نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
Destiny هم هست البته:-"
IP جدید رو معمولا یوبی تو کنفرانس دیگه ای نشون نمیده! تک نمایش مال خودشه! :d هم W_D و هم the Division و هم the Crew همش رو فقط تو کنفرانس خودشون نشون دادن، سالی که معرفی شدن :d
فکر هم نکنم یوبی هم دیگه حتی توی کنفرانس سونی باشه! یعنی باشه خیلی پرروـه! 2تا بازی اونطرف،یکی دوتا بازی اینطرف! :)) خودشون هم هستن! :d

MGS فکر کنم میگفتن روی PS4 دارن آماده میکنند گیم پلی رو،شاید تو کنفرانسمون باشه:-"

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
MGS فکر کنم میگفتن روی PS4 دارن آماده میکنند گیم پلی رو،شاید تو کنفرانسمون باشه:-"

=p~=p~=p~

خواهشاً امیرجان شما فن ِ MGSV:TPP نشو بلایی که سر AC آوردی کافیه :D بعدشم خودتو کم کم آماده کن که بری یه سفری جایی :D چون قرار مرخصی اجباری بگیری از سایت :D

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
Destiny هم هست البته:-"
IP جدید رو معمولا یوبی تو کنفرانس دیگه ای نشون نمیده! تک نمایش مال خودشه! :d هم W_D و هم the Division و هم the Crew همش رو فقط تو کنفرانس خودشون نشون دادن، سالی که معرفی شدن :d
فکر هم نکنم یوبی هم دیگه حتی توی کنفرانس سونی باشه! یعنی باشه خیلی پرروـه! 2تا بازی اونطرف،یکی دوتا بازی اینطرف! :)) خودشون هم هستن! :d

مگه نگفتن متال گیر گیم پلی اش پشت درهای بسته برای خبرنگار ها فقط نشون داده میشه؟ فکر نکنم رو استیچ سونی باشه اون بازی

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
به همین ابهت کریتوس قسم سقف کنفرانس از جاش در میاد فردا صبح

16hyfvkl6cedr1dkcg5j.jpg

من میام بخوابم خداوکیلی چهره کریتوس میاد جلو چشمام..اخه حساب کن کریتوس رو با طعم PS4 بچشی
خداروشکر اگه GOW هم نباشه انچارتد هست کلا 30 ثانیه کافیه کنفرانس سونی

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
آقا با توجه به کنفرانس ماکرو سونی کارش خیلی راحت تر شد.من یکم خیالم از بازی های مولتی راحت شد هی می ترسیدم کنفرانس پر شه از بازی های مولتی که خطر از بیخ گوشمون گذشت...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,312
نام
ماکان
خوب الان کار برای سونی خیلی راحت شده!:D باید دید سونی چی تو چنته داره. کلا کرش و لست گاردین و سیفون رو بیخیال شید بره پی کارش، سونی فقط بیاد یه گیم پلی از بازی هاش نشون بده مایکروسافت کامل میره زیر سوال! فقط خدا کنه سونی عین مایکرو گند نزنه و نمایش بازی هایی عین UC4 یه یه تیزر الکی ختم نشه که در این صورت...

خلاصه اینکه بدون هیچ مگاتنی هم میشه برد. فقط به شرطی که گیم پلی نشون بدیم نه CG! اگه این وسط ME4 و MK و FC4 نمایش خوب داشته باشن، یه چیزی هم از TF بگن دیگه کامل ردیف میشه!:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
خوب الان کار برای سونی خیلی راحت شده!:D باید دید سونی چی تو چنته داره. کلا کرش و لست گاردین و سیفون رو بیخیال شید بره پی کارش، سونی فقط بیاد یه گیم پلی از بازی هاش نشون بده مایکروسافت کامل میره زیر سوال! فقط خدا کنه سونی عین مایکرو گند نزنه و نمایش بازی هایی عین UC4 یه یه تیزر الکی ختم نشه که در این صورت...

خلاصه اینکه بدون هیچ مگاتنی هم میشه برد. فقط به شرطی که گیم پلی نشون بدیم نه CG! اگه این وسط ME4 و MK و FC4 نمایش خوب داشته باشن، یه چیزی هم از TF بگن دیگه کامل ردیف میشه!:D
حالا میتونم با خیال راحت بخوابم:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,591
نام
امین
برنده شدیم رفت دوستان :d
اون همه داد و بیداد واسه یه کالکشن !!!
در کل فقط منتظر گیم پلی بازیها هستم.
اگرم یکی دوتا jrpg انحصاری نشون بده واسه کل سال من خوشحالم :bighug:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
من که کنفرانس مایکرو رو ندیدم ولی الان با این خلاصه شرحی که ازش خوندم و بازیایی که نمایش دادن، دارم به یه نتیجه ای می رسم که مایکروسافت و سونی نداره کلاً امسال هیچ کدوم از کنفرانسها اونی که فکر می کنیم نمیشن یعنی بد نیستن منتها اونی که انتظار داریم هم نمیشن. البته به قول ماکان بدون مگاتن هم الان سونی می تونه برنده باشه ولی خ برنده شدنش مثلاً آخه به چه درد یکی مثل من می خوره؟:dمگاتن باید باشه آقا مگاتن:dجالبه هر سال هم همین بلا سرمون میاد بازم سال بعدش تا سر چیزای تخیلی مثل SF و Agent هایپ می کنیم:d فقط یه دسته بعد کنفرانس حالشون گرفته نیست اونم کسایی که به نمایش U4 و The Order قانع ـن چیز دیگه ای هم نمیخوان. مابقی دوستان یا بیان با هم بپریم پائین یا محکم بچسن به صندلی ـهاشون و واسه آش و لاش شدن تو قطار آماده بشن:d

نه ولی جدای شوخی هم TLG هم Crash هم Agent هم Project Beast هم GOW بعدی تو کنفرانس هستن...

v92bsxm8rqx318eateg0.gif

بمن اعتماد کنین:d

@!_Meshki_!

امیرعلی میگم میخوای دیگه کم کم راه بیوفت طرف سینما بشین پشت در:d ما روی خبررسانی و عکسهای تو حساب ویژه ای باز کردیم خلف وعده نکنی:d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
url

عنوان : New Mass Effect Trilogy

Hype Lvl در صورت معرفی : 1000

اصلا چی هست ؟ یکی از عظیم ترین و زیبا ترین سری بازی تاریخ که گستردگی و عظمت ان را فقط میشود با دنیای Star Trek و Star Wars مقایسه کرد ( بصورت کلی بازی 99 درصد الهام خود را از این دو دنیا قرض گرفته است ) . بازی Action/RPG که در ابتدا بدلیل گیم پلی روان و زیبا و در رتبه های بعد بدلیل کاراکتر های فرعی دوست داشتنی و کیفیت بالا و همچنین داستان زیبا و علمی / فضایی/تخیلی ان و همچنین سیستم زیبا و روان نقش افرینی بازی که در عین سادگی بسیار کارامد و دلنشین بود . شخصیت اول بازی کاپیتان شپرد ( مونث/مذکر ) بود و در واقع شما میتوانستید کاپیتان شپرد خاص خودتان را داشته باشید و این شخصیت اول برای همه متفاوت بود . در وهله های بعدی اهمیت این بازی سیستم دیالوگ محور این بازی نیز بسیار در زمان خود صدا کرد و یکی از دلایل درجه تکرار بسیار بالای بازی به شمار می امد و تصمیم هایی که گرفته میشد در پایان بازی بسیار تاثیر گذار بود هرچند با اینکه سازندگان این بازی یعنی Bioware قول داده بودند که تک تک تصمیم های شما در نسخه سوم و پایان تریلوژی تاثیرگذار خواهد بود اما در عمل چنین نبود . داستان در ابتدا در مورد یه توطئه فضایی برای نابودی یکی از بزرگترین شهر های این دنیا شکل میگرفت که وظیفه شپرد بعنوان یکی از نیرو های N7 که از کماندو های فوق تعلیم دیده و بسیار اماده از طرف نیرو های متحد یونیورس( چیزی مانند ناتو در اروپا یا سازمان ملل ) متوقف ساختن این تحدید از طرف شخصیت مفی بازی بود و سپس در شماره دوم شاهد یک نژاد ویران گر هستیم که بازهم قصد نابودی کل دنیا را دارند و بازم این شپرد است که باید این قضیه را فیصله کند و در شماره سوم و نهایی بازی که تمامی اتفاقات دو نسخه قبل در ان توجیح میشود در نهایت با بیدار شدن یکی از قویترین و بی رحم ترین نژاد های بازی که وظیفه دارند هر 2500 سال دنیا را از تمامی موجودات پاک کنند این شپرد است که دوباره باید وارد قضیه شود .
یکی دیگر از دلایل لذت بخش بودن بازی ترکیب فوق العاده زیبای Third Person Shooter با سیستم RPG بود که بدلیل روان بودن و کارامد بودن بسیار جالب توجه بود . مطمئنا طرفداران زیادی منتظر ادامه این سری هستند

درصد معرفی بازی : 10%

چرا فکر میکنیم معرفی میشه ؟ تقریبا از طرف سازندگان تایید شده که دیگر شپرد شخصیت اصلی نخواهد بود و سه گانه جدیدی برای سری در نظر گرفته شده است و فقط باید منتظر باشیم تا زمان مناسب معرفی ان برسد . کجا بهتر از E3 2014 ؟

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
یادش بخیر زمانی که GOW3 رو اون زمان دادن بیرون عجب تجربه قشنگی بود :x پسر خالم فقط بخاطر همین بازی رفت ps3 خرید وگرنه اصلا نمی خرید ما هم رفتیم پیشش حال کردیم حالا اگه GOW وU4 معرفی کنند دیگه حتما Ps4 رو میخرم :x

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
کار ساخت tlou:r مگه تموم نشده بود؟! مثل اینکه تاریخ انتشارش واقعا ده اکتبر یعنی 18 مهر :|
Rumor: The Last of Us Remastered October Release Date Leaked by Ad (UPDATED) | DualShockers
فکر کنم با توجه با هوش و درایت سونی در زمان بندی انتشار بازیهاش باید تابستونو با Clash of clans سرگرم بشیم.
ویرایش:به منبع اضافه شد که شایعست نه واقعیت، خدایا نعمت این بازیو از ماX360فنهای جاهل تا آخر تابستون نگیر:(

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
دوستان من همینجا ختم تایپیک اعلام میکنم
با خیال راحت بخوابید ساعت 5.30 بلند شید و ثانیه به ثانیه توییت کنید مراسم سونی رو
با نمایشی که مایکرو داشت ارزش تایپ کردن و بیدار موندن نداره راجبش صحبت کنیم
5.30 صبح خیلی کارا داریم و البته مواظب قلبتون باشید چون صبح تازه از خواب بلند میشید و بدنتون سرده و تحمل گرافیک عظیم uncharted 4 رو ندارید

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
از همین الان نمایش فک بر انداز Uncharted 4 رو دارم حس می کنم :D یه TLG هم نشون بدن دیگه E3 رو بردن. Project Morpheus هم احتمالا نمایش بزرگی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر