نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

کلا امسال سوپریزی نداشت ولی اون لحضه که gta5معرفی شد از جا پریدم بد جور اخر کنفراس هم که با uncarted عشق کردم
ولی MMخوب مارو سرکار گذاشت گفت نمایش نداریم ولی LB3رو نشون داد
در کل راضی کننده بود

زسما مزخرف باز خدارو شکر اوردر و انچارتو بازی فرام سافتور بودن اینا نبودن رسما کنفرانس به درد لای جرز میخورد اونورم سانستو فورزا و کرک دان 3 و بازی پلاتینیوم نبودن .... اصلا نچسبید بهم هیچی گیم پلی ندیدیم همش CG )x

نميدونم چرا اما حس FAIL شدن بهم دست داده :|:d
شايد چون منتظر بازي خاصي نبودم و هيچ چيز خاصي مد نظرم نبود اين مدلي شدم :|:d

موقع U4 كه رسيد قطع شد :| همين كه ديدم CG ه گفتم اين 100% ميره براي 2015 و نمايش گيم پلي هم در E3 2015 خواهيم داشت و در تعطيلات 2015 مياد :|

Uncharted قراره 1080p/60fps باشه؟! :دی

That’s Nathan Drake rendered in full 1080p glory using the power of our PS4 engine. All footage you see in the trailer was captured completely in-engine. We’re targeting 60fps for Uncharted 4: A Thief’s End and as you can see the visual fidelity for our character models will reach new heights. In fact, thanks to the power of the PS4, right now Drake’s Uncharted 4 model is over double the polygons of Joel from The Last of Us PS3

این طوری کار خیلی سختی برای رسوندن بازی به بهترین گرافیک کنسولی دارن. من که ترجیح میدم توی همچین سبکی 30fps کار کنن ولی با جزییات و کیفیت بالاتر.

ظهر ، تاپیک دشمن :-"
به نظر خودم بهترین فرمش اینه که اول کار یه چیز خفن نشون بودن آخر کار یه چیز خیلی خیلی خفن نشون بدن ، اون وسط 1 ساعت Fighter Within هم باشه اشکال نداره :biggrin1:
دقیقاً کنفرانس سونی همین بود !!! :دی راضیم ، خیلی زیاد :دی خصوصاً بخاطر LBP 3 :love:

فقط اون تیکه ی خیلی خفنش که میشه Uncharted 4 ــش رو ما ها به لطف توییچ ندیدیم )x)x)x

پ.ن:کیا بیا بخاطر Bloodborne چلوکباب بده :-" :دی

پ.ن2:چقدر بابت بن شدن آکیبا خوشحالم >:) :دی

من الان رفتم ببینم موقع کنفرانس چیا معرفی شده تو هر بازی که معرفی میشد 40 صفحه باید جا به جا میشدم سرعت تاپیک 4 PPS بود post per second

این GTA V چیزی ازش درست نشون دادن؟

یکی چندتا عکس بزاره

تریلرا کی میان؟

TLG رسما دیگه جک مسخره ای شده. حالم داره بد میشه دیگه. مثل مرد همون اول باید میگفتین کنسل شده رفته پی کارش.

گرافیک آنچارتد رو هنوز نمیتونم باور کنم :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or