SimCity | PC

SimCity-2013-Trailer.jpg

Developer : Maxis
Publsiher : EA Games
Genre : City Sim
Release Date : Febru
ary 2013

بالاخره EA اعلام کرد پروژه ی جدید و در دست ساخت Maxis عنوان جدیدی از سری فوق محبوب simcity خواهد بود، simcity با استفاده از موتور گرافیکی جدید ماکسیس Glassbox در حال ساخت است و از بخش چند نفره نیز پشتیبانی خواهد کرد همچنین بازی در GDC امسال به طور مفصل به نمایش در خواهد آمد همچنین تاریخ عرضه برای کامپیوترهای شخصی فعلا سال 2013 اعلام شده ولی علیرغم شایعات موجود هنوز خبری مبنی بر عرضه ی نسخه ی کنسولی منتشر نشده است.اولين بار مجله الماني Gamestar تصاوير درز كرده از بازي را بنمايش دراورد
220px-SimCity_2013_Limited_Edition_cover.png

تايپك تصاوير بازي

اولین تصاویر منتشر شده از بازی :

317832.png

317830.png

317829.png

1-انجين بازي باعث ميشود جاده ها به بهترين شكل نمايش داده شوند.2-موتور گرافيكي GlassBox كه ك موتور 3d است باعث شده طراحي ساختمانها و انيميشن هاي بخوبي انجام شوند.3-بازي در مورد اتفاقات يك شهر است از ساخت و ساز تا كار كردن مردم و مشكلات شهري مثل ترافيك اتش سوزي دعوا ، شرايط اب و هواي و.. است .4-بخش multiplayer بازي هم براي فن هاي هاردكور بازي طراحي شده چيزي قدرتمند تر از بخش مولتي پلير SimCity 2000 Network Edition كه بايستي يك شهر را با چندين خانه به صورت مشترك با بازيكنان ديگر ادراه ميكرديد.
Maxis اعلام كرده اسم این نسخه Simcity 5 نیست
Maxis: SimCity a “relaunch of the franchise”, not SimCity 5 | VG247
system requirements:Processor

• AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better / Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
Operating system:

• Windows XP/Vista/7
RAM:

• 1.5GB (Windows XP)
  • 2GB (Windows Vista / Windows 7)
  • 2GB (built-in graphical chipset)
Graphics card:

• ATI X1800 or better*
  • nVidia 7800 or better*
  • Intel 4100 Integrated Graphics or better*
  • (*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support)
DVD-ROM:

• 8x or better

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوستان...
من یه مشکل دارم اون هم اینکه از اون بخشی که خونه میسازم یه سری ساختمان زرد رنگ هست که کارخانه هستند.من از این نوع ساختمان ها وقتی میسازم ساخته نمیشه و نمیدونم چه کار باید بکنم تا ساخته بشه؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام دوستان...
من یه مشکل دارم اون هم اینکه از اون بخشی که خونه میسازم یه سری ساختمان زرد رنگ هست که کارخانه هستند.من از این نوع ساختمان ها وقتی میسازم ساخته نمیشه و نمیدونم چه کار باید بکنم تا ساخته بشه؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید.

سلام مشکل شما یکی دوتا نیست با این توصیف!
این راهنمایی که ساختم رو یه دور مطالعه کنید:

اینم یه آموزش کوچولو و ساده از بازی، امیدوارم بدردتون بخوره.

https://www.mediafire.com/?7nqx5z12kfo8ak2
بعد از این نباید مشکل خاصی داشته باشید با بازی.

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
برای اپگرید کردن خیابونا باید حتما با بولدوزر خرابش کنم؟
تو نسخه قبل بعد از یه مدت برج و اینا میساختن اما اینجا خونه ها همینجوری کوچیک موندن....طبیعیه؟
این برج اب و نیروگاه زغال سنگ کم نمیارن هیچوقت؟
نقطه ضعف: جا برای ساخت شهر حیلی کمه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
818
نام
سپهر
2b7a8151357395635a57f7a752da6177.jpg
6720dfd292585b336132b44124c387b8.jpg
c908b367d84b9d2b3b0c97aeffee3044.jpg

34603ade020c95061649021e3e023675.jpg

چرا بعد از اینکه خیابونا رو از low به مدیوم اپگرید میکنیم،بعدش هم پارک میسازیم،جمعیت بجای زیاد شدن کم میشه!!!!! تا جایی که کارخونه ها همه بدون کارگر میشن!!!!!! حتی بعضی وقتا انقدر جمعیت کم میشه که شهرداری تعطیل میشه

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سلام دوستان...
ممنون میشم کمک کنید.
من اون آموزشی که دوستمون گفت رو مطالعه کردم ولی بازم مشکلم حل نشد.
دقیقا برای ساخت این دسته از ساختمان ها چه پیش زمینه هایی لازم هست؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
من اون آموزشی که دوستمون گفت رو مطالعه کردم ولی بازم مشکلم حل نشد.
دقیقا برای ساخت این دسته از ساختمان ها چه پیش زمینه هایی لازم هست؟
قبلش باید آب و برق شهر راه بندازی و نزدیک به خونه ها باشه که کارگر جمع کنه البته خیلی نزدیک نباشه که باعث آلودگی شهر بشه
توی همون آموزش توضیح داده

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
قبلش باید آب و برق شهر راه بندازی و نزدیک به خونه ها باشه که کارگر جمع کنه البته خیلی نزدیک نباشه که باعث آلودگی شهر بشه
توی همون آموزش توضیح داده

خوب من آب و برق دارم و مشکلی هم از این بابت نیست ولی بازم وقتی این ساختمون ها رو میسازم تا میاد ساخته بشه تبدیل به یه جای متروکه میشه که یه چندتا بشکه و اینجور چیزا توشه...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ببینید جمعیت به سه دسته فقیر-متوسط-خرپول تقسیم میشن. کارگر ها به سه دسته بی سواد-کمی باسواد-با سواد.
تو پنل جمعیت اگه نگاه کنید یه Details داره، تو قسمت Workers نوشته که چند تا کارگر فقیر هست، چند تا متوسط هست و چند تا پولدار؛ و اینکه چند تاشون کار دارن، چند تاشون بیکارن و چند تا شغل هست که پر نشده!
شما باید با توجه به اینا مناطق شهرتون رو تنظیم کنید.
وقتی پارک می زنید ارزش زمین میره بالا.
ارزش زمین رو تو این عکس می بینید:
c908b367d84b9d2b3b0c97aeffee3044.jpg

هرچی رنگش پر رنگ تر باشه ارزش زمین بیشتره. ارزش زمین که بیشتر باشه افراد پولدار تری میان تو اون زمین. اینکه چه رنگی واسه چه افرادی مناسبه رو گوشه سمت راست بالا نوشته.
خوب وقتی افراد پولدار تر بیان، یه سری کار ها خالی میمونه:D
شما هم مشکلت اینه که همه منطقه مسکونی رو پولدار کردی. تو شهر باید هر سه قشر جامعه وجود داشته باشه.
شما وقتی شهر میسازی سعی کن از یه شهر واقعی الگو برداری کنی، چون بازی واقعا واقعیه.
نسبت Commercial و Industrial و Residential باید به ترتیب 1 به 1 به 2 باشه.
پ.ن: سراغ MegaTower های پولدار اصلا نرید، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دردسر داره.
پ.ن2: قسمت Commercial رو نزدیک Industrial بسازید، جای بیشتری واسه Residential پیدا می کنید اون موقع، یه بیمارستان هم بسازید اونجا.
پ.ن3: یه نصیحت برادرانه می کنم بهتون، انگلیسیتون خوب نیست سراغ بازی های Maxis (غیر از Spore:|) نرید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر