نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
رفقا سر چی بحث می کنین؟ اینجا یه سری یا خودشون رو مسخره کردن یا ما رو.

گرافیک The Last Guardian تو بدترین حالت "خوب، خیلی خوب" ـه و کاملاً درخور همین نسل ـه! و حرف این همه ژورنالیست و ملت هم سند ـش

دقیقا مشکل کل صنعت گیم از وقتی شروع شد که همه چیز این صنعت شد "گرافیک" نه ایده و خلاقیت ... این شد که بازیایی مثل Crash و Re 1,2,3 و Oddworld و Donkey Kong و Shadow Of colousus جای خودشون با یه مشت آت آشغال "High end" که هیچ خلاقیت و ایده ای اول و آخرشون ندارن جایگزین شد ... اون دسته دوستانی میخان بشینن گرافیک بالا و واقعی ببینن برن بشینن دو تا کارتون و دو تا فیلم با گرافیک بالا ببینن دست از سر دنیای بازی بردارید ... من دهه شصتی هنوز که هنوزه بازیایی بدون گرافیک به قول شما آشغالی که روی PS1 و کنسولای قدیمی بازی کردم حتی یک ثانیشون رو هم با این آت آشغالای الانی عوض نمیکنم ...

واقعا کیفیت به چه قیمتی ؟ به قیمت اینی کاری بکنید که کمپانی های بازیسازی جرئت نکنن روی ایده های جدید سرمایه گزاری کنن و بازی فانتزی ارائه کنن

خسته شدم از این همه بازی که سر و ته یه کرباسن خجالت بکشین بااااااااااااااااااااااا ... اگرم الان اینجا دارم پست میدم تمام امیدم به یه بازی متفاوته مثه The Last Guardian ه اودا بزرگ هست ... پس جمعش کنین بابا چی میخاین از جون صنعت گیم ... هی گرافیک گرافیک گرافیک ...

جرئت میکنین یه بازی اینجوری با همچین فیزیک و هوش مصنوعی ارائه کنین نمیتونین جمعش کنین اگه اودا هم نتونسته این هم سال اینو ارائه بده بخاطر همین ادا اطوارای شماهاست !!!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان حقیقتا من به شخصه فکر میکردم عناوین بیشتری برای ps4 معرفی بشه ( حداقل تو سبک ریسینگ دوست داشتم چیزی معرفی بشه ) . حالا با این شرایط که هورایزون برای 2016 تایید شده و آنچارتد هم 2016 میاد ، برنامه سونی برای تعطیلات آخر سال 2015 تو رقابت با عناوین اختصاصی مایکروسافت چیه ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من امسال زیاد تو بحثا و اینا نبودم فقط بی حاشیه مراسما رو دانلود کردم پشت سر هم دیدم :D

فقط این ویدئو ها مشکل داشت یا واقعا بازی ها اینقدر افت فریم داشتن :| کلا این کنفرانسو نمیگم کلا همشون مثلا Doom ـه Bethesda
توی این کنفرانسم Call of duty BOIII جاهای شلوغ به شکل وحشتناکی افت فریم لحظه ای داشت یا آنچارتد برا چند ثانیه بعضی جاها.

کلا آنچارتد بنظرم بهترین نمایشو داشت واقعا قشنگ بود :)
و اینکه تیکه بتمنو متوجه نشدم چی شد :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب همونطور که میدونید ( شایدم نمیدونیم :-< ) قرار بود بعد از کنفرانس یک عکس ویژه بذارم :D !
دوستان از زیردریایی هایپ سونی ( که دیدیم چجوری سر از آب بیرون درآورد :D ) بیرون اومدن و دور بونفایر نشستن و منتظرن که بازی ها عرضه بشن :D
9222_bonfire-guys.jpg

نکته : اون لباس فوتبالیا @kaizershauze @FaRd!N @Mehdi Cage هستند :D
نکته 2 : @Cloud Strife ماکان رو باید در بونفایر مینداختیم که نور بیشتری تولید بشه :) نشد :D !
نکته 3 : عکس تقریبا دو هفته پیش ساخته شده :D یک alternate ending هم بود که اگه کنفرانس خراب میکرد دوستان در آب غرق شده بودن توش که خوشبختانه اتفاق نیوفتاد :D
نکته 4 : @REZA TAEL این بود علت حضورت در زیردریایی :D
نکته 5 : این E3 که کیا تاپیکشو زد به یکی از بهترین کنفرانس ها تبدیل شد :D این اثر هنری رو ( :)) ) تقدیم میکنم به کیا :D @kiya

من این پست رو الان دیدم :))

آقا در مورد اون Alternate Ending یه چیزی بگم :D دقیقا اون زمانی که ما رفته بودیم تو جبهه #دلواپسان و هیچ امیدی به سونی نداشتیم و هایپ هم نمیشدیم، قرار شد یه عکس آماده بشه واسه بعد از از کنفرانس. اگر یادتون باشه هایپ امسال دیگه قطار نبود و زیر دریایی بود :D قرار بود عکس این باشه که کشتی داره غرق میشه و اونایی که هایپ بودن هم باهاش دارن میرن تو آب، بعد اینور اونایی که هایپ نمیشدن، سوار به قایق نجات، نظاره گر غرق شدن دوستان بودن =)) که خوشبتخانه اینطوری نشد و ما هم توبه کردیم و عذرخواهی کردیم از سونی که بهش شک کرده بودیم :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب حالا فرض کنیم کلا فقط مشکلت گرافیکشه (!) :D

بیا:
http://forum.bazicenter.com/thread96758/#post3776031
والا من متوجه نشدم هدفت از این لینکی که دادی چی بود!
ولی هر چی بود، به نظر میاد اصلا متوجه نشدی من سر چی داشتم بحث میکردم.
من فقط یه سوال میکنم از همه اونایی که میگن گرافیک دلست گاردین Stunning نیست. گرافیک SotC رو چطور ارزیابی میکنین و امتیازتون به فاکتور گرافیک اون بازی چنده؟
به نسبت زمان عرضه اش، از نظر تکنیکی خوب، از نظر هنری شاهکار:)
====
باقی دوستان هم مواظب حرف زدنشون باشن و اگه نمیتونن محترمانه بحث کنن، بحث نکنن. یه بازی ارزش توهین کردن نداره.
دفعه بعد فقط تذکر نمیدم.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^ ^
هرچند خیلی حرفت درست نیست اما وضعیت The Last Guardian هم در حد همون SotC ـیه. وابسته به زمان...
یچیزی هم بگم، اینجا قرار نیست همه باهم هم عقیده باشیم. اشکالی نداره اگر تضارب آراء وجود داشته باشه، ولی نکته اینه که نظرات توی دیفال، تغییری توی حقیقت موجود ایجاد نمی کنه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نمایش آنچارتد یه چیزی مافوق تصورات من بود با توجه به گیم پلی قبلی که ازش دیده بودم به کل نظرم راجع بهش تغییر کرد و میتونم بگم یکی از معدود بازیایی هست که لقب واقعا نسل بعدی رو میشه بهش داد از هر نظر ...
همین ناتی داگ واسه سونی کافی بود تا همه توجه ها رو به سمت خودش جلب کنه . سورپرایزهای دیگه هم مثل شنمو و هورایزن هم که جای خود دارن . فقط در رابطه با The last guardian بگم که شخصا یک درصد هم احتمال رونمایی دوباره ازش نمیدادم واقعا مخمو منفجر کرد ! از لحاظ گرافیکی هم ممکنه روی کنسول نسل قبلی هم قابل اجرا بوده باشه اما مشخصه که اگه برای کنسول ps3 آماده سازی میشد میبایست خیلی از لحاظ گرافیکی دانگرید میشد خصوصا رزولوشن و فریم حتی فیزیک و جزییات کرکترها و محیط کاهش پیدا میکرد .
در هر حال از رونمایی دوبارش خیلی هیجان زدم و امیدوارم از اینی که الان هست بهینه تر و نسل بعدی تر بشه .

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
سایت [MENTION=88514]forbes[/MENTION] یه تحلیل نوشته در مورد کنفرانس سونی و بزرگترین رونماییش.
گفته که بزرگترین رونمایی سونی در E3 بازیهای SHENMUE 3 ، TLG یا FFVII نیست. بلکه بزرگترین رونمایی سونی این بوده که نشون داده جنگ کنسولها به نفع سونی به پایان رسیده و ماکروسافت دیگه نمیتونه توی فروش به سونی برسه.
یکی از دلایلش روهم همین حضور COD:BO 3 در کنفرانس سونی دونسته. بدین معنی که اکتیویژن این موضوع رو فهمیده که برنده جنگ کنسولها سونیه و به همین دلیل داره با شرکت برنده همکاری میکنه...
تحلیل جالبیه. ببخشید من وقت نداشتم کامل ترجمه کنم. دوستان اگه زحمتشو بکشن ممنون میشم.
منبع

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
از میون این همه بازی چه خوب بود که سونی میومد یه خبری هم از Agent میداد که اصلا بفهیمم بازیش زندست یا نه. The last Gaurdian بالاخره نمایش داده شد ولی این بازی انگار هیچ کی به فکرش نیست

اگه کنسل شده یا راکستار یا خود سونی رسما بگن، اگه هم در حال ساخته پس چطوریه که بعد گذشت 6 سال هنوز یه دو تا تصویر ساده هم از بازیش نیومده؟

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
کنفرانس امسال بازم نشون داد مهم ترین چیزی که باعث شده فن های سونی به این شرکت و بازی های انحصاری اش این همه علاقه داشته باشن تنوع فوق العاده بالا انحصاری هایش در انواع سبک های مختلف هست.اگر بعضی از سبک ها مثل ریسینگ هم نبودند اما می دونیم GT یا GOW در حال ساخت هستن و مطمئنا در زمان مناسب اون ها هم معرفی خواهند شد.کنفرانس امسال بهترین و رویایی ترین نمایشی بود که 1 سونی فن یا حتی 1 گیمر بدون تعصب می تونست انتظارش داشته باشه.از نمایش های فوق العاده آنچارتد و هورایزون و DREAMS گرفته تا بازگشت TLG و از همه مهم تر شکل گرفتن رویا چندین ساله عده زیادی از گیمرها یعنی ساخته شدن ریمیک FF VII و Shenmue 3 (ساخته شدن این 2 عنوان میتونه ساختن crash هم به دنبال داشته باشه)
کافیه 1 سر به سایت های بازی بزنید تا ببینید واکنش کارشناس ها و گیمر ها نسبت به کنفرانس چقدر فوق العاده بود(همین بس که موقع کنفرانس و معرفی بازی ها گف از دسترس خارج شد و انواع و اقسام واکنش های جالب تو twitch و you tube ببینید)

سر قضیه TLG من مشکل بیشتر از این می دونم که سونی و سازندگان تو نمایش بازی همون محیطی انتخاب کردن که تو نمایش 2009 بود البته با گیم پلی متفاوت
بازی که سال آینده می خواد عرضه بشه و به گفته یوشیدا قابل بازی بوده مطمئنا اون قدر پیشرفت کرده که محیط های دیگه ای هم برای نمایش داشته باشه پس بهتره تا نمایش اون محیط ها صبر کنیم و اون وقت میشه راحت تر قضاوت کنیم(البته چیزی که مشخص هست ساختار و لول دیزاین بازی به همین شکلی که دیدیم هست)
فکر کنم متا 90 برای ICO و 91 برای SOTC یادتون باشه اما جالب تر متا 92 باندل ICO و SOTC روی PS3 هست. کاملا مشخصه دیگه روی PS3 گرافیک نیست که این متا بوجود آورده بلکه همون چیزی که برای فن های این بازی از اول مهم بوده یعنی داستان.گیم پلی.لول دیزاین و غیره هست که باعث این متا شده و البته گرافیک مخصوصا گرافیک هنری هم این وسط مهم هست
به نظر من باید تا نمایش های بعدی بازی صبر کرد تا ببینیم تو این 1 سالی که بازی دوباره ساخته شدنش از سر گرفته شده نسبت به ساختار سال 2009 اش چه پیشرفتی کرده و با سابقه ای که ما از اودا و team ico داریم مطمئنم با بازی فوق العاده ای روبرو خواهیم شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر