Sonic Generations PC

dq3bmalhs5yu2zhu7jm6.jpg

مدتی پیش SEGA خبر از عنوان جدید خود Sonic Generations را داد. بنظر میرسد که اینبار برخلاف گذشته با عنوانی در حد و اندازه های نام Sonic روبرو باشیم. sega قصد دارد به مناسبت 20 ومین سالگرد ساخت Sonic این عنوان رو روانه ی بازار کند. بدون شک اولین چیزی که در sonic generations بیشتر از عناوین قبلیش خودنمایی میکند به دست گرفتن sonic classic و اضافه شدن مراحل قدیمی و کلاسیک به این مجموعه ست که به گیمر این امکان رو میده که با هر دو sonic مراحل بازی رو تجربه کنند. بنظر میرسه که Sonic generations بیشتر یک حالت بازیسازی از sonic کلاسیک و sonic دریم کست را دارد تا بتواند بازگشت با شکوهی رو برای این خارپشت دوست داشتنی به ارمغان بیاره.
Sonic generations دراواخر 2011 برای 360/PS3/PC عرضه میشود.

تصاویری از گیم پلی sonic generations :

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بله داش حسین همین الان نصبیدم برم بازی کنم البته نصف بازی رو روی 360 رفتم طاقت نداشتم:d

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

حالشو ببرید با یه 460 از هر مدلی به راحتی 60 فریم ثابت می گیرید البته افت فریم های کنسولی داخل pc هم هست حالا هر سیستمی هم که داشته باشید

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من بازی امروز گیرم اومد ولی با فروشنده اش بحثم شد ازش نخریدم.:(
بازی حال میده یا نه؟ دلم لک زده واسه دوران طلائی سونیک رو سگا.

• Like
Reactions: hosein me

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
وحید جون تو خریدش 1% هم شک نکن. دقیقا این عنوان میبرتت به دوران طلایی قدیمی سونیک . اون خاطرات رو برات تداعی میکنه.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بازی امکانات آنلاینش چیه ؟ می ارزه از استیم بخرم ؟

متاسفانه بخش CO-OP نداره. مولتی پلیر نداره. فقط از کنترلر 360 و تعدادی اچیومنت و Leaderboard استیم پشتیبانی میکنه. فکر میکنم اگه کسی خوره سونیک باشه اچیومنت و اللخصوص لیدربورد میتونه بهونه ای برای خریدش باشه.

ecyucmt3afdbg4ni5ur.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بازی امروز گیرم اومد ولی با فروشنده اش بحثم شد ازش نخریدم.:(
بازی حال میده یا نه؟ دلم لک زده واسه دوران طلائی سونیک رو سگا.

اصلا شک نکن بدجوری ادم رو یاد خاطرات خوش می ندازه:(

مخصوصا اونایی که دریم کستشم بازی کردنl-)

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 PM ارسال شده بود ----------

اهنگ های سونیک 2 ادونچر یا بهتر بگم sonic adventure 2

بسیار زیبا هست حتما دانلود کنید لینکشم مستقیمه:

http://www.soahcity.com/music/2001_sonic_adventure2/

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
من الان یک نگاهی به لیست مراحل بازی انداختم متاسفانه بیشتر مراحل مورد علاقه من از جمله (خطر اسپویل)
Marble Zone , Hill Top Zone , Aquatic Ruin Zone و Mystic Cave Zone
رو نداره و این یک ضد حال اساسی ـه ولی امیدوارم وجود مراحلی مثل(خطر اسپویل)
Green Hill و Sky Sanctuary
بتونه جای خالی اونها رو پرکنه.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
متاسفانه بخش CO-OP نداره. مولتی پلیر نداره. فقط از کنترلر 360 و تعدادی اچیومنت و Leaderboard استیم پشتیبانی میکنه. فکر میکنم اگه کسی خوره سونیک باشه اچیومنت و اللخصوص لیدربورد میتونه بهونه ای برای خریدش باشه.

ecyucmt3afdbg4ni5ur.jpg

خرید استیم منتفی شد :D پایرتed

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من الان یک نگاهی به لیست مراحل بازی انداختم متاسفانه بیشتر مراحل مورد علاقه من از جمله (خطر اسپویل)
Marble Zone , Hill Top Zone , Aquatic Ruin Zone و Mystic Cave Zone
رو نداره و این یک ضد حال اساسی ـه ولی امیدوارم وجود مراحلی مثل(خطر اسپویل)
Green Hill و Sky Sanctuary
بتونه جای خالی اونها رو پرکنه.

باید یه چیزهایی هم برای سونیک بعدی بذارن تا بخریش:d

در عوض غول اخر سونیک 2 توشه یا مرحله ی اول sonic adventure 2 که طرفدارهای بی شماری داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر