Silent Hill : Homecoming

pal معلوم نیست کی بیاد ؟؟؟
انطور کهGamespot برای PAL زده در نوامبر عرضه میشه -

سایلنت بازایی که بازی کردن. نسبت به قبلیها چطوره؟

من Origins رو بازی نکردم اما اخرین دفعه همون The Room رو بازی کردم - اما قاعدتا برای من Homecoming بازی بسیار خوبی هست چون دوباره به شهر مرموز و محیطهای تاریک بازگشتیم - از نظر من Homecoming هیچ افتی نسبت به قسمتهای قبلی نکرده -

نوید جان ریجن فیری هست یا نه؟ از کجا تهیه کردی؟
ممنون
J+UC هست --- اما Pal جداست که هنوز نیومده -
-----------------------------------------------------------------------------------------
راستی - توی Gamespot نگاه کردم بازی 5 پایان داره : Good - Hospital - Drowning - Bogeyman - UFO

از لحاظ ترسناک بودن چطوره؟ قابل مقايسه با condemned هست؟
Condemned هم از بازی های ترسناک بسیار خوب بود. محیطهای به هم ریخته و گاها مبارزات سخت و نفسگیر و هیچان انگیز بودن که در بازی Condemned حس هیجان و ترس رو بالا میبرد و گاها گم شدن بین تاریکی و محیطهای بازی . اما اگر ترسناکی SH را با Condemned مقایسه کنیم باید گفت که Sh بسیار بهتر عمل کرده است . محیطهای بازی که بین خاکستری و قرمز هستند و جو تاریک و خاموش بازی و از همه مهمتر موسقی زمیه و صدای عالی بازی چیزی هست که بیشتر از Condemned محیط بازی رو ترسناک کرده -

Condemned هم از بازی های ترسناک بسیار خوب بود. محیطهای به هم ریخته و گاها مبارزات سخت و نفسگیر و هیچان انگیز بودن که در بازی Condemned حس هیجان و ترس رو بالا میبرد و گاها گم شدن بین تاریکی و محیطهای بازی . اما اگر ترسناکی SH را با Condemned مقایسه کنیم باید گفت که Sh بسیار بهتر عمل کرده است . محیطهای بازی که بین خاکستری و قرمز هستند و جو تاریک و خاموش بازی و از همه مهمتر موسقی زمیه و صدای عالی بازی چیزی هست که بیشتر از Condemned محیط بازی رو ترسناک کرده -
در ادامه صحبتهای دوست عزیزم باید اضافه کنم سری بازیهای Condemned بیشتر روی غافلگیری مانور میکرد یعنی صحنه ساکت میشد و یه دفعه یکی با فریاد حمله میکرد
یا توی Condemnde2 تو آینه که نگاه میکردی یکدفعه یکی حمله میکرد
ولی Silent hill دقیقا همونطور که گفته شده مانورش روی ترکیب رنگ بندی و صدا هستش در صورتی که مبارزاتش هم خیلی کمتر از Condemned هست ولی استرس وارد شده بیشتره

بچه ها الان Pah ئش گیر میاد؟ کسی Pal داره؟ الان بدجوری هوس SH کردم. اونوقتا که SH4 میزدم کلا یه جوی داشت انگار گربه تو دل ادم چنگ چنگ میکنه:d الان از همونا هوس کردم.:d

بچه ها الان Pah ئش گیر میاد؟ کسی Pal داره؟ الان بدجوری هوس SH کردم. اونوقتا که SH4 میزدم کلا یه جوی داشت انگار گربه تو دل ادم چنگ چنگ میکنه:d الان از همونا هوس کردم.:d
Silent Hill: Homecoming

• Platform: Xbox 360
  • Release Date: November 2008
  • Release Region: Europe
  • Distribution: Retail

منبع: Gamespot

پ.ن:یه چیز خیلی جالبتر توی Gamespot نوشته بود . دوستانی که مثل خودم ریجن J دارن بیشتر توجه کنن :-"

Silent Hill: Homecoming

• Platform: Xbox 360
  • Release Date: November 2008
  • Release Region: Europe
  • Distribution: Retail

منبع: Gamespot

پ.ن:یه چیز خیلی جالبتر توی Gamespot نوشته بود . دوستانی که مثل خودم ریجن J دارن بیشتر توجه کنن :-"

خوب در واقع ریجن این بازی که الآن تو بازاره UC هست و به ریجن J هم میخوره .

خوب در واقع ریجن این بازی که الآن تو بازاره UC هست و به ریجن J هم میخوره .
من این نکته برام جالب بود که چطوری بازی هنوز نیومده تو ایران عزیز پخش میشه
حالا بگین ایران بده - مایکروسافت شعبه نداره
xbox 100 دلار اینجا گرونتره و ...
عوضش اینجا قانونی به نام کپی رایت وجود نداره و همچنین تاریخ انتشار به اون صورت توی این کشور معنا نداره :love:

بالاخره این شماره از سایلنت هیل رو بازی کردم و به نظرم بدترین نسخه سایلنت هیل تا حالا همین بوده.
گرچه در مقایسه با بازیهای روز بایک بازی متوسط طرفیم ولی در سری سایلنت هیل این نسخه به نظرم ضعیف تر از همه بوده.
دلایلم رو هم میگم اول که جو سایلنت هیلی زیاد درش احساس نمیشه مخصوصا معماهای سخت(در این بازی به جز یکی دوتا همه اسون بودن)وجو عجیب و مبهم خیلی درش ضعیف کار شده.
ترس زیادی در بازی دیده نمیشه و حتی بیشتر بازی در sheperd glen ادامه پیدا میکنه که زیاد شبیه به سایلنت هیل نیست و و شاید 30 درصد بازی در سایلنت هیل باشه و دیگر خبری از گشت و گذار در سایلنت هیل نیست :(
داستان نسبتا خوبه ولی نسبت به سایلنت هیل های قبلی حرفی برای گفتن نداره و میشه گفت خیلی بی ربط به اوناس.و اینکه داستان مبهمه نحوه ی روایتش افتضاحه و فق در دو چپتر اخر کمی پیچیده میشه و جالب میشه.
گرافیک و انیمیشنها در حد قابل قبولی هستن.voice acting چیزی که من خیلی بهش بها میدم اصلا جالب نیست و شخصیت ها بدون هیچ احساسی صحبت میکنن.
combat وfighting بازی بسیار ابتدایی و اعصاب خرد کنه و باگ زیاد داره و به بازی خیلی صدمه زده
در کل این بازی در حد و اندازه یک بازی معمولیه (امتیازم بهش 6.8 ) اما در حد نام سایلنت هیل نیست میشه گفت درجه ی سه سایلنت هیله;)
بازی هم کوتاهه(به نظرم بسشه)و حدود 6-8 ساعت به پایان میرسه.البته بازی 5 پایان داره که میتونه ارزش تکرار رو بالا ببره.
در کل نشد یه لذت مشتی مثل قبل از silent hill ببریم
لعنت به کونامی که سازنده بازی رو عوض کرد به امید اینکه سازنده ی قبلی بازی silent hill V رو خوب بسازه:love:
سایلنت هیل هم سایلنت هیل های قدیم:biggrin1:

این بازی هم تموم شد
ولی چی بگم؟
بگم قشنگ بود که دروغ گفتم
بگم بد بود که هم که نامردی کردم

بازی خوب بود.
ولی هیچ چیز جدیدی نداشت
نه گیم پلی نه گرافیک و نه صدا
همه و همه قدیمی بودن
ولی بازم میگم
ارزش داشت یک بار بازی کنی ( با هر 5 تا پایان)

این بازی هم تموم شد
ولی چی بگم؟
بگم قشنگ بود که دروغ گفتم
بگم بد بود که هم که نامردی کردم

بازی خوب بود.
ولی هیچ چیز جدیدی نداشت
نه گیم پلی نه گرافیک و نه صدا
همه و همه قدیمی بودن
ولی بازم میگم
ارزش داشت یک بار بازی کنی ( با هر 5 تا پایان)

عزیز من بازی تموم کردم اما من فقط یکدونه پایان دیدم اما مثل اینکه شما 5 پایان دیدی میشه بگی واسه دیدن او 4 تا دیگه چی کار باید کرد.

عزیز من بازی تموم کردم اما من فقط یکدونه پایان دیدم اما مثل اینکه شما 5 پایان دیدی میشه بگی واسه دیدن او 4 تا دیگه چی کار باید کرد.
من برای اینکه یه سری ممکنه نخوان آخر بازی را ببینن به صورت متن پنهان میذارم

پایان اول :
مادر الکس را نکش - پدرش را نبخش - افسر پلیس را نجات نده

پایان دوم :
مادر الکس را نکش - پدرش را نبخش - افسر پلیس را نجات بده

پایان سوم :
مادر الکس را بکش - پدرش را ببخش - افسر پلیس را نجات بده

پایان چهارم :
مادر الکس را نکش - پدرش را ببخش - افسر پلیس را نجات بده

پایان پنجم :
مادر الکس را نکش - پدرش را نبخش - افسر پلیس را نجات بده

نکته: هر کدوم از این پایان ها 25 ( یا 20؟) تا Achievement میده