Sleeping Dogs : Definitive Edition

jpg

سازنده : United Front Games
ناشر : Square Enix

پلتفرم ها : PS4 - XBOX ONE - PC
تاریخ انتشار : 10 اُکتبر 2014 / 18 مهرماه 1393

بازی به همراه DLC های مختلفی که تا کنون عرضه شده اند منتشر خواهد شد . از جمله آنها میتوان به دو DLC داستانی Year of the Snake و Nightmare In North اشاره کرد .
علاوه بر 1080P شدن رزولوشن بازی ، کیفیت صداها ، برخی مشکلات جزئی و ... که بخاطر محدودیت کنسول های نسل قبل پیش آمده بودند نیز در این نسخه رفع شده اند .
با پیش خرید کردن بازی ، نسخه Limited Edition به شما اهدا خواهد شد که شامل یک Art Book 28 صفحه ای است .به گفته Amazon بازی با 24 عدد DLC خود با قیمت 59.99 دلار عرضه خواهد شد .
تصاویر بازی :

تریلر معرفی بازی :
6o5ftdjeb8l1nfbbx9pw.jpg

HD

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من به شکل کاملا ناخواسته ای بازی اجاره کردم :| (به جای COD، این بازی فرستادن:| )
نکته عجیب تر این که قرار بود 13 روز قبل بیاد ولی امروز اومد و چون من ریپورت کرده بودم ارسال بازی، دو تا برام فرستادن که یکی دیگش دو روز دیگه میرسه:|
حالا از این مسائل بگذریم
بازی واقعا به بدترین شکل ممکن Remaster شده و کاملا احساس می کنی که در حال انجام نسخه Xbox 360 بازی هستی.
کلا اگه مثل من طرفدار نسخه Xbox 360 هم بودید، به هیچ وجع سمت بازی نرین که واقعا ارزششو نداره.
البته برای 1000 کردن خوبه:-"

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بعد از تموم کردن کمپین بازی رفتم سراغ یکی از DLC ها و با خودم گفتم، حتما چون قراره برای بار اول بازی کنم، احتمالا به بدی کمپین اصلی بازی نیست برام ولی کاملا بر عکس شد.
year of the snake
داستان بازی چند روز قبل از سال جدید اتفاق می افته و یک گروه خاص در شهر به این معتقدن که چون سال آینده، سال ماره پس زمین باید نابود بشه (قراره نابود بشه). حالا این گروه سعی میکنه با بمب گذاری در سطح شهر، هونگ گونگ نابود کنه. اما wei shen قهرمان داستان وارد عمل میشه و یک تنه باید از نابود شدن شهر جلوگیری کنه و این گروه از بین ببره.
این DLC کلا 12 تا ماموریت داره که نصفی از این ماموریت ها خلاصه شده به انداختن ماشین های حاوی بمب به داخل دریا و بقیه ماموریت ها هم باید بمب گذار هارو دستگیر یا از بین ببری. ماموریت آخر هم دسته کمی از بقیه ماموریت ها نداره و کلا بد بودن DLC کامل میکنه.
چند تا ماموریت فرعی هم داره و درباره این ماموریت ها چیزی نمی گم. فقط این قدر این ماموریت ها سطحی که یکی از شخصیت های بازی خودش میگه "فقط یک احمق می تونه این کارو انجام بده" :|
خلاصه این که یکی از بدترین DLC هایی بود که تا به امروز بازی کردم و واقعا انتظار نداشتم این قدر بد باشه

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه
یه جای بازی باید یک وبکم رو هک کنیم روی دیوار قرار داده شده
همش عدد های 4 و 6 رو نشون میده ولی هر پسوردی رو میزنم هک نمیشه
چه عددی رو باید زد؟!!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
همه چی ممنوعه اونجا :D
چرا ممنوعه حالا ؟
داستان پشت پرده چی بوده خدا میدونه ولی به دلیل خشنونت بالا این فاز رو گرفتن در صورتی که روی نسل قبل اومده بوده اینجا روی این نسخه ممنوع کردن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
داستان پشت پرده چی بوده خدا میدونه ولی به دلیل خشنونت بالا این فاز رو گرفتن در صورتی که روی نسل قبل اومده بوده اینجا روی این نسخه ممنوع کردن

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

خود درگیری دارن
داداش بیا اینجا خودم یه نسخه مخصوصش ( آبگوشت ادیشن + دوغ و کد پیاز ) رو بهت میدم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یعنی کسی تو این فروم بازیو نگرفته ؟! :|
من خودم روي Xbox One بازي تموم كردم و مشكلي نداشت ولي مثل اين كه اين مشكل عكس گرفتن براي چند نفر ديگه هم پيش اومده.
Sleeping Dogs • View topic - Take photos Bug on PS4 Definitive Edition
چند تا راه حل هم تو اين لينك بالا گذاشتن (مثل استفاده از PS Vita و ...)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
من خودم روي Xbox One بازي تموم كردم و مشكلي نداشت ولي مثل اين كه اين مشكل عكس گرفتن براي چند نفر ديگه هم پيش اومده.
Sleeping Dogs • View topic - Take photos Bug on PS4 Definitive Edition
چند تا راه حل هم تو اين لينك بالا گذاشتن (مثل استفاده از PS Vita و ...)
رفتم دسته رفیقمو گرفتم اون چندتا مرحله رو رد کردم !

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
لعنت به سونی تخفیف تپل زده هوس کردم بگیرمش :| موندم اینو بگیرم یا بزارم برا بازیا دیگه پولو :/
هفته 4 ام هم بیاد میترسم بازیا خوف دیگه هم تخفیف بخورن :|

jojobabit

کاربر سایت
Jun 29, 2013
154
سلام دوستان من بازیرو گرفتم فقط یه مشکلی هست داخل منو بازی دی ال سی های بازی بستن میخاستم بدونم باید حتما استوری تا آخر برم تا دی ال سیاش باز بشن یا نه دی ال سی ها باید دانلود بشن
باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر