Silent Hill : Homecoming

چیزی که تو تریلر های جدید بود نشون میداد فضای بازی بسیار شبیه شماره 1 و 2 هست اما مبارزات بسیار ابتدایی طراحی شده و چنگی به دل نمیزنه:((

چیزی که تو تریلر های جدید بود نشون میداد فضای بازی بسیار شبیه شماره 1 و 2 هست اما مبارزات بسیار ابتدایی طراحی شده و چنگی به دل نمیزنه:((
اتفاقا اگر چیزی غیر اینی بود که الان هست باید ناراحت میشدی. گیم پلی SH اگر چنگی به دل بزنه مورد داره :دی.

اتفاقا اگر چیزی غیر اینی بود که الان هست باید ناراحت میشدی. گیم پلی SH اگر چنگی به دل بزنه مورد داره :دی.
البته به نظر من گيم پلي از قبل خيلي بهتر شده . عالي نيست ولي از قبليها قابل قبول تره . چيزي كه زياد تو زوقم زد گرافيك چهره شخصيتها بود . جا داشت كونامي بيشتر از اينها به اين بازي اهميت مي داد . سايلنت هيل يك بازي فرعي نيست . شايد به محبوبيت متال گير نرسه ولي خيليها با سايلنت هيل زندگي كردن مثل خود من . شخصا انتظارم از اين بازي خيلي بيشتر از اينها بود .
با اين اوصاف فكر مي كنم يه 10 دفعه اي تمومش كنم .

فریدون جان فکر کنم اینجوری بهتر باشه چون همیشه سخت بودن مبارزات و ترسی که داری از این که خوب نتونی از پس موجودات بازی بر بیای ترس بیشتری وارد میکنه.

فریدون جان فکر کنم اینجوری بهتر باشه چون همیشه سخت بودن مبارزات و ترسی که داری از این که خوب نتونی از پس موجودات بازی بر بیای ترس بیشتری وارد میکنه.
منظورم همین بود. موافقم :دی.
چيزي كه زياد تو زوقم زد گرافيك چهره شخصيتها بود . جا داشت كونامي بيشتر از اينها به اين بازي اهميت مي داد . سايلنت هيل يك بازي فرعي نيست
شما اینطور فکر میکنی!!:arrowd:
9f624d9873.jpg

بنظر من از سری بازی های سایلنت هیل و متالگر نباید توقع گرافیک داشت . تنها چیز مهم داستانه .البته گیم پلی هم نقش بسزایی داره.
مثل سری های قبلی.
راستی من نمیدونم چرا همه از سایلنت 4 بد میگن. بنظر من از همش بهتر بود.

منظورم همین بود. موافقم :دی.

شما اینطور فکر میکنی!!:arrowd:

9f624d9873.jpg
ولي اون چيزي كه من تو گيم پلي بازي ديدم با ايني كه گذاشتي خيلي فرق داشت . يه جورايي مات بود . اين جزئياتش خيلي زياده ولي حين بازي تنها چيزي كه نديدم جزئيات بود . خودت كه حرفه اي هستي و مي دوني . مهم هنگام اجراي بازي هست كه بايد جزئيات خودشونو نشون بدن . بحرحال من دو سه تا گيم پلي از بازي ديدم كه خيلي باهاش حال نكردم . اين نظر شخصي من هست .
icon12.gif

حتما مي دونيد اولا كه ps2 اومده بود و فوق العاده فروش مي كرد دليلش انحصاري شدن سايلنت هيل 2 و متال گير 2 رو ps2 بود . محض يادآوري گفتم .
icon14.gif

گمان کنم یه جوری میخوان بهش حالت زنده بودن ببخشن. مثلا ممکنه شات اخری که گذاشتی برای زمانی باشه که تازه از بیمارستان مرخص شده ( ابتدای بازی ) سرُ وضع درست حسابی داره. شات بالائی موهای بلندتری داره، صورتش هم به اصلاح نیاز داره (:دی) حالت خسته و خواب الوده چشماش حکایت از اواسط بازی داره.
البته اینها همیش حدس و گمانه.
ولي اون چيزي كه من تو گيم پلي بازي ديدم با ايني كه گذاشتي خيلي فرق داشت . يه جورايي مات بود . اين جزئياتش خيلي زياده ولي حين بازي تنها چيزي كه نديدم جزئيات بود . خودت كه حرفه اي هستي و مي دوني . مهم هنگام اجراي بازي هست كه بايد جزئيات خودشونو نشون بدن . بحرحال من دو سه تا گيم پلي از بازي ديدم كه خيلي باهاش حال نكردم . اين نظر شخصي من هست .
icon12.gif

حتما مي دونيد اولا كه ps2 اومده بود و فوق العاده فروش مي كرد دليلش انحصاري شدن سايلنت هيل 2 و متال گير 2 رو ps2 بود . محض يادآوري گفتم .
icon14.gif
تا الان هرچی تریلر و دمو ازش منتشر شده در بهترین حالت ممکنه دارم:دی. کاری هم به گرافیکش ندارم، هرچی که هست تونسته جو خاص SH رو ارائه بده. درضمن ممکنه اون چیزی که شما دیدی در حالت دیگه ای بوده باشه مثلا محیط مه الود باشه که یکم حالت تار و مات داره.

بنظر من از سری بازی های سایلنت هیل و متالگر نباید توقع گرافیک داشت . تنها چیز مهم داستانه .البته گیم پلی هم نقش بسزایی داره.
مثل سری های قبلی.
راستی من نمیدونم چرا همه از سایلنت 4 بد میگن. بنظر من از همش بهتر بود.
مگه metal gear تا الان از گرافیک چیزی کم داشته؟!:confused: همیشه جزوه بهترینها بوده و خواهد بود!!!:love:
silent hill 4 هم از همه جهات بهتر از بقیه قسمتهاش بوده.(از نظر من البته)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or