نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

امیدوارم بروبچه های تاپیک "جدیدترین تریلر های بازیها" فردا دقیقا بعد از به اتمام رسیدن کنفرانس با شکوه سونی، چنین تریلرهایی رو در تاپیک مربوطه آپلود کرده باشن، ما هم همینطور روشون کلیک کنیم و لَه لَه بزنیم ! :(:d

snwqlcwll5s2nql0uf8t.jpg

یعنی میشه ؟! :(

راستی یه بازی هم بود که هیچکس هیچی در موردش نگفت و بنده خدا یه گوشه تنها توی تاریکی نشسته داره برای خودش گریه میکنه :(:
xidxhydd8j9isjxb2zrt.jpg

:دی
Atari (ناشرش) یه پاش لبِ گوره، یه پاش لبِ جوفه و ...
آخرین شماره-ش عالی بود هرچند دیگه بیش از حد روی واقع گرایانه بودن گیم پلیش مانور داده بودن ولی بعد از اون دیگه این سری توی پیچ و خم روده گم شده:| کاش یکی میومد این IP رو میخرید که خداییش شرف داره به اون RE.

امیدوارم بروبچه های تاپیک "جدیدترین تریلر های بازیها" فردا دقیقا بعد از به اتمام رسیدن کنفرانس با شکوه سونی، چنین تریلرهایی رو در تاپیک مربوطه آپلود کرده باشن، ما هم همینطور روشون کلیک کنیم و لَه لَه بزنیم ! :(:d

snwqlcwll5s2nql0uf8t.jpg

یعنی میشه ؟! :(

نه نمیشه:d:
[h=1]Source: Sony won’t show The Last Guardian at E3 this week[/h]

یه سری اومدن فقط جو خراب کنن خبر کامل بخون یه بار دیگه بعد.........................
نوشته یه منبع هنوز تایید نشده خدایی اونایی که این چیزا را تو gaf یا هر سایت دیگه میزارن یعنی اینقدر از این بازی میترسن؟که دست به همچین کارایی میزنن؟

اگه به کانال خود Twitch برید، لیست کامل عناوین شرکت‌ها رو که کی و چی قرار پخش کنن رو زده:

سونی ::d

3:00pm – SCEA Unannounced title

3:15pm – SCEA Unannounced title

1:00pm – DRIVECLUB SCEA

2:20pm – The Order: 1886 SCEA

نسخه Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition برای PS4

البته این همه لیست نیست .

خبر VG247 در مورد TLG یه خورده عجیه :-? چون من قبلاً ندیده بودم VG از اینسایدر خبر بگیره و خبر بزاره :| این اوّلین باره که VG یه خبر بر پایه ی حرف های اینسایدر می ذاره :دی :|

خبر VG247 در مورد TLG یه خورده عجیه :-? چون من قبلاً ندیده بودم VG از اینسایدر خبر بگیره و خبر بزاره :| این اوّلین باره که VG یه خبر بر پایه ی حرف های اینسایدر می ذاره :دی :|

کلا چند روز پیش هم گیر داده بود الا و بلا ما امثال GOW داریم توی کنفرانس :-??

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or