Silent Hill : Homecoming

و اما مشکل خودم:biggrin1:
بعد از اون قسمتی که مادرت میمیره توی قسمتThree Little Riddles باید چی کار کرد دقیقا؟
شما باید به ترتیب از چپ به راست گزینه های زیر را انتخاب کنید
1- اسب
2- تابوت
3- گزینه خالی ( در این قسمت که گزینه هاش یکیش قلیه یکی از گزینه هاش هیچی روش نیست همون را انتخاب کن)
بعد میرین و دستتون را توی قفس فرو میکنین (Investigate the hole)

اقا من یک جای بازی گیر کردم اون مرحله که یک نفر در حال قبر کندن است توی قبرستان وقتی که دوباره میای اونجا نیست یک دری هست که وقتی واردش میشی چند تا تابوت اونجا هست که رو یکی از تابوتها یک شکلی است که باید شکلها رو جابجا کنی میتونید یک راهنمایی کنید یا شکل درستشو برام بزارید اقا نوید لطف راهنمایی بفرما

اقا من یک جای بازی گیر کردم اون مرحله که یک نفر در حال قبر کندن است توی قبرستان وقتی که دوباره میای اونجا نیست یک دری هست که وقتی واردش میشی چند تا تابوت اونجا هست که رو یکی از تابوتها یک شکلی است که باید شکلها رو جابجا کنی میتونید یک راهنمایی کنید یا شکل درستشو برام بزارید اقا نوید لطف راهنمایی بفرما
این پازل 6 تا تکه داره
2 تا مربع - 2 تا مستطیل افقی و 2 تا مستطیل عمودی
هر دو تای مستطیل های افقی را کوشه راست بالا قرار بده و اون 2 تا مربع را پایین سمت چب بگذار حالا فقط میمونه یه مستطیل عمودی که اگه این کارایی که گفتم انجام بدی جا برای تکون دادنش باز میشه
پس به سمت پایین بکشش تا کامل توی صفحه قرار بگیره بعد از اون راحت در تابوت باز میشه

1.jpg

2.jpg

آخرین ویرایش:
سلام
اقا من تو مرحله ای که با پدر مقدس صحبت کردم بعدش رفتم طبقه بالا بعد از اون بالا
افتادم پایین واون دو تا موجودو کشتم حالا باید روی دیوار 5تا تیکه رو بزارم لطفا ترتیب چیدنشو
بهم بگین:blushing:

سلام
اقا من تو مرحله ای که با پدر مقدس صحبت کردم بعدش رفتم طبقه بالا بعد از اون بالا
افتادم پایین واون دو تا موجودو کشتم حالا باید روی دیوار 5تا تیکه رو بزارم لطفا ترتیب چیدنشو
بهم بگین:blushing:
نکته اول:
اون که باهاش حرف میزنی پدر مقدس نیست - پدر خودته :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
جواب معما:
Sorrow - Candle
Desire - Tree
Vengeance - Sword
Penitence - Kneeling Man
Sacrifice - Chalice

آخرین ویرایش:
آقا من میخوام بازیو بخرم...فقط دوتا سوال داشتم:
1:معما های بازی خیلی روی مخ راه میره یا نه با یکم جون دادن میشه رفت؟(سختیش از alone in the dark بیشتره؟آخه alone in the dark آخراش اشکمو دراورد...)
2:واسه این بازی باید انگلیشمون خیلی خوب باشه یا نه معمولی هم کفایته؟
یک پیشنهاد هم داشتم:یکی مثل مستر naviid که بازی رو خوردن لطف کنن راهنمای قدم به قدمشو بنویسن!

آقا من میخوام بازیو بخرم...فقط دوتا سوال داشتم:
1:معما های بازی خیلی روی مخ راه میره یا نه با یکم جون دادن میشه رفت؟(سختیش از alone in the dark بیشتره؟آخه alone in the dark آخراش اشکمو دراورد...)
2:واسه این بازی باید انگلیشمون خیلی خوب باشه یا نه معمولی هم کفایته؟
یک پیشنهاد هم داشتم:یکی مثل مستر naviid که بازی رو خوردن لطف کنن راهنمای قدم به قدمشو بنویسن!
1- معماهای نسبتا سختی داره که فکر کنم یه 2 تاش اشکمو در آورد :biggrin1::biggrin1:
2- معمولی کافیه. چون داستانش یه جاهاییش توسط متن گفته میشه
نوشتن راهنمای قدم به قدم بازی شاید قریب به یکماه طول بکشه. من اول میخواستم بنویسیم ولی متاسفانه دیدم بخوام بنویسم باید خیلی وقت بذارم و ممکنه ماست مالی بشه
به نظر من کار یا نباید انجام شه یا باید به بهترین نحو انجام شه
بنابراین تصمیم گرفتم هر دوستی هر سوال داره بیاد اینجا بپرسه من فورا جواب میدم ;)

سلام به همه دوستان عزیز
ماهم بازی گرفتیم و تمامش کردیم اول از همه این بازی من یاد فیلم hostel1,2 انداخت نمیدونم دیدینش یا نه اگه دیده باشین مطمئنم با من هم عقیده خواهید بود
اما نظرم در مورد بازی :بازی بسیار خوبی بود و پیشرفتهایی هرچند کوچک نسبت به نسخه های قبلی داشت اما نمیدونم چرا سایتها به این بازی این نمره های بدی دادن به نظر من بازی هم داستان داشت هم معماهای سری سایلنت هیل داشت هم از نظر گرافیکی قابل قبول بود هم گیمپلیش مقداری فرق کرده بود من تنها ایرادش زمان بسیار اندک بازی نکته منفیش میدونم کلا از سریهای سایلنت هیلی که بازی کردم از نظر من1سایلنت هیل3 . 2همین سایلنت هیلی که بازی کردم . 3سایلنت هیل2 . 4سایلنت هیل1 متاسفانه شماره 4 بازی نکردم نظری نمیتونم در موردش بدم
کلا بازی مثبتی حتمی توصیه میکنم بگیریدش و لذت ببرید ازش و به نمره های سایتا در مورد این بازی توجه ای نکنید (مخصوصا برای کسانی که مثل خودم عاشق سری بازیهای معمایی هستن که تو این نسل داره کمکم از بین میره که با امدن alone inthe dark,همین سایلنت هیل یخورده مارو امیدوارتر کرد انشالله سری های بعدشم ادامه داشته باشه
اما در مورد اینکه با یه بار بازی بتونید 5 پایان اخرش ببینید یه توضیح کوچک میدم امیدوارم بدردتون بخور
این بازی دارای 5 پایان میباشد که ربط مستقیمی دارد به تصمیمات که اخر بازی میگیرید
وقتیکه شما در قسمت سلول زندان هستید باید 3 عدد سیم جمع کنید بعد اونار وصل کنید تا یه کی پد روشن بشه و شما رمز 110391 اون وارد کنید تا در باز بشه درست قبل از اینکارا شما یک سیو درست کنید و روی اون دیگه سیو نکنید حالا بعد از اینکه در باز شد شمار فتید داخل میبینید که مادر الکس گرفتار شده و از شما میخواد که اورو بکشید و راحتش کنید حالا شما دو انتخاب دارید که اینکار انجام بدید(Y) اینکار نمیتونید انجام بدید(X) شما گزینه دوم یعنی نکشیدش انتخاب کنید(دکمهX بزنید) حالا صحنهای میبینید از در خارج شده جلوی چشم شما یک جای سیو هست بازی سیو کنید مواظب باشید که روی سیوی که قبل از این انتخاب کردید سیو نکنید که مجبور نشید از اول بازی کنید
سه پایان بازی به اینکه شما این کار انجام ندید(یعنی مادر الکس نکشید)مربوط میشه پس به بازی ادامه بدید حالا به قسکتی میرسید که در کلیسا هستید اینجا قبل از اینکه بخواید در اون قسمتی که مسیحیها اعطراف میکنند به گناهانشون با اون مرد حرف بزنید یک جای سیو هست درست پشت سرتون حالا یه بار دیگه بازی سیو کنید روی یه جای خالی (توجه کنید قبل از حرف زدن اینکار بکنید) بعد برید صحبت کنید دو انتخاب میاد بار اول(Xزده) بعد دوباره دو انتخاب دیگه میاد حالا شما دو انتخاب دارید پدر الکس ببخشید(Y) پدر الکس نبخشید(X) شما (Xزده که اون نمیبخشید) بعد بازی ادامه داده تا به قسمت پایانی رفته وقتی از شر اون شهردار دیوانه راحت میشید یه جای سیو مواظب باشید روی دو سیو استراتیژیکی که قبلا سیو کردید نکنید حالا بازی ادامه بدید تا جای که خانوم ال از دست اون مرد نجات میدید حالا وقتی که میخواید راحتون ادامه بدید برید به قسمت جاییکه بازی سیو کردید (همونجا که شهردار نفله کردید) بازی دوباره سیو کرده روی همون سیوی که چند دقیقه قبل کردید حالا بازی ادامه داده تا جاییکه باید افسر پلیس نجات بدید بازم دو انتخاب دارید که جعبه کمکهای اولیه بهش بدید(Y)جعبه کمکهای اولیه بهش ندید(x) شما دکمه x زده که اون افسر بمیره حالا به قسمت انتهایی رفته و ایم پایان که در اثر انتخاب (مادر الکس نکش_پدرش نبخش_افسر پلیس نجات نده)ببینید
بعد از دیدن این پایان از شما میخواد بازی سیو کنید روی گزینه خودش بازی سیو کنید حالا دوباره بازی لود کنید( از قسمت که خانم ال نجات دادید قبل از انتخاب که افسر پلیس نجات بدیی) وقتی لود کردید بازی ادامه دادید حالا افسر پلیس ایندفعه نجات بدید(Yزده) حالا پایان(مادر الکس نکش_پدرش نبخش_افسر پلیس نجات بده) میبینید
دوباره بازی لود کرده ایندفعه از قسمت کلیسا جایکه قبل از اینکه با اون مرده حرف زده باشید حالا وقتی باهاش حرف زدید ایندفعه پدرش ببخشید(Yزده) بازی ادامه بدید تا به پایان برسی(ایندفعه فرقی نمیکند شما افسر نجات بدید یا ندید هر کدوم دوست دارید انتخاب کنید) حال پایان(مادر الکس نکش_پدرش ببخش_افسرپلیس نجات بده(یا نده) ) میبینید
دوباره بازی لود کرده ایندفعه از قسمتی که دوباره باید سیمها رو جمعاوری کنید باسه روشن کردن اون کی پد که در باز بشه و شما باید برید پایین اینبار مادر الکس بکشید(Xزده) وبازی ادامه بدید تا دوباره به کلیسا برسید اینبارم قبل از صحبت کردن بازی سیو کنید (توجه روی این سیو دیگر سیوی نکنید) حالا با مرد صحبت کرده و پدر الکس ببخشید(Y) بازی ادامه داده افسر پلیس را نجات بدید(Y)حالا شما پایان(مادر الکس بکش_پدرش نجات بده_افسرپلیس نجات بده)میبینید درواقع بهترین پایان
بازهم بازی لود کنید اینبارهم از قسمت کلیسا شروع کنید اینبار پدرش نبخشید(x) بازی ادامه بدید افسر پلیس نجات بدید حالا پایان (مادر الکس بکشید_پدرش نبخشید_افسر پلیس نجات بدید) ببینید
تمام شد
این 5 پایانش امیدوارم تونسته باشم کمکتون بکنم;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or