نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
الان به خاطر اینکه مدیا مولکول گفتن ما نیستیم همه دپرس شدن؟ :-/
هم TLG میخواید هم U4 هم Crash هم Order هم Syphon . سانتا و مدیا مولکول و Bend و GG هم IP جدید بیارن ...=p~
بابا بی خیال بشید. همون یه دونه انچارتد و TLG برا کل نمایشگاه بسه.:d
فیتیله انتظارات رو تا ته ته بکشید پایین :d

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
با این وضعیت فکر کنم کل کنفرانس این باشه :
TV , TV TV TV ......Everyone TV :| :|

من بدبخت فقط MM رو میخواستما .....
34efamg.gif

پ.ن:
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif

فرض کن جواد خیابانی کنفرانس رو برات گزارش کنه :d:| در این صورت حتّی اگه هر چی می خواستی هم معرفی می شد کنفرانس به هر حال زهرمارت می شد :D پس برید خداتون رو شکر کنید :D
پ.ن:حالا خوبه شرط نبسته بودی مصل بعضیا :D :-"

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
پس از این همه هایپی که اون آقاهه بود که الان دیگه کمتر پیداش میشه (بهروز) صورت گرفت، بهتره دیگه توقعات رو بیاریم پایین و هایپ زدایی کنیم

همین الان من شرط می بندم E3 نه شاهد Crash خواهیم بود و نه MediEvil و نه Syphone Philter... تنها بازی ای که سونی میخواد پرده ازشون برداره (تو عناوین انحصاری) Project Beast و Uncharted 4 و The Last Guardian و IP جدید Quaintic Dream خواهد بود،نه بیشتر و نه کمتر

هر کس خلاف اینو قبول داره شرط پذیرفته میشه

اگر Crash یا SF و یا IP مدیا مولکول وجود داشته باشه میره برای GamesCom

من همین که بازی جدید Quantic Dream و دیوید کیج و Uncharted 4 و TLG رو ببینم برام کافیه،به خصوص TLG که 1/4 عمرمو سر معرفی این بازی در انتظار بودم
می بندم آقا، عمرا tlg و پروژه بعدی کوانتیک همراه هم باشن بلکم هیچ یک نباشن.
در کل بنظرم چون استدیو ها می دونستن آنچارتد خیلی می درخشه نخوایتن بازیاشون زیر سایه اون باشه، کراش رو هم سونی حالا حالا ها نگه میداره تا ببینه ماکرو تو چه فاضیه من پیش بینی می کنم باید تو ۲۰۱۶ منتظرش باشیم

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
از دوست بزرگوارمون Behrooz خواهش میکنم دوباره بیان عملیات هایپ زایی رو شروع کنن تا وضع بدتر نشده [-o<

بهروز برگرد آقا قدرتو ندونستیم#

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
من به شخصه به tidux اعتماد دارم اونم که گفته بود last guardian_crash_syphon معرفی میشه منم یه در صد شک ندارم معرفی میشه.در ضمن عمرا بازی کوانتیک دریم معرفی بشه;;):bighug:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سه چهار نفر با چرت و پرت ها و آنتی هایپ هایی که راه انداختن این تاپیک رو به حال بهم زن ترین تاپیک بازیسنتر تبدیل کردن! پر اسپم و حرف های تکراری و صد من یه غاز "من کراش و سیفون میخوام!"، "خاک تو سر سونی"، "آگه کرش نباشه..."، "د لست گاردین فیلان و بهمان میشه"، "خاک تو سر سونی (اگین)" و چرت و پرت هایی از این دست.

من جای مدیریت بودم تا روز قبل کنفرانس قفلش میکردم! البته وقتی بچه هایی عین رضا تامی فیشر که پست های ارزشمند و خبری میدن بن میشن مجبور میشیم این وضع رو تحمل کنیم!

رضا اگه خبر میذاشت واقعیت رو میذاشت نمیومد سر پشمک ملت رو هایپ کنه ! مشکل شماها اینه که توقع دارین اگه کسی چیزی هم نداره زورکی بیاییم دایره تمپک بزنیم که به به ما چقدر دست پریم ! آقا وقتی ندارن یعنی ندارن ؟!

تاپیک بغل بزن و بکوبه کسی شادی دوست داره می تونه بره اونور ؛ اینجا سانس عزاداریه !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عاقا مثل من دایورت کنید تا روز کنفرانس :D
واقعا هیچی از کنفرانس سونی و بازی هاش معلوم نیست. اگه چیزی نداشتن که خب از قبل دایورت کردیم :D
اگر هم ترکوندن که همون سر کنفرانس سکته می‌کنیم :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
رضا اگه خبر میذاشت واقعیت رو میذاشت نمیومد سر پشمک ملت رو هایپ کنه ! مشکل شماها اینه که توقع دارین اگه کسی چیزی هم نداره زورکی بیاییم دایره تمپک بزنیم که به به ما چقدر دست پریم ! آقا وقتی ندارن یعنی ندارن ؟!

تاپیک بغل بزن و بکوبه کسی شادی دوست داره می تونه بره اونور ؛ اینجا سانس عزاداریه !

مشکل ما اینه که به جای بحث و تبادل نظر در مورد کنفرانس سونی و خبر گذاشتن در موردش باید شاهد کامنت های مسخره و بی خاصیت یه عده باشیم ! اگه حرف مفیدی برای گفتن ندارین بهتره کامنت نزارین ، همون کاری که من و خیلی های دیگه مثل کیوان و اصلان و رضا و آرش و خیلی دیگه از قدیمی های سونی فن میکنیم ! از این 160 صفحه راحت 100 صفحه خزعبل و اسپم هست !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان

شماها اینجازو با چت روم اشتباه گرفتید متاسفانه! 4 صفحه پیش رو نگاه کن، سه صفحه عکس گونی نقل قول شده!

بحث اینه که شما عذادار هستی و فکر میکنی تو کنفرانس سونی مگس میپرونن و بعدش هم خرما پخش میشه. OK. تو 50 تا پست اینو گفتی. وقتشه دیگه بیخیال بشی. اگه کسی خبری نداره دلیلی نداره حرف های قبلیش رو تکرار کنه. اینجا از گونی تا دعوا سر گوتی سال آینده و آمار فروش WD و ذکر مصیبت تا تبریک عروسی و دلایل عدم موفقیت احتمالی Dragon Age و تحلیل این موضوع که آیا عین Origin‌ میشود یا خیر میشه پست پیدا کرد!

5 ساله تو این فرومی، دیگه میدونی این مدل بحث ها جاش تو کلوپه نه ترد رسمی کنفرانس سونی! اجازه بدید اینجا مختص خبر و بحث های مربوط به خود کنفرانس بمونه! وقتی موضوعی برای بحث وجود نداره دلیلی نداره 4 صفحه درباری گونی یا فروش WD و اینکه کی گوتی میبره بحث بشه! 160 صفحس چی دارید میگید آخه؟ انصافا این پست تو این تایپیک چیکار میکنه؟:

افتخار میکنم اولین کسی تو این سایت هستم که بهت تبریک میگه

همه صحبت های توی پروفایل ها هم منتقل شده به اینجا! بس کنید تروقرآن! نقل قول از حکیم ممد فروبری:

من خودم به شخصه درجه هایپ ملت رو چسبوندم تا ته، حالا فوقش Fail شدیم یکی دو روز ترول میشیم تموم میشه میره پی کارش

کل دنیا میشینن هایپ میکنن، خیال بافی میکنن، با هم صحبت میکنن، حال میکنن! حالا تهش کرش یا معرفی میشه یا نه، گور پدرش! مهم اینه که قبلش حال کنیم ما! نه اینکه همش عین ان یارو تو گالیور آیه یاس بخونید که من میدونم، من میدونم! سونی هیچی نداره! هرچی نشون میده گهه، همتون هم سرکارید، خاک برسر همتون، بلاه بلاه بلاه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر