Silent Hill : Homecoming

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بعدازکشتن Scarlet به شهر برگشتم و چاقویی که در زیر زمین بود و برداشتم اما
بعد از اون گیر کردم اگه میشه بهم بگید باید چی کار کنم.
دمتون گرم:blushing:
شما بعد از اینکه خنجر جدیده را برداشتین توی همو زیرزمین شهرداری خوب به دیوارها نگاه کنین چون روش یک در هست که اصلا پیدا نیست (یه 3- 4 دور که زدین پیدا میش) با خنجر جدیدهباز میکنین و ادامه میدین

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
help meeeeeeeeeeeeee

كمك كمك ...........
آقايون من تو مرحله attic اونجايي كه بايد ساعت رو تنظيم كنم گير گردم
يكي كمك كنه بگه بايد ساعت رو چه زماني تنظيم كنم :((

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
با سلام و عرض پوزش از تمام دوستای عزیز

بعضی از سوالات توی صفحات قبل شاید برای چندمین بار پرسیده شده و جواب داده شدن. دوستان لطف کنن اگر سوالی دارن حداقل از 3 صفحه قبل دنبال سوالشون بگردن و اگه نبود سوال کنن. فکر نکنم بیشتر از 5 دقیقه طول بکسه
ممنون از همه

پ.ن: آدم به راحتی توی این 5 دقیقه میتونه جواب سوالشو پیدا میکنه و لازم نیست بعضی وقتا تا یک روز منتظر بمونه تا به جواب برسه

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
آقا من قبلن هم اين ساعت 2.06 رو وارد ميكردم ولي اون ثانيه شمارش يه 5 ثانيه به 12 مونده
من هم هر چي رو اين زمان تنظيم مي كنم هيچ اتفاقي نميوفته
راستي من اين معما ها رو بايد به ترتيب حل كنم چون من به ترتيبه اون چراغ ها كه سبز ميشن معما ها رو حل نكردم لطفا يكي دقيق تر كمك كنه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آقا من قبلن هم اين ساعت 2.06 رو وارد ميكردم ولي اون ثانيه شمارش يه 5 ثانيه به 12 مونده
من هم هر چي رو اين زمان تنظيم مي كنم هيچ اتفاقي نميوفته
راستي من اين معما ها رو بايد به ترتيب حل كنم چون من به ترتيبه اون چراغ ها كه سبز ميشن معما ها رو حل نكردم لطفا يكي دقيق تر كمك كنه
نه ترتیب تو این معماها مهم نیست
شما ساعت را که میخواین تنظیم کنین اول عقریه بزرگش را بذارین روی 2 و بعد عقربه کوچیک را حرکت بدین
تا برسه به 06 خودکار یه تکه دمو میشه و نشون مده که یک از چراغهای در روشن میش

Niko

کاربر سایت
Jun 12, 2008
55
نام
احسان
سلام
من وقتی که دو تا ماسکو پیدا می کنم وروی صورت دو تا جنازه می ذارم فرقی تو روند بازی نمی بینم من اونجا گیر کردم لطفا کمکم کنید :blushing:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
سلام
اون اوایل بازی که توی دنیای سایلنت هیل به هوش میایم و تبر رو پیدا می کنیم باید چند تا سیم رو به ترتیب وصل کنیم تا جریان برق برقرار بشه.ترتیبشون چه جوریه؟
ممنون

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
من وقتی که دو تا ماسکو پیدا می کنم وروی صورت دو تا جنازه می ذارم فرقی تو روند بازی نمی بینم من اونجا گیر کردم لطفا کمکم کنید :blushing:
شما باید ماسک ها را درست روی صورت اون 2 تا مرحوم جا بدین که درستش این هست
ماسک Indifferent Mask را به صورت جسدی نصب کن که روش به شماست(تا وارد میشید) و ماسک Frowning Mask را به اون یکی که پشتش به شماست. اگه عمل نکرد جای ماسکها را عوض کن ( همین 2 تا ماسک را روی صورت جسدها عوض کن)
سلام
اون اوایل بازی که توی دنیای سایلنت هیل به هوش میایم و تبر رو پیدا می کنیم باید چند تا سیم رو به ترتیب وصل کنیم تا جریان برق برقرار بشه.ترتیبشون چه جوریه؟
ممنون
پویان جان شما سیمها را از چپ به راست به ترتیب زیر وصل کن
سفید- زرد- آبی- بنفش- سبز

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
ممنون
این ترتیبشون هست:
Wire 1 (yellow) to Connector 2
Wire 2 (white) to Connector 1
Wire 3 (red) to Connector 4
Wire 4 (blue) to Connector 3
Wire 5 (green) to Connector 5
و اما مشکل خودم:biggrin1:
بعد از اون قسمتی که مادرت میمیره توی قسمتThree Little Riddles باید چی کار کرد دقیقا؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر