نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

نه عاقا من (نیتن دریک) نباشم نصف جذابیت بازی از بین می‌ره :دی
الان فکر کن TLOU به جای Joel که یه شخصیت خشک و جدی بود؛ نیتن دریک رو داشت. به نظرم تجربه متفاوت و جالبی می‌شد :دی
نه اینطور دیگه امیرحسین ! :d اگر بخوایم به قول تو Drake رو به جای Joel نقش اول داستان The Last of Us قرار بدیم، کلا، یعنی بالکل ساختار داستان بازی بهم میخوره ! حالا فرقی نمیکنه UC باشه یا Tlou، وقتی ساختار داستان طبق شخصیت ها و رفتارهایی که دارند، منطبق نباشه، بطبع عواقب بعد اون و اتفاقات ـش رو دربر میگیره ! نهایتا هم اون داستان دیگه داستان نیست ! :d الان مثلا تو گفتی که: "به جای شخصیت خُشک و خالی جول" ! در صورتی که همه چیز در رابطه با کرکتر جول در بازی TLOU دقیقا مربوط میشه به همون ساختار کُلی طراحی داستان که خود سازنده ها از قبل میخواستن همچین اتفاق هایی بیفته، اینطور نیست که بگیم شانسی این کارو انجام دادن و موفق شده..
البته من احتمال کمی میدم که شخصیت داستان بازی شاید کرکتر دیگه ای باشه، که اگر شخصیت دیگه ای باشه، من همون تم دارک رو بیشتر میپسندم و اینجوری بهتره ! ولی اگر بخوان با همون Drake بسازند، قطعا همون تم روشن و رفتارهای Cool و Fun دریک به نظر من بهتر خواهد بود ! اینکه گفتم همه چیز در E3 مشخص میشه، بخاطر همین قضایا (!) بود !

نه اینطور دیگه امیرحسین ! :d اگر بخوایم به قول تو Drake رو به جای Joel نقش اول داستان The Last of Us قرار بدیم، کلا، یعنی بالکل ساختار داستان بازی بهم میخوره ! حالا فرقی نمیکنه UC باشه یا Tlou، وقتی ساختار داستان طبق شخصیت ها و رفتارهایی که دارند، منطبق نباشه، بطبع عواقب بعد اون و اتفاقات ـش رو دربر میگیره ! نهایتا هم اون داستان دیگه داستان نیست ! :d الان مثلا تو گفتی که: "به جای شخصیت خُشک و خالی جول" ! در صورتی که همه چیز در رابطه با کرکتر جول در بازی TLOU دقیقا مربوط میشه به همون ساختار کُلی طراحی داستان که خود سازنده ها از قبل میخواستن همچین اتفاق هایی بیفته، اینطور نیست که بگیم شانسی این کارو انجام دادن و موفق شده..
نه خب مطمئنا نیتن به اون داستان نمی‌خوره. ولی اگر تو اون فضا قرار بگیره، مطمئنا می‌شه یه داستانی براش تعبیه کرد که به شخصیتش بخوره.
در کل الان که به نسخه های قبلی فکر می‌کنم، اصلا دلم نمی‌خواد بازی دارک بشه :-" :دی
به نظرم اون استایل خاص رو اگر نگه دارن و یه سری تغییر کوچیک (شاید اضافه شدن خون و...) توش بدن خیلی بهتر از این ـه که کلا جو سری تغییر پیدا کنه :-" :دی
هر جوری هم که بشه این نسخه مطمئنا دوباره شاهکار خواهد بود. In ND we trust :love:

نگفتن که با تاریکی Metro Last Light طرفین :d
شاید یکم در حد استاندارد به بازی چاشنی تاریکی اضافه کرده باشن و حتماً هم این اتفاق برای مراحل Sir Francis Drake خواهد بود :d چون با کارکتر Nathan به هیچ وجه نمیشه بازی رو تاریک کرد, و اگه اینکارو کرده باشن بازی اساسی گند میخوره :d

نه خب مطمئنا نیتن به اون داستان نمی‌خوره. ولی اگر تو اون فضا قرار بگیره، مطمئنا می‌شه یه داستانی براش تعبیه کرد که به شخصیتش بخوره.
در کل الان که به نسخه های قبلی فکر می‌کنم، اصلا دلم نمی‌خواد بازی دارک بشه :-" :دی
به نظرم اون استایل خاص رو اگر نگه دارن و یه سری تغییر کوچیک (شاید اضافه شدن خون و...) توش بدن خیلی بهتر از این ـه که کلا جو سری تغییر پیدا کنه :-" :دی
هر جوری هم که بشه این نسخه مطمئنا دوباره شاهکار خواهد بود. In ND we trust :love:
نه دیگه دقت نکردی ! :d آخه بحث اینه که طرفدارای این فرنچایز حافظه ماهی ندارن که به همین زودی یادشون بره که شخصیت Drake حالا بعد از عرضه 3 نسخه شده یه آدم Serious ـو خیلی جدی ! اصلا نمیشه، میشه؟! :d اون احتمالی هم که من و تو میدیم(دادیم)، به خاطر همون شخصیت جدید هست ـش که اونم مشخص نیست باشه یا نباشه ! که اگر باشه، بهتره، اگر هم نباشه، همونطور که بچه ها گفتن، رسما شخصیت Drake رو به F میدن ! زیرا آنچارتد با همون ماجراجویی های باحال و Fun دریک گره خورده و الان هم تبدیل شده به یه جزء جدانشدنی از این سری ! :d

آخرین ویرایش:
یعنی اینکه قبل از فرنچایز به اون بزرگی و شناخته شده خودش که همون UC هست رو ریمستر کنه، رفته سراغ Tlou منظورم این بود ! :d

خوب بازم ربطی به بیتوجهی ND به UC نداره. اگه اینقدر سریع سونی بفکر ریمستر کردن TLoU افتاده صرفا به دو دلیل هست؛ اول استفاده از هایپی که فعلا TLoU داره (نیاز به توضیح نیست چرا) و دوم هم برای جبران کمبود انحصاری بدرد بخور برای کنسولش. وگرنه که وقتی بزرگترین پروژه در دست ساخت تو شرکت همین UC4 هست دیگه بی توجهی معنی خاصی پیدا نمیکنه!

کلا هم بنظر من ND با دارک و TLoU ـی کردن UC4 عملا بازی رو به ویلیام فاکنر میده. البته در هر صورت ND بازی بد بلد نیست بسازه و بهتره به هرچی که میسازن اعتماد کنیم!

بدون شوخی های نیت و سالی و محیطای هزار رنگ مگه میشه آخه !؟

دارکیت ـه تلو بسه (البته اونم زیاد دارک نبود) تورو خدا آنچارتد رو دارک نکنین . (البته وقتی صحبت از ناتی داگ هست باید گفت : ولش کن بزار هرجور دوست دارن بسازن :دی)

دوستان تو E3 خبری از the last Guardian هست یا نه؟؟؟
بخدا سوگند...
اگر آنچارتد را در دست راستم و گاد آف وار را در دست چپم بگزارند من the last Guardian را انتخاب میکنم!!!
:d

دوستان تو E3 خبری از the last Guardian هست یا نه؟؟؟
بخدا سوگند...
اگر آنچارتد را در دست راستم و گاد آف وار را در دست چپم بگزارند من the last Guardian را انتخاب میکنم!!!
:d
دقیقا همینطوره ! :d اگر من بخوام جایگاه و موقعیت The Last Guardian در کُل این صنعت رو به بهترین نحو به تصویر بگذارم، چنین خواهد بود: IYKWIM#

85966929979530673572.png

فکر کنم فقط 17 روز دیگه تا E3 مونده باشه، به امید حضور و صدالبته نمایش این شاهکار در کُنفرانس Sony در همایش E3 امسال... !

در ادامه ی بحث رفقای گل در مورد اینکه آنچارتد بعدی تیره و تار باشه یا همین روند شنگولانه ی ۳ شماره ی قبل رو ادامه بده باید بگم که بنظرم عاقلانه همین هست که همچنان آنچارتد شنگول و آبرنگی(!) ببینیم! یعنی علاوه بر اینکه همون تم و فضاسازی رو ارائه می ده داستانش هم عاری از هرگونه لحظات تاریک و روند تلخ وسنگین باشه!
اصلا بنظرم یکی از ارکان اساسی آنچارتد همین داستان و حس و حال شاد و هپی اندش هست! من آنچارتد رو با این خصلتها میشناسم و دوست دارم همونطور بمونه! بازی تیره و تاریک به اندازه ی کافی موجود هست ! و وقتی روایت و داستان سنگینی چون tlou از ناتی داگ ارائه میشه انتظاری نیست که عنوان دیگه شون هم همین طور باشه!
تو سبک آنچارتد هم فک کنم tomb raider پرچم دار این فضا سازی تو سبک اکشن ادونچر باشه و بهتره انچارتد هم با پایبندی به اصول خودش روند همیشگیش رو ادامه بده!
البته که اگه قرار باشه انچارتد4 بازی تیره و دارک باشه باز هم با اثری فوق العاده طرفیم و نمایشش تو e3 فقط به دنبال خودش woow w000w می آره ولی خب نیازی به اینکار نیست و میشه آنچارتدی شنگول ساخت که باز هم بهترین باشه!
پ ن : البته میشه کمی در گیم پلی بازی خشونت رو اضافه کرد! فقط کمی خیلی کمتر از تلو یعنی در حد که کمی تاثیر نارنجک و سلاح سنگین در دشمنها احساس بشه!

اقا اين Uncharted رو ول كنيد به نظر مياد ايمانتون رو به ND از دست دادينا ! :d من از Uncharted خيالم راحته فقط داشتم فكر ميكردم اگه قرار باشه Syphon F و Medievil بازسازى بشن نكنه چيز بيخودى از اب در بيان ؟! :-s :d

اقا اين Uncharted رو ول كنيد به نظر مياد ايمانتون رو به ND از دست دادينا ! :d من از Uncharted خيالم راحته فقط داشتم فكر ميكردم اگه قرار باشه Syphon F و Medievil بازسازى بشن نكنه چيز بيخودى از اب در بيان ؟! :-s :d
شما دعا کن همون معرفی بشن خوب یا بد بودن کیفیتشون پیش کش :d
همون به یه عنوان متوسط ازشون راضی هستیم!

منم همینو میگم!:دی بازی بعدی ND یعنی پیغمبر بازی ها!:دی الان من فقط نگران اینم که سونی باز خل و چل بازی در بیاره و بازی هاش رو نشون نده! یعنی بازی جدید سونی همین UC4 باشه! از سونی اصلا از این کارا بعید نیست! چون SM که انگار چیزی برای نمایش نخواهد داشت، GG هم همینطور. ولی اگه خریت به خرج ندن و بازی های شاخ رو از دم نشون بدن یه حال اساسی خواهیم کرد!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or