Sony : اختراع و طراحی دوباره کنترلر Move

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
movepatent610.jpg

ثبت اختراع جدید سونی نسان دهنده این است که این شرکت در حال طراحی مجدد کنترلر Move با قابلیت تنظیم دلخواه است .

movepatentdetachfaceconnect.jpg

در تصویر بالا نشان داده میشود که طراحی جدید اینامکان را میدهد تا هر 2 کنترلر را به هم وصل کنیم

movepatenta2a.jpg

تصویر آخر هم نشان دهنده این موضوع است که سونی درثبت اختراع جدیدش حماقت کرده .

movepatentdumb.jpg

با استفاده از این نوع کنترلر ، کاربر قادره با توجه به موقعیت خودش تو بازی ، حالتهای مختلفی ایجاد کنه . ( شکل پایین هنوز تایید نشده ) .

Untitled-6.jpg

Untitled-7.jpg

سونی طیف گسترده ای از طرح های مربوط به حرکات مسخره را اختراع کرده که برخی ازآنها منتشر شده اند و برخی دیگر هنوز تایید نشده اند . هنوز اطلاعات بیشتری ازاینطرح ها منتشر نشده و باید تا اطلاعات جدید صبر کرد . شرکت ها ثبت اختراعات بسیاری دارند که هرگز از آنها استفاده نمیشود . باید دید که آیا ازاین اختراع استفاده خواهد شد .( من که نمیتونم برای بستن این این کنترل ها به پاهام و شکسته شدن گردنم صبر کنم ! )

شما چه فکری میکنید ؟ آیا حاضرید هر وسیله ایکه فکرش رو میکنید به Move بچسبونید و به عنوان کنترلر ازش استفاده کنید ؟!

منبع

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
:|:|:|

من واقعا این حرکات رو درک نمیکنم! باو ول کن اصلا این Move رو! برو IP کراش رو پس بگیر به جای خرج بی خود روی این :((

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
این چه مسخره بازیهایی هست شونصد تا وسیله ببندیم تا یه برگردون بزنیم؟اصلا برگردون بلد نیستیم که:d میزنیم گردنمونو میشکونیم
مثلا برای شنا کردن باید وان بیاریم توش شنا کنیم؟ یا سینه خیز بریم؟

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
واقعا اوج نبوغ رو ببینید!!!!!صد رحمت به ماکروسافت که رو تکنولوژیش میشه حساب باز کرد اما سونی....فردا فک کنم بیاد قابلیت اتصال psx رو هم فقط و فقط برای کربردی کردن move ثبت کنه!!!واقعا ینی انقد نبوغ و خلاقیت سونی اعظم ته کشیده?!!!!:-(

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
ایده ی مسخره ایه. چرا فقط به همون eye toy کفایت نمیکنن. دیگه سال 2013 است حتما که نباید یه چراغ ببندید به دستات که دوربین حرکاتت رو تشخیص بده. چرا از کینکت یاد نمیگیرن یه خورده!

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
بزارید یه چیزی تولید شه بعد نظرات جالب و استثنایی در موردش صادر کنید ... تا حالا چندین نمونه طراحی از موو 2 و کنترل نسل بعد سونی به ثبت رسیده ... که شاید هیچ کدومشون ساخته نشن .

در مورد خبر هم تا حالا ندیده بودم توی متون یه خبر همچین ادبیات و کلماتی به کار رفته باشه ... (رسالت اطلاع رسانی رو در یابیم یا فن بویسم افراطی)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مردم از خنده..=))

شونصدتا move وصل کنی به بدنت بعد تازه به خوای نصف کارهای کینکت رو انجام بدی..!
یک برگردان بخوای بزنی کل move ها زیر بدنت خورد میشن..!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
در مورد خبر هم تا حالا ندیده بودم توی متون یه خبر همچین ادبیات و کلماتی به کار رفته باشه ... (رسالت اطلاع رسانی رو در یابیم یا فن بویسم افراطی)[2]:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
movepatentdumb.jpg

آقا جون میخان با این کارا سونی رو خرابش کنن.مگه سونی دیوانس که همچین چیزی بده بیرون اون رونالدوی شتر مرغ هم نمیتونه همچین ضربه ای رو با این مو مسخره بزنه چه برسه به گیمر جماعت چاق و فربه.

طراحی ناشیانه حکایت از این داره که کار کار یه فن ماکروسافته:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
movepatentdumb.jpg

یا پیغمبر :D خوب مرض دارم دو میلیون پول کنسول و وسایلش رو بدم. 10 هزار تومن میذارم میرم سالن فوتبال بازی می کنم خب.:D تازه گرافیکش هم واقعی تره;;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
movepatentdumb.jpg

وا مصیبتا !!!
4fvgdaq_th.gif
یعنی در کل کهکشان کسی همچین کاری میکنه ؟!! :D اینا فکر کنم بیشتر حکم شوخی رو داره ! :|

ایده ی مسخره ایه. چرا فقط به همون eye toy کفایت نمیکنن. دیگه سال 2013 است حتما که نباید یه چراغ ببندید به دستات که دوربین حرکاتت رو تشخیص بده. چرا از کینکت یاد نمیگیرن یه خورده!
دوربین جدید که به احتمال زیاد دارن ! :D از زمان PS2 به این طرف روی هر کنسول سونی یه دوربین هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر