Snoop Dogg هفته دیگه وارد ROCKBAND میشود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
snoop.jpg

Snoop Dogg اولین رپر خواهد بود که ترکهاش توی بازی RB عرضه خواهد شد معروف ترین اهنگ
Snoop که توی این DLC خواهد بود Drop It Like Hot هست که احتمالا خیلی از دوستان آهنگ رو شنیدن قیمت هر تراک $1.99/£.99 160 پینت خواهد بود یا میتونید کل پک رو با قیمت $13.49/£8.99/€13.49 و 1080 پینت تهیه کنید این پک از هفته دیگه در PSN و XBL قابل دانلود میباشد

• “Beautiful”
  • “Drop It Like It’s Hot”
  • “Ridin’ In My Chevy”
  • “Sensual Seduction”
  • “Snoop’s Upside Ya Head”
  • “Tha Shiznit”
  • “That’s Tha Homie” *
  • “Who Am I (What’s My Name)?
منبع

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
متاسفانه یه خوشبختانه تا حالا دست به سری Rock band نزدم :D
شاید این یکی یکم نظرم رو عوض کنه ...
با عرض شرمندگی و معذرت از هواداران بازی :biggrin1: به نظر من اين بازيای آهنگ زدنی به نظر من جزو مسخره ترين بازيان!
یکی عین ما پیدا شد :D

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
با عرض شرمندگی و معذرت از هواداران بازی :D به نظر من اين بازيای آهنگ زدنی به نظر من جزو مسخره ترين بازيان!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
با عرض شرمندگی و معذرت از هواداران بازی :D به نظر من اين بازيای آهنگ زدنی به نظر من جزو مسخره ترين بازيان!
برای اولین بار کاملا باهات موافقم:d
خیلی باحال بود حالا یه سیاه رپر هم بهش اضافه کردن:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:|چه ربطی داره؟
دقیقا به حضور Snoop dog تو بازی مرتبطه-چون اونم کاملا بی ربطه...
شما میتونی تک تک این آهنگ ها رو گوش بدی بعد بیای اینجا بگی به درد نمیخوره
وا... کارای اندی و کتی پری بیشتر بدرد راک بند میخوره تا Snoop dog...

آخرین ویرایش:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
کلا snoop هیشه یه تم Rock تو آهنگاش داره
طبق اين گفته ی شما كارهای فيفتی سنت و G-Unit و اينا هم همگی راك هستن ديگه؟
هر كسی تو lollapalooza شركت كرده باشه الزاما راك نميخونه كه...
شما میتونی تک تک این آهنگ ها رو گوش بدی بعد بیای اینجا بگی به درد نمیخوره
اولندش كه كسی نگفت به درد نميخوره گفت بی ربطه...شما داری الكی طرفداری ميكنی،مثل اينكه آهنگای شماعی زاده رو هم اضافه كنن تو بازی بعد من كه طرفدارشم بيام بگم راك ميخونه.
درباره ی بدرد بخور بودن آهنگم كه هر كسی يه نظری‌داره...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
طبق اين گفته ی شما كارهای فيفتی سنت و G-Unit و اينا هم همگی راك هستن ديگه؟
هر كسی تو lollapalooza شركت كرده باشه الزاما راك نميخونه كه...
اولندش كه كسی نگفت به درد نميخوره گفت بی ربطه...شما داری الكی طرفداری ميكنی،مثل اينكه آهنگای شماعی زاده رو هم اضافه كنن تو بازی بعد من كه طرفدارشم بيام بگم راك ميخونه.
درباره ی بدرد بخور بودن آهنگم كه هر كسی يه نظری‌داره...
من حرفی از 50cent زدم؟ من حرفی از Gunit زدم؟؟؟؟؟؟ ببین من هیچ حرفی رو بدون منطق نمیزنم اولا دلیل اولش اینه SNOOP DOGG تو راک بند هست که یه قرارداد با MTV بسته بوده تا اونجایی که میدونم MTV هم تو ساخت RB مشارکت داره حالا MTV اومده میخواد از این معامله سود ببره قضیه جای دیگست حالا از این موردا گذشته بازم شما میتونی به آهنگای Snoop مخصوصا همین 6 تا نراک گوش بدی بعد بیای اینجا با هم بجث کنیم:)
وا... کارای اندی و کتی پری بیشتر بدرد راک بند میخوره تا Snoop dog...
شما میتونی بری پیشنهاد بدی :d;)

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
نه حرفی از اون دوتا نزدی ولی شما وقتی داری ميگی snoop dogg راك ميخونه پس حتما gangsta rap شده همون rock و ما يك مرحله از دنيا عقبيم! :)
من كاری ندارم به اينكه MTV و اينا هدفش از اين كارا چيه و اصلا هم بحث هم از اول اين نبود موضوع اصلی از اينجا شروع شد كه شما برگشتی گفتی "اسنوپ تو آهنگاش راك داره" منم الان به پيشنهاد شما اين Drop Like It's Hot رو دانلود كردم گوش دادم و بايد بگم واقعا تعريفتون از سبك راك جالبه...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
نه حرفی از اون دوتا نزدی ولی شما وقتی داری ميگی snoop dogg راك ميخونه پس حتما gangsta rap شده همون rock و ما يك مرحله از دنيا عقبيم! :)
من كاری ندارم به اينكه MTV و اينا هدفش از اين كارا چيه و اصلا هم بحث هم از اول اين نبود موضوع اصلی از اينجا شروع شد كه شما برگشتی گفتی "اسنوپ تو آهنگاش راك داره" منم الان به پيشنهاد شما اين Drop Like It's Hot رو دانلود كردم گوش دادم و بايد بگم واقعا تعريفتون از سبك راك جالبه...
1 من اشتباه حرفمو رسوندم میخواستم بگم که توی این چند تا تراک و آهنگایی که قراره منتشر کنه ببخشید تصیح نکردم یه آهنگم داره به اسم I WANA ROCK مال آلبوم اخرش میتونی اونم بگیری کلا شما باید بدونی خیلی از proudcer های بزرگ رپ نمونش Dr.Dre یا Cool & Dre یا چمیدونم Drumma Boy اینا همه دارن از الت موسیقی راک استفاده میکنند و اگه هم بدونی تم بیس توی آهنگای که تهیه میکنند میدن.
کلا منظورتون سبک خوندن Gangsta Rap هست خیلی با بیت یا به قول شما دوستان Instrumental فرق میکنه FLOW و STYLE رپر به آهنگ نیست پسرم شما میتونی یه اینجا کنی حالا نقل Drop it like hot به نظر شما نمیشه این تراک رو با گیتار برقی زد؟ یا base ؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شخصی من این اگه آلبوم Ribirth مال Lil Wayne رو می ذاشتن بهتر بود تا اسنوپ

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بايد بگم واقعا تعريفتون از سبك راك جالبه...[2]
اینا همه دارن از الت موسیقی راک استفاده میکنند
معادله جالبی بود، هر کسی که گیتار الکتریک دستش بگیره سبکش نمیشه Rock.
هر آهنگی هم که با گیتار الکتریک زده بشه سبکش نمیشه Rock.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر