cristiano Ronaldo, hits the PS4 pitch this September

شان لیدن گفته فروش PS4 PROبیشتر از انتظارات ما بوده ، از هر 5 تا PS4ی که فروخته شده یکیش PRO بوده .
شاون لیدن کیلو چند ؟ اساتید اینجا فتوا دادن پرو شکست خورده :))

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,075
7,955
نام
امیر مسعود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,869
25,421
نام
ماکان
حق تبلیغات FIFA 17 هم تائید شد رسما دست سونی هست. یکی سونی رو بگیره :D!
FIFA 18, fuelled by Cristiano Ronaldo, hits the PS4 pitch this September
برای سونی اتفاق خیلی خوبی هست. Fifa از اول سمت مایکرو بود، حتی اول نسل هم کلی چیز انحصاری برای X1 داشت و اینکه الان کامل امدن سمت سونی به ضرر مایکروسافته.

خیلی بعیده اما امیدوارم بیان تو کنفرانس سونی Dissidia جدید را نشون بدن:D :x
یه ورژن خیلی خفن دارن برای این دستگاه های آرکید میسازن. همونم پورت کنن من راضیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟