SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
957
نام
امین
راکستار هیچوقت تو E3 نمیاد
این حرف کاملا اشتباست. راکستار برای اولین بار Red Dead Redemption رو تحت نام Old West Project توی کنفرانس E3 2005 سونی معرفی کرد. E3 2014 توی کنفرانس سونی نسخه ریمستر GTA V رو آنونس کرد (رونمایی از Agent توی کنفرانس E3 2009 سونی هم بماند). اینارو گفتم که بدونید «راکستار هیچوقت تو E3 نمیاد» از اساس اشتباه هست و به احتمال 99.9٪ توی کنفرانس سونی یک نمایش مفصل از RDR2 خواهیم دید.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
2,113
من متوجه نميشم، اينا تريلر ميدن بيرون كه ما ببينيم ديگه، ما نبينيم، طرفدارها نبينن كى ببينه:D.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,710
نام
امیر حسین
من متوجه نميشم، اينا تريلر ميدن بيرون كه ما ببينيم ديگه، ما نبينيم، طرفدارها نبينن كى ببينه:D.
اونایی که خرید بازیشون قطعی نیست:D ، اونایی که براشون اسپویل مهم نیست:-"
مسلما برای جذب اون ملت خنثی، باید تبلیغات خوش و آب و رنگی ترتیب بدن!:-" و اینجوری میشه که کل بازی لو میره:D
من بعد از تموم کردن U4 رفتم تریلرهای غیر از کنفرانسش رو دیدم...نابووود کردن رسما!:)) کل بازی رو نشون داده بودن!!!
حالا بعضی ها به تریلر هم اکتفا نمیکنند، میرن نقدها رو هم کامل میخونند(اونی که میدونه 100% بازی رو میخره!) ، میرن تک تک تصاویر و نقدهای ویدیویی رو میبینند! بعد انتظار دارن بازی براشون سورپرایز هم داشته باشه:D

سر بازیی مثل GOW III هم همین کارو کردن، ما تو E3 چیز خاصی ندیدیم به اون صورت، ولی اومدن تو تریلرها کرونوس رو نشون دادن، هرکول و حضورش رو تایید کردن، روزهای آخر که 15 دقیقه ی اول و مبارزه با پوسایدون هم نشون دادن! کلا هیچی از بازی نموند دیگه:D
به طور کلی فکر کنم دو نمایش دیگه از GOW جدید ببینم، یکی همین E3 و یکی هم PSX (امیدوارم اونجا نباشه:)) )
و اینکه توی کنفرانس ها هم تریلر نزارن:-" ، همون نمایش گیم پلی باشه بهتره، جای کمتری نشون داده میشه! ولی تریلر...از اول تا آخر بازی رو نشون میده:-"
TLOU , U3 , R&C و Horizon و همه ی بازی ها کلا هم فرق چندانی نداشت:-" اونا رو هم خیلی چیزا رو نشون داده بودن:-"

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
2,113
اونایی که خرید بازیشون قطعی نیست:D ، اونایی که براشون اسپویل مهم نیست:-"
مسلما برای جذب اون ملت خنثی، باید تبلیغات خوش و آب و رنگی ترتیب بدن!:-" و اینجوری میشه که کل بازی لو میره:D
من بعد از تموم کردن U4 رفتم تریلرهای غیر از کنفرانسش رو دیدم...نابووود کردن رسما!:)) کل بازی رو نشون داده بودن!!!
حالا بعضی ها به تریلر هم اکتفا نمیکنند، میرن نقدها رو هم کامل میخونند(اونی که میدونه 100% بازی رو میخره!) ، میرن تک تک تصاویر و نقدهای ویدیویی رو میبینند! بعد انتظار دارن بازی براشون سورپرایز هم داشته باشه:D

سر بازیی مثل GOW III هم همین کارو کردن، ما تو E3 چیز خاصی ندیدیم به اون صورت، ولی اومدن تو تریلرها کرونوس رو نشون دادن، هرکول و حضورش رو تایید کردن، روزهای آخر که 15 دقیقه ی اول و مبارزه با پوسایدون هم نشون دادن! کلا هیچی از بازی نموند دیگه:D
به طور کلی فکر کنم دو نمایش دیگه از GOW جدید ببینم، یکی همین E3 و یکی هم PSX (امیدوارم اونجا نباشه:)) )
و اینکه توی کنفرانس ها هم تریلر نزارن:-" ، همون نمایش گیم پلی باشه بهتره، جای کمتری نشون داده میشه! ولی تریلر...از اول تا آخر بازی رو نشون میده:-"
TLOU , U3 , R&C و Horizon و همه ی بازی ها کلا هم فرق چندانی نداشت:-" اونا رو هم خیلی چیزا رو نشون داده بودن:-"
اتفاقا طرفدارها خيلى بيشتر از اون ملت خنثى عطش ديدن تريلر جديد رو دارن. من واقعا تمام تقصيرها رو با اجاتون ميندازم گردن ناشر يا تيم تبليغ و اديتور و اينا:D واقعا غيرممكنه تريلر نبينى. مثلا ميشه الان تريلر جديد تلو رو نديد؟ خب نميشه ، عمرا بشه واقعا ، يا گاد او وار. به عنوان طرفدار واقعا نميتونم نبينم:D منم خيلى ضربه خوردم سر تريلر هاى انچارتد و تقصير كار هم خودشون. براى ملت خنثى كه ميخوان انگيزه براى خريد ايجاد كنن صحيح ، براى اون ملتى كه ٦٠ دلار پول ميدن و بازى ميخرن تا بيشتر از اون چيزهايى كه نشون دادن تو بازى كامل ببينن چى؟ براى اونا نبايد مسئول باشن. حقيقتا خيلى ظلمه تريلر بازى هاى مورد علاقمون رو نگاه نكنيم كه اينا ميخوان اسپويل كنن بقيه جذب شن واقعا ظلم بزرگيست:D.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,075
نام
امیر مسعود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,710
نام
امیر حسین
اتفاقا طرفدارها خيلى بيشتر از اون ملت خنثى عطش ديدن تريلر جديد رو دارن. من واقعا تمام تقصيرها رو با اجاتون ميندازم گردن ناشر يا تيم تبليغ و اديتور و اينا:D واقعا غيرممكنه تريلر نبينى. مثلا ميشه الان تريلر جديد تلو رو نديد؟ خب نميشه ، عمرا بشه واقعا ، يا گاد او وار. به عنوان طرفدار واقعا نميتونم نبينم:D منم خيلى ضربه خوردم سر تريلر هاى انچارتد و تقصير كار هم خودشون. براى ملت خنثى كه ميخوان انگيزه براى خريد ايجاد كنن صحيح ، براى اون ملتى كه ٦٠ دلار پول ميدن و بازى ميخرن تا بيشتر از اون چيزهايى كه نشون دادن تو بازى كامل ببينن چى؟ براى اونا نبايد مسئول باشن. حقيقتا خيلى ظلمه تريلر بازى هاى مورد علاقمون رو نگاه نكنيم كه اينا ميخوان اسپويل كنن بقيه جذب شن واقعا ظلم بزرگيست:D.
سخته ولی میشه!:D حداقل ما تلاش کردیم و شد:D خیلی از بازی ها ( TLOU , U4 , TLG و ... ) رو من حتی تا بعد از تموم کردنشون از متا هم خبر نداشتم:p
بالاخره یک بازی خطی رو نمیتونند کاری کنند که هم تو تریلر نشون بدن، و هم چیزای جدید داشته باشه:D هرجا رو نشون بدن یه محیط و بخش داستانیی لو رفته:D
نمیگم E3 رو نبینید! ببینید و باید هم دید:-" ، ولی بعدش رو دیگه نه:D تا آخرین لحظه ی قبل از خرید بازی هر خبری شد رو نرید سراغش:-"
تمام ست پیس ها رو میبینید، صحرای U3 و دوازده برج U4 رو میبینید و کف میکنید! اما بعد که بازی میاد، به بازی ایراد میگیرید:D

یا مثلا از تمام این بازی ها بدتر، MGS V :-"
تمام Buddyها ، Metal Gearهه این بازی ، ریز ریز اطلاعات آپگرید ، تمام کاراکترهایی که حضور دارن رو هممون نشستیم تو تریلر دیدیم:D کف هم میکردیم عجب کارگردانیی دارن!(و داشتن:D)، یکبار هم نه، صد هزار بار دیدیمشون:D
بعد موقع بازی کردن انتظار چیزای جدیدی داشتیم!:-" البته پایانش تنها سورپرایز برای اون قشر فن ها بود... و چقدر هم که تاثیر مثبت داشت:-" :-" :-"

به هر حال، به عنوان یک زخم دیده از تریلرها، پیشنهاد میکنم با هرچیزی شده جلوی تریلر دیدن خودتون رو بگیرید:D
تو تاپیک بازی نرید،کتاب بخونید، انیمه ببینید:p ، برید دشت و بیابون و جایی که نت نباشه یا وقت نکنید تریلر رو ببینید!:)) یک جوری عطش تریلر جدید رو خاموش کنید:-"

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
957
نام
امین
Sam Witwer صداپیشه ی شخصیت اصلی Days Gone ، گفته بازی توی E3 حضور داره !

Days Gone Will Make An Appearance At E3 2017, "In A Big Way", Release Date Announcement?
حضور داره اونم از نوع Big Way. به نظرم Bend رو کمی دست کم گرفتن دوستان. اطلاعات بازی رو بخونین یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی های نسل هست. من مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر و تاریخ عرضه رسمی بازی توی E3 امسال هستم.

اگر Bend بتونه جوری که اطلاعات داده بازی رو در بیاره در آخر خیلی هارو شگفت زده خواهد کرد Days Gone.

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,213
نام
Alireza
بالاخره یه خبری هم از فیلم Uncharted شد:
‘Uncharted’ Reconfigured: ‘Spider-Man Homecoming’s Tom Holland To Play Young Nathan Drake For Shawn Levy
Tom Holland قراره نقش Nathan Drake جوان رو بازی کنه! :-??

2017-05-22_194102.jpg
من که کلا منتظر یه فاجعه هستم :D مخصوصا به خاطر اینکه Naughty Dog هیچ نقشی در ساختش نداره و کلا معلوم نیست فاز فیلم چیه و اصلا واسه چی باید ساخته بشه...:|

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
1,910
نام
HESAM
ظاهرا ماركتينگ و مزاياي انحصاري Far cry 5 دست سوني هست .
واقعا سوني خيلي عالي عمل كرده ، هر چي بازي بزرگ TP هست رو تصاحب كرده و داره روش مانور ميده .
اما از اينكه FC رفته سمت غرب وحشي از يه جهت خوبه كه كلا من اين فضا رو دوست دارم اما از يه جهت بده كه خيلي هم مهمه مصادف با Red dead مياد كه احتمالا آنقدر شاهكار ميشه كه پلير هاي كنسولي رو سيراب ميكنه و باعث ميشه لذت لازمه از FC برده نشه .
دقيقا كاري كه the witcher 3 با Fallout كرد .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,277
نام
Ali
بالاخره یه خبری هم از فیلم Uncharted شد:
‘Uncharted’ Reconfigured: ‘Spider-Man Homecoming’s Tom Holland To Play Young Nathan Drake For Shawn Levy
Tom Holland قراره نقش Nathan Drake جوان رو بازی کنه! :-??

View attachment 75321
من که کلا منتظر یه فاجعه هستم :D مخصوصا به خاطر اینکه Naughty Dog هیچ نقشی در ساختش نداره و کلا معلوم نیست فاز فیلم چیه و اصلا واسه چی باید ساخته بشه...:|
این برای چند دقیقه فیلمه دیگه ؟ یا کلش قراره تام هالند باشه ؟! :|
اگه فیلم قراره روایت 13 تا 18 سالگی nathan باشه که ایرادی نداره ! ولی اگه یه جوون کم تجربه مثل هالند رو بخوان به عنوان یه ادم رنج کشیده قرار بدن که بدون تعارف افتضاحه :D
این طوری تقریبا یه چیزی تو مایه های فیلم هیتمن درمیاد که دو سال پیش اومد ! ولی خیلی بدتر ...
خدا بخیر کنه :D

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
957
نام
امین
ظاهرا ماركتينگ و مزاياي انحصاري Far cry 5 دست سوني هست .
واقعا سوني خيلي عالي عمل كرده ، هر چي بازي بزرگ TP هست رو تصاحب كرده و داره روش مانور ميده .
اما از اينكه FC رفته سمت غرب وحشي از يه جهت خوبه كه كلا من اين فضا رو دوست دارم اما از يه جهت بده كه خيلي هم مهمه مصادف با Red dead مياد كه احتمالا آنقدر شاهكار ميشه كه پلير هاي كنسولي رو سيراب ميكنه و باعث ميشه لذت لازمه از FC برده نشه .
دقيقا كاري كه the witcher 3 با Fallout كرد .
البته وقتی کنسولت با اختلاف کیلومتری از رقیبش توی فروش و اینستال بیس جلو باشه زیاد هم زحمت نمیخواد چون ناشرها از خداشون ام هست که باهات کار کنن. فقط کافیه ببینید چه فرنچایز های غولی حق تبلیغاتشون دست سونی هست ( RDR2, Destiny 2, COD: WWII, Battlfront 2 و...) که هر کدوم فروش فضایی دارند.

• Like
Reactions: SPILL

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟