Silent Hill: Homecoming

Silent Hill: Homecoming | PC

silenthill_logo.jpg

شركت سازنده : The Collective / Konami
شركت پخش كننده : Konami
ژانر : Adventure / Survival Horror
تاريخ عرضه : September 30 , 2008

Silent Hill: Homecoming در واقع پنجمین نسخه از سری بازی های زیبای Silent Hill می باشد که توسط استودیوی Double Helix Games در حال ساخت است. در یازدهم جولای 2007 در نمایشگاهE3 ، Konamiرسماً از Homecoming پرده برداری کرد و اکنون این بازی برای اولین بار برای دو کنسول نسل جدید X360 و PS3 در دست ساخت است، ضمن اینکه در نمایشگاه E3 امسال Homecoming برای PC نیز تایید شد.
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بازی Silent Hill: Homecoming با شخصیتی به نام Alex Shepard (شخصیت اصلی این نسخه) معرفی شد، سربازی کهنه کار و قدیمی که از ماموریتش به خانه برگشته و متوجه می شود که برادر کوچکترش گمشده و مادرش نیز دچار جنون شده است. Alex شروع به جستجوی برادر کوچکترش می کند که در طی این جستجو به سمت Silent Hill (تپه ی خاموش) هدایت می شود. جایی که Alex باید مسیر های سراسر مه گرفته به علاوه دنیا و مسیرهای تغییر یافته ی Silent Hill را طی کند.[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
silent-hill-homecoming-20080515092547972_640w.jpg
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]وجود یک زن نیز به نام Elle در بازی تایید شده است که دوست دوران مدرسه ای Alex است. البته هنوز مشخص نیست که Elle شخصیتی قابل بازی هست یا خیر. راننده کامیونی نیز در بازی وجود دارد که Alex را به Silent Hill می برد. گمان هایی وجود دارد که این شخص همان Travis Grady در نسخه ی Silent Hill: Origins باشد.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]کله هرمی های Silent Hill 2 (چیزی هرمی شکل که به روی سر خود داشتند) نیز در عکس هایی از بازی به نمایش در آمده اند البته هنوز اطلاعی از آن ها در دسترس نیست ولی با توجه به داستان سری Silent Hill، وجود این شخصیت ها کمی غیرمنطقی و مبهم است.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دشمن های بازی که تا به اکنون تایید شده اند شامل همان پرستارها به همراه گونه ی جدیدی از دشمنان به نام Siam، بشری با ظاهری کاملاً عجیب که سرآن شکافته شده و به سمت پایین است و Smog، جسدی کاملاً لاغر و بی رمق که جوش های زیادی روی پوست خود دارد و نوعی گاز سمی را با فشار به بیرون خارج می کند، چیزی شبیه به دشمنانی که در Silent Hill 2 شاهد آن بودیم هستند. همچنین زخمی شدن در بازی نیز هم برای آلکس و هم برای دشمنان بازی کاملاً به طور real time خواهد بود. در نبردهای بازی از تجربه و توانایی های الکس به عنوان یک سرباز نیز استفاده می شود و این موضوع به عنوان عاملی در نبرد در نظر گرفته شده است. تکنیک های جدیدی نیز برای مبارزه با دشمنان در این بازی وجود خواهد داشت. دشمنان از هوش مصنوعی بهتری برخوردارند، راه های جدیدی نیز برای حمله به دشمنان یا فرار از دست آنها به بازی اضافه شده است. به لطف موتور قدرمتند بازی علاوه بر تمامی موارد بالا، بازی از فیزیک بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد. به عنوان مثال اگر بازیباز با یک میز برخورد کند میز و تمام اشیاء روی آن نسبت به این ضربه واکنش نشان خواهند داد. درضمن با توجه به فیزیک بازی و واکنش هر چیزی از محیط با اعمال آلکس این می تواند نوعی توجه و خطر برای آلکس محسوب شود.[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]
silent-hill-homecoming-20080425095453593_640w.jpg
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]شایعه شده است که سازندگان بار دیگر قصد ساخت چندین پایان با توجه به اعمالی که بازیباز در طور بازی انجام داده است را دارند، درست مثل کاری که در سری های قبلی بازی Silent Hill شاهد آن بودیم. رفتارهای آلکس با افرادی که در طول بازی با آنها مواجه می شود مانند پرخاشگری یا مهربانی می توانند نوع پایان بازی را مشخص کند، سازندگان همچنین توضیح دادند که پایان محبوب UFO نیز بازگشته است.[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در آخر امیدواریم که Silent Hill: Homecoming با این خصوصیات به موفقیتی بیشتر از نسخه های قبلی خود دست یابد و به رقیب خوبی برای Resident Evil 5 در سبک بازی های Survival Horror تبدیل شود. این بازی قرار است تا در 30 سپتامبر برای PS3 ،X360 و PC روانه ی بازار شود.[/FONT]

موفق باشيد:love:...[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]منبع
[/FONT]

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من تو اون قسمتی که 5 تا لوح پیدا میکنی که مثلث شکل هستند . یکشون روش عکس درخت و یکی دیگه جام و یکی دیگه جای شمع و ...
ترتیب گذاشتن اونا چطوری هست لطفا کمک کنید گیر نمودیم . به به

[FONT=&quot]دوستان من نمیدونم چیکار کنم با این عروسکه...هر کاری میکنم عروسک[/FONT] ( [FONT=&quot]اسکارلت) نمیمیره اونجا که می افته زمین و بعد میزنه کلید موس رو تند تند بزن گیر کردم در واقع یه مشکل عجیبه نمیدونم من بلد نیستم یا بازی باگ داره ...جالبتر اینکه چه کلید موس رو تند تند بزنم و چه نزنم اهرم رو توکمر عروسک فرو میکنه و مقداری اهرم فرو شده تو کمر عروسک رو تکون میده و بعدم هیچی به هیچی[/FONT]

[FONT=&quot]وقتی تصویر کلیک موس گوشه بالا ظاهر میشه کلید موس رو میزنم اون اهرم هم تو کمرش فرو میکنه و مقداری اون اهرم که تو کمر عروسک هست تکون میده و بعد که درش میاره دوباره عروسک بدون هیچ مشکلی دوباره پا میشه و عین اول دوباره آنقدر میزنم تا بیفته بعدم کلید موس و بقیه ماجرا...این عمل رو حدود سه ربع انجام دادم ناچار شدم از بازی خارج بشم اینجا پیغام بذارم[/FONT]

[FONT=&quot]برای حل مشکلم از[/FONT] :::

1-[FONT=&quot]گیم پد استفاده کردم و بعد دکمه توربو رو فعال کردم که خودش اتوماتیک دکمه رو تند تند بزنه(گیم پدم[/FONT] boxker )

2-[FONT=&quot]از کیبورد و موس و نرم افزاره کلیک اتوماتیک استفاده کردم [/FONT]

3-[FONT=&quot]از ترینر هم استفاده کردم و هم برای امتحان ترینر رو غیر فعال کردم[/FONT]

[FONT=&quot]ولی هیچی کمکم نکرد ..لطفا کمکم کنید[/FONT]

با سلام من يك مشكلي تو بازي دارم و اونم زبان بازي هستش. تركيه كسي ميتونه منو كمك كنه؟
اگه براي شما انگليسي هست لطف ميكنيد پوشه Strings بازي رو كه در آدرس زير وجود داره برام بذاريد؟ ممنون ميشم.;)

[FONT=&quot]دوستان من نمیدونم چیکار کنم با این عروسکه...هر کاری میکنم عروسک[/FONT] ( [FONT=&quot]اسکارلت) نمیمیره اونجا که می افته زمین و بعد میزنه کلید موس رو تند تند بزن گیر کردم در واقع یه مشکل عجیبه نمیدونم من بلد نیستم یا بازی باگ داره ...جالبتر اینکه چه کلید موس رو تند تند بزنم و چه نزنم اهرم رو توکمر عروسک فرو میکنه و مقداری اهرم فرو شده تو کمر عروسک رو تکون میده و بعدم هیچی به هیچی[/FONT]

[FONT=&quot]وقتی تصویر کلیک موس گوشه بالا ظاهر میشه کلید موس رو میزنم اون اهرم هم تو کمرش فرو میکنه و مقداری اون اهرم که تو کمر عروسک هست تکون میده و بعد که درش میاره دوباره عروسک بدون هیچ مشکلی دوباره پا میشه و عین اول دوباره آنقدر میزنم تا بیفته بعدم کلید موس و بقیه ماجرا...این عمل رو حدود سه ربع انجام دادم ناچار شدم از بازی خارج بشم اینجا پیغام بذارم[/FONT]

[FONT=&quot]برای حل مشکلم از[/FONT] :::

1-[FONT=&quot]گیم پد استفاده کردم و بعد دکمه توربو رو فعال کردم که خودش اتوماتیک دکمه رو تند تند بزنه(گیم پدم[/FONT] boxker )

2-[FONT=&quot]از کیبورد و موس و نرم افزاره کلیک اتوماتیک استفاده کردم [/FONT]

3-[FONT=&quot]از ترینر هم استفاده کردم و هم برای امتحان ترینر رو غیر فعال کردم[/FONT]

[FONT=&quot]ولی هیچی کمکم نکرد ..لطفا کمکم کنید[/FONT]

وقتي شروع به مبارزه با عروسك كردي اول بايد پاهاشو بزني بعد كه مي افته زمين ميري بالا سرش انقدر ميزنيش كه بلاخره بعد از چند بار لولرو فرو مي كنه تو كمرش دكمه موس را بزن حالا زيادم حساسيت به خرج نده سريع بزه اما موس رو نشكن ديگه 2 دفعه كه اين كارو كردي تغيير ماهيت مي ده كه بازم به همين ترتيب مي زنيش تا در نهايت سقط شه:laughing:

دوستان حتما چند نفرتون لطف کنید بگین چند فریم میگیرین؟ چون من روی هر رزولوشنی بازی میکنم 30 فریم میگیرم تو بازی 007 هم همینطور حتما جواب بدین

لطفا یه نفر اون قسمت ساعت رو مرحله به مرحله تعریف کنه که باید چکار کرد منکه دیگه دارم دیوونه میشم! هرچی این راهنماها رو میخونم به نتیجه نمیرسم
اونا توضیح دادن که ساعت رو باید روی 2:06 تنظیم کنیم بعدش پنجره ها باز میشه! در صورتی که به هیچ وجه پنجره ها باز نمیشه
این ساعت تنظیمش روش خاصی داره؟
سه تا دکمه داره موقع تنظیم اینا چیه؟ Select Rotate Back

بعدشم میگه که باید
Walk over to the window with
the orange glow and examine it
منظورش از نور نارنجی چیه؟! همچین چیزی ندارم اصلا!

لطفا یه نفر اون قسمت ساعت رو مرحله به مرحله تعریف کنه که باید چکار کرد منکه دیگه دارم دیوونه میشم! هرچی این راهنماها رو میخونم به نتیجه نمیرسم
اونا توضیح دادن که ساعت رو باید روی 2:06 تنظیم کنیم بعدش پنجره ها باز میشه! در صورتی که به هیچ وجه پنجره ها باز نمیشه
این ساعت تنظیمش روش خاصی داره؟
سه تا دکمه داره موقع تنظیم اینا چیه؟ Select Rotate Back

بعدشم میگه که باید
Walk over to the window with
the orange glow and examine it
منظورش از نور نارنجی چیه؟! همچین چیزی ندارم اصلا!
کسی ندید اینو؟
یه نفر توضیح بده دیگه!

سلام
کسی با صدای بازی به این شکل که میگم مشکل نداره؟من صدای دیالگ ها و افکت ها رو دارم ولی صدای دیالگ ها استریو نیست.یعنی همیشه از یه طرف میاد.فکر می کنم این مشکله خیلی بزرگی توی یه بازی وحشت ناک بحساب بیاد.
کسی میدونه نسخه 360 بازی چنین مشکلی داره یا نه؟پچ یا گیم فیکسی برای بازی نیومده یا نمی خواد بیاد؟

سلام به همه دوستان
من يه مشكلي تو بازي دارم وقتي وارد بازي ميشم و new gameميزنم بازي يه كم از دمو bink رو پخش ميكنه وسپس گير ميكنه و دمو رو همون فريم ميمونه آيا راهي براي پخش نكردن دموها هست؟لطفا اگه كسي ميدونه كمك كنه:(

من هم کلا صدا ندارم تو این بازی...دموی اولش صدا داره ولی منو‌های اصلی و خود بازی صدا ندارن...اگه نیاز به دونستن سیستم من هست عارضم که اینه:
VGA 8600 GTS
CPU E6600 Intel
MB : Asus Striker
RAM : 4GB OCZ DDR II
ممکنه مشکل از کرک باشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or