Silent Hill: Homecoming

Silent Hill: Homecoming | PC

silenthill_logo.jpg

شركت سازنده : The Collective / Konami
شركت پخش كننده : Konami
ژانر : Adventure / Survival Horror
تاريخ عرضه : September 30 , 2008

Silent Hill: Homecoming در واقع پنجمین نسخه از سری بازی های زیبای Silent Hill می باشد که توسط استودیوی Double Helix Games در حال ساخت است. در یازدهم جولای 2007 در نمایشگاهE3 ، Konamiرسماً از Homecoming پرده برداری کرد و اکنون این بازی برای اولین بار برای دو کنسول نسل جدید X360 و PS3 در دست ساخت است، ضمن اینکه در نمایشگاه E3 امسال Homecoming برای PC نیز تایید شد.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بازی Silent Hill: Homecoming با شخصیتی به نام Alex Shepard (شخصیت اصلی این نسخه) معرفی شد، سربازی کهنه کار و قدیمی که از ماموریتش به خانه برگشته و متوجه می شود که برادر کوچکترش گمشده و مادرش نیز دچار جنون شده است. Alex شروع به جستجوی برادر کوچکترش می کند که در طی این جستجو به سمت Silent Hill (تپه ی خاموش) هدایت می شود. جایی که Alex باید مسیر های سراسر مه گرفته به علاوه دنیا و مسیرهای تغییر یافته ی Silent Hill را طی کند.[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
silent-hill-homecoming-20080515092547972_640w.jpg
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]وجود یک زن نیز به نام Elle در بازی تایید شده است که دوست دوران مدرسه ای Alex است. البته هنوز مشخص نیست که Elle شخصیتی قابل بازی هست یا خیر. راننده کامیونی نیز در بازی وجود دارد که Alex را به Silent Hill می برد. گمان هایی وجود دارد که این شخص همان Travis Grady در نسخه ی Silent Hill: Origins باشد.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]کله هرمی های Silent Hill 2 (چیزی هرمی شکل که به روی سر خود داشتند) نیز در عکس هایی از بازی به نمایش در آمده اند البته هنوز اطلاعی از آن ها در دسترس نیست ولی با توجه به داستان سری Silent Hill، وجود این شخصیت ها کمی غیرمنطقی و مبهم است.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دشمن های بازی که تا به اکنون تایید شده اند شامل همان پرستارها به همراه گونه ی جدیدی از دشمنان به نام Siam، بشری با ظاهری کاملاً عجیب که سرآن شکافته شده و به سمت پایین است و Smog، جسدی کاملاً لاغر و بی رمق که جوش های زیادی روی پوست خود دارد و نوعی گاز سمی را با فشار به بیرون خارج می کند، چیزی شبیه به دشمنانی که در Silent Hill 2 شاهد آن بودیم هستند. همچنین زخمی شدن در بازی نیز هم برای آلکس و هم برای دشمنان بازی کاملاً به طور real time خواهد بود. در نبردهای بازی از تجربه و توانایی های الکس به عنوان یک سرباز نیز استفاده می شود و این موضوع به عنوان عاملی در نبرد در نظر گرفته شده است. تکنیک های جدیدی نیز برای مبارزه با دشمنان در این بازی وجود خواهد داشت. دشمنان از هوش مصنوعی بهتری برخوردارند، راه های جدیدی نیز برای حمله به دشمنان یا فرار از دست آنها به بازی اضافه شده است. به لطف موتور قدرمتند بازی علاوه بر تمامی موارد بالا، بازی از فیزیک بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد. به عنوان مثال اگر بازیباز با یک میز برخورد کند میز و تمام اشیاء روی آن نسبت به این ضربه واکنش نشان خواهند داد. درضمن با توجه به فیزیک بازی و واکنش هر چیزی از محیط با اعمال آلکس این می تواند نوعی توجه و خطر برای آلکس محسوب شود.[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
silent-hill-homecoming-20080425095453593_640w.jpg
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]شایعه شده است که سازندگان بار دیگر قصد ساخت چندین پایان با توجه به اعمالی که بازیباز در طور بازی انجام داده است را دارند، درست مثل کاری که در سری های قبلی بازی Silent Hill شاهد آن بودیم. رفتارهای آلکس با افرادی که در طول بازی با آنها مواجه می شود مانند پرخاشگری یا مهربانی می توانند نوع پایان بازی را مشخص کند، سازندگان همچنین توضیح دادند که پایان محبوب UFO نیز بازگشته است.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در آخر امیدواریم که Silent Hill: Homecoming با این خصوصیات به موفقیتی بیشتر از نسخه های قبلی خود دست یابد و به رقیب خوبی برای Resident Evil 5 در سبک بازی های Survival Horror تبدیل شود. این بازی قرار است تا در 30 سپتامبر برای PS3 ،X360 و PC روانه ی بازار شود.[/FONT]

موفق باشيد:love:...[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]منبع
[/FONT]

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ظاهرا کارت صوتی هایی که خروجی هایی به رنگ های
نارنجی و مشکی و خاکستری دارند ساپورت می کنن
یعنی اونا برخلاف استریو که دو سمت راست و چپ داره
بلندگوهایی در عقب چپ عقب راست مرکز
و ساب ووفر
و 8 کاناله ها بغل راست و بغل چپ دارند
الان این نوع کارت صوتی ها فوق العاده ارزون شدن و خیلی از
انبورد ها هم اینجوری ساخته میشن
تمامه دیالگ ها از طرفه چپ یاد من با هدست بازی می کنم این طبیعیه؟

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
از دوستان هر کسی بازی رو جلو رفته یا تموم کرده لطفا یه کمکی به ما بده.من در قسمت معمای ساعت attic ‎‏ گیر کردم.به هر نحوی ساعت 2 و 6 دقیقه رو وارد میکنم قبول نمیکنه.کسی از اساتید این قسمتو ردش کرده .راه حل دقیقشو به ما هم بگه.بدجور ضد حال شده!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
من بازی رو تو ویستا نصب کردم هیچ گونه مشکلی در ضدا و افت فریم نداشتم ولی خداییش اصلا شبیه

silent hill های قبلی نیست وقتی برای اولین بار بازیش کردم یه جورایی افسردگی گرفتم اخه خیلی

از این بازی توقع بشتری داشتم

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
بابا تا 5 رقم بیشتر جا نداره
بعد چه جوری 6 رقم بزنم؟

فکر کنم 6 تا باشه ها :confused: 3تا روی یه عکس 3 تا روی یه عکسدیگه حالا شما اگه اون عکس رو پیدا کردی خوب عدد هاشو بنویس دیگه کاری به 5تا یا 6 تاش نداشته باش :biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بابا تا 5 رقم بیشتر جا نداره
بعد چه جوری 6 رقم بزنم؟

6 رقمه...سه رقمش تو اتاق کناری رو عکس قفسه سینه اس سه رقم دیگه اش هم تو سه تا اتاق بالاتر رو یه عکسه عکسه رو وردار بیار اتاقی که سه رقم اول رو بهت داد بذار رو تابلو,عددها رو بهت میده

rahatarin

کاربر سایت
Jun 17, 2006
32
یکی از دوستانی که بازی رو تموم کرده میتونه لطف کنه سیو بازیشو بلافاصله بعد از حل کردن 4 معمای attic و ترجیحا قبل از خارج شدن از خونه الکس شفرد و (وارد شدن به مراحل بعدی) به من بده...هیچ رقمه نتونستم ساعت درست رو تنظیم کنم و بازی رو ادامه بدم...خیلی نیازش دارم...هیچ جای وب سیوهای بازی رو پیدا نکردم...اگه کسی سراغ داره لا اقل آدرس دانلود سیوها رو بهم بده...اگه کمک کنین ممنون میشم!!!

abbas-shariaty

کاربر سایت
Mar 16, 2008
111
سلام من هم چنین مشکلی داشتم با روش زیر حل شد
برو به قسمت device manager حالا برو بهSound, video and game controllers اگر مودمت به صورت audio در این قسمت شناسایی شده روش کلیک راست کن و disable کن اگه مشکلت حل شد جواب بده

abbas-shariaty

کاربر سایت
Mar 16, 2008
111
منم بازی رو گرفتم
بازی خوبی هستش ولی چرا تو بازی صدا نداره؟
تو دمو ها صدا دارم ولی تو خود بازی نه
مشکل کجاست؟
برو به قسمت device manager حالا برو بهSound, video and game controllers اگر مودمت به صورت audio در این قسمت شناسایی شده روش کلیک راست کن و disable کن اگه مشکلت حل شد جواب بده خداحافظ

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
من اینجا گیر کردم یه کمکی به ما بکنید

بعد از اینکه اون تفنگ رو دادیم به اون یارو و یه کلت گرفتیم باید کجا بریم و چی کار کنیم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
برو به قسمت device manager حالا برو بهSound, video and game controllers اگر مودمت به صورت audio در این قسمت شناسایی شده روش کلیک راست کن و disable کن اگه مشکلت حل شد جواب بده

اقا دمت گرم جواب داد اساسي حالا از كجا فهميدي يعني صداي بازي مي رفت توي مودم درسته اون مودمهايي كه صداشون از اسپيكر مياد(در صورت تغييرات) ظاهرا اينجوري مي شن عجب نكته اي بود جالبه كه تمام باگ هاي بازي من با اين كاملا از بين رفت به هر حال ممنون كلي حال دادي

من فقط كامل تر بگم كه بريد اينجا به ترتيب:
control panel>system>hardware>device manager>sound>unimodem or eny thing
اين option غير فعال مي كنيد همين

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر