SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
1,567
نام
امین
نميدونم از سري uncharted اشباع شديم يا اميدي به اين تيم nd نداريم كه تو نظر سنجي بالا lost legacy فقط ٤ تا راي اورده:D
درسته مدت زيادي هم از شماره ٤ نميكذره ولي خب تو اين نظر سنجي با حدود ٤٠٠ شركت كننده و فقط ٤ راي در حالي كه ميتونس جداقل انتخاب سوم خيلي ها باشه
چه ربطی داره. نظرسنجی ۳ گزینه ای هست و صد در صد گزینه های مهم‌تر از یک DLC برای یک بازی تازه عرضه شده هم هست. اونم DLC یی که یک نمایش کامل داشته. من یکی که دلم نمیخواد دیگه چیزی از TLL ببینم تا خودم تجربه اش کنم.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
Gold User
Nov 6, 2011
1,620
نام
Mehrdad
تو بازی های نسل قبل من دوست دارم folklore جدید یا یه چی تو این مایه ها ببینیم.. متأسفانه هیچ وقت تمامش نکردم ولی عجیب طراحی و حس خفنی داشت.
و بدتر از همه بازی disc only منتشر شده و الان گیر نمیاد:|
سازنده اصلی هم كه بسته شده(game republic) اكثر اعضا هم جذب تانگو شدن
خلاصه واقعا دوست دارم یک بازی تو این حال و هوا معرفی شه.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
899
نام
رضا چشمی
منم بعید میدونم R4ـی ساخته بشه! و از این مطمئنم که اگر کسی غیر اینسامنیاک بسازه،با مُخ میره تو دیوار:-"
بعد من نمیدونم رو چه حسابی میگید ساکرپانچ؟ انگار یه تیم الاف اون گوشه افتاده،هر بازیی رو زمینه میگن ساکرپانچ ! جک رو ND نمیسازه میگن ساکرپانچ ، رسیستنس رو اینسامنیاک نمیسازه میگن ساکرپانچ!
اینا خودشون استودیو شاخی هستن و بازی های خیلی خوب و متفاوتی میسازن! عمرا سونی بازی استودیوی دیگه ای رو نمیده به چنین تیم خلاقی! :|
---
یکی از همین روزها (باز هم E3 احتمالش کمتره و احتمالا PSX ) منتظر ریمستر Uncharted : GA میباشم:-"

---
@Cloud Strife
در مورد متاسفانه COD یادم رفت بگم! :D
اصلا این COD عالی! ، من شخصا علاقه ای به شوتر نظامی در دنیای واقعی ندارم! :| ، قرنی یکبار مثلا مثل BF1 جذبم کنه! (که اونم بازی نکردم:D ولی بدم نمیاد تجربه ـش کنم:D ، ولی این تریلرش رو دیدم و چیز خاصی جذبم نکرد! )
همون BFـم اگر قرار بود تو کنفرانس سونی نمایش داشته باشه میشد متاسفانه :D
از ریمستر Uncharted : GA شدیدا استقبال می شه و همچنین ریمستر Resistance:D
پ.ن:ماکان تیم #LSD امسال ضعیف عملکرده ها:>

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
307
نام
Masoud
امیدوارم یه بازی 3rd Party جدید هم معرفی بشه مثل Resident Evil 7 که پارسال معرفی شد.
بازی استدیو های Gearbox یا Rocksteady یا Ghost Story Games ...

• Like
Reactions: FUTURE

ULTIMATE TEAM

Online Gaming
Gold User
Aug 25, 2010
12,608
نام
مصطفی682سابق
برای من فقط مهمه که تاریخ ریلیز GTS رو بگن ودیگه تاخیر نخوره همچنین تریلر رد دد 2 رو هم نشون بدن توی کنفرانس سونی بهمراه تاریخ دقیق ریلیز خیلی خوب میشه

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,597
نام
Arshia
GOW پارسال نمایش داشت امسال خبری نیست حالا ببین کی گفتم! :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,577
نميدونم از سري uncharted اشباع شديم يا اميدي به اين تيم nd نداريم كه تو نظر سنجي بالا lost legacy فقط ٤ تا راي اورده:D
درسته مدت زيادي هم از شماره ٤ نميكذره ولي خب تو اين نظر سنجي با حدود ٤٠٠ شركت كننده و فقط ٤ راي در حالي كه ميتونس جداقل انتخاب سوم خيلي ها باشه
بازی 3 ماه دیگه منتشر میشه و دیگه کسی برای دیدن نمایش جدید از بازی هایپ نیست. بهتر هم هست نمایش جدید نباشه تا موقع بازی هیجان بیشتری داشته باشیم

• Like
Reactions: Oakenshield

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
15,370
نام
امیر حسین
تو بازی های نسل قبل من دوست دارم folklore جدید یا یه چی تو این مایه ها ببینیم.. متأسفانه هیچ وقت تمامش نکردم ولی عجیب طراحی و حس خفنی داشت.
این Folklore رو خیلی تعریفش رو شنیدم، ولی متاسفانه منم نتونستم بازی کنم ببینم چی به چیه!

GOW پارسال نمایش داشت امسال خبری نیست حالا ببین کی گفتم! :D
امسال هم GOW باز با قدرت حضور داره:D و ایندفعه تمرکز نمایش روی مبارزات خواهد بود:-"

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
521
نام
sherlock1854
برای من که فقط TLOS2 و بلاد برن 2 اهمیت داره. به شدت تشنه دیدن اخبار جدید و تریلر از این دو عنوان هستم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,444
نام
ماکان
هر سال قبل E3 من هم اظهار امیدواری میکنم سونی شماره دوم بازی رو معرفی کنه. منم خیلی Folklore رو دوست داشتم. واقعا بازی خاص و خفنی بود. اتفاقا من دارمش و میخوام بشینم از اول بازی کنم!دی

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
5,185
نام
ali
من یکی ک کارم از اشباع گذشته
داره از دماغم انچارتد بیرون میریزه:))
ناتی هم عجله داره تندتند هی un میده بیرون(:|

• Like
Reactions: Adidas95

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
653
نام
شهاب
واقعا فقط متار گیر 4 و این فولکلر بود که اون اوایل اومدنps3تونستن به انتظارات ما برای تجربه نسل جدید پاسخ بدن بعد اینا من همش میگفتم ببین رزیدنت اویل چی بشه یا فینال چی بشه که هیچی نشدن دویل مکرای 4 بد نبود او اوایل اما در کنارش در کف اونیموشا سوختیم هیچ اویل 6 تحویلمون دادن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
2,612
من بیشتر از همه منتظر گیم پلی death stranding ام ، حتی بیشتر از tlou2 !

• Like
Reactions: Spartan AR

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟