silent hill vs alan wke

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
حقیقتش من تازه سایلنت هیل 2 رو دارم بازی میکنم و متاسفانه الان ویک رو هم باز نکردم. (به علت نداشتن ایکس باکس!‍)
تو بازی آب گلوم مرتب خشک میشه و جوی که تو این بازی دیدم بدون تعارف تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم ... فکر میکنم سال انتشارش بهترین گرافیک رو داشته ...

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
حقیقتش من تازه سایلنت هیل 2 رو دارم بازی میکنم و متاسفانه الان ویک رو هم باز نکردم. (به علت نداشتن ایکس باکس!‍)
تو بازی آب گلوم مرتب خشک میشه و جوی که تو این بازی دیدم بدون تعارف تو هیچ بازی دیگه ای ندیدم ... فکر میکنم سال انتشارش بهترین گرافیک رو داشته ...

بزودی این بازی رو تجربه میکنی;)

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
ببین یه Silent Hill بود و یه Silent Hill2 و یه James....
;)
باور می کنی من فقط به خاطر Alan Wake و Gears of War رفتم X-360 خریدم...؟

aldo

کاربر سایت
Jun 24, 2009
1
نام
سینا
اونایی که میگن داستان اس اچ به کل الن میارزه:یک. الن ویک رو بازی کنید دو.به عظمت رمدی نگاه کنید که چه بازی هایی ساخته!!!!!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
اونایی که میگن داستان اس اچ به کل الن میارزه:یک. الن ویک رو بازی کنید دو.به عظمت رمدی نگاه کنید که چه بازی هایی ساخته!!!!!
50 امتیاز + سینا...
راستی حالا که بازی AW هم برای PC منتشر شد، امیدوارم دوستان PC بازی که فقط SH رو تجربه کرده بودن حالا بیشتر بتونن راجع به این دو تا بازی نظر بدن...

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
به نظر من الن ویک برادر معنوی سایلنت هیل هست....
حداقل از لحاظ داستانی هر دوتاشون خیلی غنی هستند...
درسته که Silent Hill پیشینه ی بسیار محکم و قدیمی ای داره... اما AW هم به خوبی تونست با اولین ورودش به دنیای GAME خودش رو به خوبی به عنوان یه Action Adventure ترسناک قوی جا بندازه...

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
alan wake هرچقدر هم قوی باشه بازم سایلنت هیل حسی رو داره که هیچ بازی ترسناک دیگه ای(هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچ کدوم)اون حسو ندارن
وقتی با دموی اولش دستات یخ میکنه و رو پیشونیت عرق سرد میشینه(تازه با همون دموی اولش:d)اونوقته که میفهمی سایلنت هیل قابل مقایسه با هیچ بازی دیگه ای نیست
البته سری های جدیدش ضعف هایی دارن اما بازم همچنان قدرتمنده:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
الن ویک اکشنش بیشتره !
سایلنت هیل فکر کردنش بیشتره (بوده قدیما)
اسلحه گرم ملاک بازیه ویک ـه
سلاح سرد ملاک اس اچ
درون مایه سایلنت هیل قوی تره !
اس اچ شرقیه، الن غربی
شرقی ها هم توی این سبک رقیب ندارن :d
الن ویک توی یک شماره خوب درخشید، ولی خب سایلنت هیل پیشینه 15 ساله داره (بیشتر حتی)
مقایسه یکم ناجوانمردانست
مسلما سایلنت هیل رای میاره :)

parsa php

کاربر سایت
Aug 3, 2012
82
نام
پارسا
الن ویک اکشنش بیشتره !
سایلنت هیل فکر کردنش بیشتره (بوده قدیما)
اسلحه گرم ملاک بازیه ویک ـه
سلاح سرد ملاک اس اچ
درون مایه سایلنت هیل قوی تره !
اس اچ شرقیه، الن غربی
شرقی ها هم توی این سبک رقیب ندارن :d
الن ویک توی یک شماره خوب درخشید، ولی خب سایلنت هیل پیشینه 15 ساله داره (بیشتر حتی)
مقایسه یکم ناجوانمردانست
مسلما سایلنت هیل رای میاره :)

:-bd:-bd:-bd:victory::victory::victory:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر