نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

قطار هایپ جدید با حضور نوکتیس لوسیس {احسان بزرگ}
بر روی صندلی پادشاهی :x

:d

===============

23067080352713441388.jpg
[/URL][/IMG]
من اینهمه نیستم :دی
هی میگیم از سپیس شیپ استفاده نکنید واسه همینه دیگه :دی نصف جمعیت افتادن پایین ، قطار لخت لخته :دی

نمی دونم کسی گفته یا نه

Shinobi602 اینسایدر معروف در مورد مراسم پیش نمایش مطبوعاتی که در هفته گذشته برگزار شده بود گفته

فراموش شد اشاره کنم به اینکه برداشتهای مطبوعاتی در هفته گذشته از The Order باورنکردنی است.آن را برای خودشان نمایش دادند

همچنین اشاره کرده به چیزی که در 27وم اعلام خواهد شد که نکته ای هست که کمتر مثبت به نظر می رسه ،نویسنده خبر گفته احتمال میره این تاخیری در یک بازی باشه که وی این رو تایید نکرده

Shinobi در این مورد گفته:

گربه ها در هفته آینده از کیسه بیرون می آیند

این بد نیست،این برای آن بهتر است.شما در روز 27 ببینید

The Order: 1886 Impressions “Absolutely Incredible;” News Coming on the 27th – Insider | DualShockers

آخرین ویرایش:

حالا نمیدونم این Insider ـه راست میگه یا دروغ، ولی جدا اگر بخوان از یه تم تاریک + یه جوّ سنگین در نسخه جدید Uncharted استفاده کنن، خیلی خیلی بهتره ! به نظر من بازی هایی که ناتی داگ با درجه M میده بیرون، به مراتب از بازی های دیگرش بهتر خواهد بود ! نمونه بارزش همین Tlou که باعث شُد ناتی کلا Uncharted رو بیخیال بشه و هنوز هیچی نشده، بعد از مدت کمی بره سراغ Remastered بازی Tlou ! دیگه فکرش رو بکنین چقدر این The Last of Us تو نگاه و دید سران شرکت سونی و استودیوی ناتی داگ بوده که انقدر بهش اهمیت میدن ! اینا رو خواستم بگم که اگر ناتی این نسخه از بازی رو با تم تیره و جوّ سنگین تری عرضه کنه، قطعا از اون تمی که برای نسخه های قبلی ـش استفاده میکرد، موفق تر عمل خواهد کرد ! البته منظورم این نیست که یعنی پس با همون تم و جوّ قبلی باشه، اصلا هیچ اتفاقی نمیفته، نخیر ! :d در هر صورت همه میدونن که ناتی داگ کارش عالیه، ولی خُب آدم وقتی به موفقیت سه گانه Uncharted نگاه میکنه، بعد به IP جدید ـشون که همون TLOU هست، نگاه میکنه، به وضوح این قضیه رو درک میکنه و میبینه...
پ.ن: در هر صورت سلیقه ها متفاوت هست ـش، ولی خُب اینم نظر ما بودش..به هر حال همه چی در E3 امسال مشخص میشه ! :d

بحث قطار شد، اینم آپدیت قطار ها :دی

برای احسان چوجی هم یه صندلی کنار علی در نظر گرفتم تا اونجا در مورد اینکه Bayonetta بهترین HnS نسله بحث کنن :دی

آقا منم بزارید قطار لطفا :دی نمیخوام تنها بیام
-----------------------
فکر میکنم من تنها فن سری Uncharted باشم که از تاریکتر شدن بازی خوشحال نیست :| تو اینترنت هم خیلی ها ابراز رضایت کردن

ND کارش خیلی درسته(نیاز به گفتن نبود :دی) فکر کنم میخوان بازی روTLOU نزدیک کنن هرچی میسازن فقط امیدوارم از شوخی های نیت و و جذابیت دیالوگ های الینا یا سالی چیزی کم نکنن به نظر من غیر کلیشه ای ترین دیالوگ های تاریخ گیم رو UNCHARTED داشت FACT#

اگه منظور از تاریک شدن افزایش خشونت بازی باشه که خیلی هم خوب شدید حمایت میشه :دی

پ.ن: فقط اگه قراره بلایی سر سالی یا الینا بیادمن.... :| :| :| :| :| .......

خب به نظرم این نسخه دقیقا داره همون چیزی می‌شه که من پیشبینی کرده بودم :دی
به نظرم تنها چیزی که می‌تونه در مورد Uncharted، سوپرایزمون کنه این هست که یک سه گانه جدید ازش درست کنن.
یعنی بازی ریبوت بشه (ولی به شخصیت هاش دست نخوره) و طبق فانتزی های من Mature هم بشه :love: :دی
بهم بگید استاد ناموسا/ من از آینده می‌خونم انگار نوستراداموس ــَـم :دی
=========
به نظرم وارد شدن خون و خشونت به بازی (در عین حال که اون دیالوگ ها و رفتار Fun رو هم حفظ کردن شخصیت ها) فوق العاده جالب می‌کنه این نسخه رو!
و البته متاسفانه اگه این طوری بشه، صد در صد سالی یا النا یکیشون می‌میره :crying1:

نمونه بارزش همین Tlou که باعث شُد ناتی کلا Uncharted رو بیخیال بشه

این حرفارو از کجا میارید؟:| همزمان با ساخت TLoU ساخت UC4 هم استارت خورده و درواقع تیم دوم برای ساخت TLoU مامور شدن، بعد انوقت این بیخیال شدن UC از کجا امده؟

اتفاقا من اصلا دوست ندارم UC4 تم دارک داشته باشه یا کلا تحت تاثیر TLoU قرار بگیره. همون استایل UC2 بهترین هست.

خداشاهده دریک سالی یا النا اگه بمیرن خودم شخصا یه تیم جمع میکنم میرم دفتر ناتی دااگ طراح داستانو میکشم :| :دی
من خودم،تو خط مقدم باهات همراتم! :| لعنت به اونی که بخواد مزاحل سالی و بانو النا بشه! :| :(

اتفاقا من اصلا دوست ندارم UC4 تم دارک داشته باشه یا کلا تحت تاثیر TLoU قرار بگیره. همون استایل UC2 بهترین هست.

This.

من نمی دونم چرا همه دوست دارن همه چی دارک باشه! :| همون جو آنچارتد های قبلی خیلی هم خوبه.

در ضمن اگه نیتن دریک نباشه تو بازی نصف جذابیت بازی برام از بین میره! :دی

این حرفارو از کجا میارید؟:| همزمان با ساخت TLoU ساخت UC4 هم استارت خورده و درواقع تیم دوم برای ساخت TLoU مامور شدن، بعد انوقت این بیخیال شدن UC از کجا امده؟
کسی نسخه چهارم ـش رو نگفت ! سه تا نسخه قبل منظورم بود ! یعنی اینکه قبل از فرنچایز به اون بزرگی و شناخته شده خودش که همون UC هست رو ریمستر کنه، رفته سراغ Tlou منظورم این بود ! :d
خُب این دیگه نظر شخصی بود !
پ.ن: این نکته رو هم بگم برای اینکه دیگه بیشتر از این، این "جروبحث های سلیقه ای مانند در رابطه با تم UC تموم بشه" باید بگم که بابا اینا همش نظر شخصیه ! والا Even Wells و اعضای ناتی داگ اینجا نیستن که بخوان از روی نظرات ما تصمیم گیری بکنن، در هر صورت اونا تصمیم خودشون رو خیلی وقت پیش گرفتن و ما هم همونطور که میدونیم داریم نظرات شخصیمون رو میگیم و ادامه داستان..
من شخصا از قبل میدونستم مخالفانی از لحاظ سلیقه در رابطه با تم بازی هست ـش، برای همین که خصومتی پیش نیاد، علنا در پی نوشتم گفتم که نظر شخصی بود و همه چیز در E3 امسال مشخص میشه ! :d دیگه فکر نکنم جای حرفی باقی مونده باشه !

آخرین ویرایش:
به نظرم اگه قراره تم تاریک و دارک داشته باشه ریبوت بشه و کلا شخصیت های جدید داشته باشه بهتره. اصلا به آنچارتدی که شخصیتش دریک هست نمیخوره تاریک و جدی باشه. :دی

به نظرم اگه قراره تم تاریک و دارک داشته باشه ریبوت بشه و کلا شخصیت های جدید داشته باشه بهتره. اصلا به آنچارتدی که شخصیتش دریک هست نمیخوره تاریک و جدی باشه. :دی
نه عاقا من (نیتن دریک) نباشم نصف جذابیت بازی از بین می‌ره :دی
الان فکر کن TLOU به جای Joel که یه شخصیت خشک و جدی بود؛ نیتن دریک رو داشت. به نظرم تجربه متفاوت و جالبی می‌شد :دی

نه عاقا من (نیتن دریک) نباشم نصف جذابیت بازی از بین می‌ره :دی
الان فکر کن TLOU به جای Joel که یه شخصیت خشک و جدی بود؛ نیتن دریک رو داشت. به نظرم تجربه متفاوت و جالبی می‌شد :دی
همون دیگه میگم به دریک نمیخوره تو یه بازی تاریک و جدی باشه. :دی اگه قراره آنچارتد بعدی جدی باشه تنها راهش خلق یه شخصیت جدید متناسب هستش. وگرنه اگه قراره همون شخصیتا باقی بمونن بهتره به تم بازی هم دست زده نشه و روال نسخه های قبلی رو ادامه بده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or