Sleeping Dogs : Definitive Edition

jpg

سازنده : United Front Games
ناشر : Square Enix

پلتفرم ها : PS4 - XBOX ONE - PC
تاریخ انتشار : 10 اُکتبر 2014 / 18 مهرماه 1393

بازی به همراه DLC های مختلفی که تا کنون عرضه شده اند منتشر خواهد شد . از جمله آنها میتوان به دو DLC داستانی Year of the Snake و Nightmare In North اشاره کرد .
علاوه بر 1080P شدن رزولوشن بازی ، کیفیت صداها ، برخی مشکلات جزئی و ... که بخاطر محدودیت کنسول های نسل قبل پیش آمده بودند نیز در این نسخه رفع شده اند .
با پیش خرید کردن بازی ، نسخه Limited Edition به شما اهدا خواهد شد که شامل یک Art Book 28 صفحه ای است .به گفته Amazon بازی با 24 عدد DLC خود با قیمت 59.99 دلار عرضه خواهد شد .
تصاویر بازی :

تریلر معرفی بازی :
6o5ftdjeb8l1nfbbx9pw.jpg

HD

آخرین ویرایش:

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
خیلی طلبه ی این جور بازیام ولی با تاریخش مشکل دارم... تازه اگه در نظر بگیریم که gta هم بخواد مهر آبان بیاد بیرون بعلاوه کال و فیفا واقعا به آدم فشار میاد... به خصوص منم که کلا حرص بازی دارم. الان gta بخرم و بدونم تو بازار sleeping dogs هم اومده دیگه نمیتونم با آرامش خاطر بازی کنم!

تازه ew هم داشت فراموشم میشد...

آقا چه عکسای میزانی داره این بازی...باکس آرتش هم قشنگ زدن. منتطر اطلاعات بیشتر میمونیم. توی گیم کام هست یا نه؟!

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بابا ول کنین بازی 4 سال پیشو میخام چیکار آخه :D
این اسکوار هم گرفته مارو

اتفاقا به نظرم واسه کسایی که بازی رو تجربه نکردن خیلی لذت بخش ـه

همونطور که ما مثلا LOU رو بازی نکرده بودیم این موقع حال داد بهمون :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقا به نظرم واسه کسایی که بازی رو تجربه نکردن خیلی لذت بخش ـه

همونطور که ما مثلا LOU رو بازی نکرده بودیم این موقع حال داد بهمون :D
آخه تلو و تومب بازی پارسال هستن و به نسل جدید نزدیک بودن. تونب نامزد گوتی بود چند تا هم گوتی گرفت ٬ تلو هم که (:D) ولی دیگه این چرا؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آخه تلو و تومب بازی پارسال هستن و به نسل جدید نزدیک بودن. تونب نامزد گوتی بود چند تا هم گوتی گرفت ٬ تلو هم که (:D) ولی دیگه این چرا؟

اختیار داری اینم فکر کنم تو یکی از محلات هنگ کنگ نامزد دریافت GOTY بوده، کم چیزی نیست ! :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا از این بحث که بگذریم ( آخه کی با وجود جی تی ایSD میخره:-" با اینکه خودم فن بازیش هستم :-" ) یکم نورپردازیشو قوی تر کنن رسما شب های بازی وحشتناک میشن ! چون نئون زیاد تو شهر وجود داره خیلی زیبا میشه .
خوشبختانه DLC ـهاش رو هم تاحالا بازی نکردم ارزش یک بار امتحان کردن رو دارند .
ولی تعداد Remaster ها یکم زیادی دارن بالا میرن و امیداروم از 2015 تعدادشون کم بشه و کم کم محو بشن ... :D

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
حالا این دی ال سی ها بدرد بخور هستن که بخاطرش برم برا پلی 4 بخرمش؟ یه وقت عین 60 دقیقه گیم پلی اضافه واچ نباشه :D ؟یکی ما رو اگاه کنه

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
من نظرم اینه که تجربه موفق tlou باعث شده که اینا تو کار ریمستر و اینجور چیزا برن!! چون فروش این بازی ثابت کرد خیلی ps3 بازی نکردن و این میتونه براشون سود دهی داشته باشه. خلاصه ریمستر کردن یه بازی قدیمی تر فکر نکنم به اندازه ساختن یه بازی براشون خرج برداره و در عوض سودش هم میتونه خوب باشه.

الان بایستی به این توجه کرد که کدوم استودیو ها از چند سال قبل بازی رو شروع به ساختن کردن چون تقریبا تمامی عناوین خفن کارشون از چند سال پیش شروع شده.

در مورد این بازی هم من که بازیش نکردم. ولی تریلرش هم یه مقدار عجیب بود. یعنی واقعا گیم پلی بازی اینقدر خفن بود؟؟!! یا این فقط فیلم بود؟؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب ظاهرا فروشه TR راضی کننده بوده که رفتن دنباله یه Definitive Edition دیگه
بازیش اتفاقا بازیا بدی نیست اصلا . gameplay خیلی خیلی خوبه و dlc هاشم همه جالب بود !
اما به نظرم deus ex human revolution رو Definitive کنن بدن بهتره ها !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر