نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
بهرتین قسمت کنفرانس سونی برا من تریلر Tlou بود که باهاش آهنگ something in the way از نیروانا پخش شد :d (البته آهنگ اصلی نبود و توسط یه نفر دیگه اجرا شده بود)
برا تریلر های infamous 2 هم از آهنگ Heart-shaped box استفاده میکردن :|

لینک موزیک هر 2 رو داری بدی ؟:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Akiba سر چی شرط بسته بود که بن شد؟ :-/ گناه داره بنده خدا رو آزاد کنید، آقای شاکی بیا رضایت بده :| :D

سر معرفی کرش :)) اگر معرفی می شد قرار بود من بن شم :))

ولش کن بابا بزار بره شرش کم :D

تمامی قوای سونی فن ها اعصابشون خورده، امید رو باید راضی کنی :D

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,486
سر معرفی کراش :)) اگر معرفی می شد قرار بود من بن شم :))

ولش کن بابا بزار بره شرش کم :D

تمامی قوای سونی فن ها اعصابشون خورده، امید رو باید راضی کنی :D
کنفرانس خوب بود ولی به لطف بچه ها انقدر اور هایپ کرده بودن.........همه فکر میکنن بد بوده
they deserve ban:d
باید از احسان تشکر کرد بخاطر زدودن هر چند مقدار کمی از هایپ :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,655
Akiba سر چی شرط بسته بود که بن شد؟ :-/ گناه داره بنده خدا رو آزاد کنید، آقای شاکی بیا رضایت بده :| :biggrin1:

شاکی زیاد داره بخاطر هایپ کردن الکی و امیدواری دادن شدید به کاربرها !، خودش اصرار داشت که بن بشه ! :D وگرنه اصلاً اصراری نبود، نمی دونم حتماً دوست داره یه بن تو کارنامه اش باشه ! :D

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
شاکی زیاد داره بخاطر هایپ کردن الکی و امیدواری دادن شدید به کاربرها !، خودش اصرار داشت که بن بشه ! :D وگرنه اصلاً اصراری نبود، نمی دونم حتماً دوست داره یه بن تو کارنامه اش باشه ! :D

ما اینسایدرمونو دوس داریم :d . کار نداریم چی گفته ، مهم اینه که انرژی مثبت میده و حتی اگه خود سازنده هم بیاد بیاد تکذیب کنه بازم طرف AKIBAم و امید دارم . ذز ضمن هنوز معلوم نشده و تکذیب نشده ساختش . هر موقع تکذیب شد خودم اولین نفریم که گزارش میدم :d لطفا از بن بکشیدش بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر