نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
این سایت Xbox.com خیلی خوب بود راحت دیدم ازش کنفرانس رو. سونی سایتش پخش نمیکنه کنفرانسشو؟ تویچ و یوتوب خیلی گیر میکردند

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
کنفرانس ماکرو تموم شد و چیزی جز Inside (بازی جدید سازنده Limbo) و گرافیک TW3 و همچنین نمایش Tomb Rider جدید منو تکونی نداد (البته چهره لاراکرافت زیبایی و جذاب بودن نسخه ریبوتش رو نداشت)

البته چند دقیقه پایانی نمایش که کامیا اومد به بعد رو نتونستم ببینم چون مشکلاتی در استریم مرورگرم پیش اومد!

میدونید یکی از خوبی هایی که زمان برگزاری کنفرانس سونی داره چیه؟اینکه خیلی از بچه هایی که الان بیدارن اون ساعت خوابن و شاهد اسپمهای 3 - 4 صفحه نیستیم

الان برید تاپیک کناری سه صفحه کامل میبینید گفته شده کامیا اومد...وای کامیا...Hi Sony Fans و از این دست اسپمها...

من که سعی میکنم زمان کنفرانس سونی به این تاپیک سر نزنم مگر اینکه نظم و هماهنگی ایجاد بشه،مثلن دو سه نفر رو که اون ساعت حاضر هستن و امکانات دارن انتخاب کنیم بیان در مورد چیزهایی که داره میگذره پست و عکس بذارن اینطوری دیگه صفحات تاپیک هم سر یه اومدن مثلن Andrew House بر روی سن الکی جلو نمیره و دیگران هم راحت تر میتونن مطالب رو دنبال کنن

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من قبلا هم گفتم مارکو چون عقب افتاده و اختلاف داره زیادتر هم میشه مجبور بود اون هابپ برای کنفرانسش راه بیاندازه و عملا دیدیم داخل کنفرانس سوپرایز خاصی نداشت اما سونی چون دست پیش داره یا سکوت کامل رفتار کرده و با 1 کنفرانس عالی جو مثل پارسال ( اون انتخاب قیمت و تصمیمات عالی اش) اما این بار بازی های انحصاری اش به طرف خودش بکنه
دقیقاً همین بوده !!! :D
اگه اون هایپ رو نمیکرد و اینقدر سورپرایز رو نمیکرد الآن ..... ولش کن اصلاً اینجا نظرم رو گفتم :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب اینم لیست Most Anticipated من برای E3 است :D
بازی هایی که احتمال معرفی دارن:
Crash
QD بازی جدید
PS All Stars 2
Uncharted Collection
GoW IV
GoW Collection
QD Games Collection
Epic Games بازی جدید
Heavenly Sword 2
GT7
SF
بازی هایی که احتمال داره نمایش داشته باشن:
U4
MGS: PP
TO1886
TLG
DC
Project Beast
یه سریشون رو مثل TO و U4 مطمئنیم نمایش دارن ولی خب بازم دوست دارم اسمشون رو بیارم :D گردنم کلفته اصلا :D
نصف این لیست هم واقعیت داشته باشه کنفرانس می‌شه بهشت :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب کنفرانسشون هم تموم شد . خدا رو شکر اونجوری که میگفتن خانمان سوز نبود :D الان ببینیم سونی چیکار میکنه .

پراجکت بیست فقط باشه بقیه رو حالا یه کاریش میکنیم :D

scalebound :(( امیدوارم سال بعد از انحصار در بیاد .

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
این سایت Xbox.com خیلی خوب بود راحت دیدم ازش کنفرانس رو. سونی سایتش پخش نمیکنه کنفرانسشو؟ تویچ و یوتوب خیلی گیر میکردند
خود سايت playstation نوشته كه watch it live فكر كنم بزاره
لامصب اين twitch اينقدر شلوغه كه من نتونستم واردش بشم :|

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
زمان کنفرانس سونی به وقت ایران کی هستش ؟
با بازی هایی که xbox one نشان داد به نظرم فقط و فقط و فقط یک نمایش 30 ثانیه های از uncharted 4 میتونه فروش ps4 رو در سال جاری چندین برابر کنه نسبت به xbox one
به نظر من کنفرانس سونی احتایج نیست 90 دقیقه باشه
30 ثانیه باشه اونم 4 Uncharted کافیه برای غلبه بر xbox one
هر کی موافق هستش لایک بزنه

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
امیدوارم از انحصاریاش گیم پلی خوبی به نمایش بذاره تا حداقل E3 یه فازی داشته باشه برامون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر