Silent Hill : Downpour | Xbox 360

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
اقا به خدا 4روزه گیر کردم اقا کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم اول های بازی هستم وقتی که تازه با زامبی ها اشنا میشوم وقتی که لباس کارگاهی رو می پوشم ویک کلید ویک درجه پلیسی میده چیکارکنم لطفا کمک کنید خیلی فوری است ممنوووووووووووووووووووووووووون:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
داداش تو که نمی‌دونی چیکار کنی‌ برای چی‌ میری یه چنین بازی میگیری؟
ولی‌ خوب بگو ببینم از اونجایی‌ که میری ژنراتور روشن میکنی‌ و یه زن میپره رو سرت رد شدی؟
اگه اينگليش بلدي راهنما كامل:
http://www.gamefront.com/silent-hill-downpour-walkthrough/

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
داداش تو که نمی‌دونی چیکار کنی‌ برای چی‌ میری یه چنین بازی میگیری؟
ولی‌ خوب بگو ببینم از اونجایی‌ که میری ژنراتور روشن میکنی‌ و یه زن میپره رو سرت رد شدی؟
اگه اينگليش بلدي راهنما كامل:
Silent Hill: Downpour Walkthrough | GameFront
اره زنو رو میکشم خیلی ممنونم خیلی خیلی ممنونم به خدا 7 روزه خریدم هنوز اونجا هستم ممنون

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقا من انگلیسی نمی دونم ترجمه کردم بازم خیلی شلغته بود از سایت گوگل ودیکشنری ترجمه کردم خیلی شلغته بود لطفا خودتون بگید وقتی شنراتور رو روشن می کنم زنو رو میکشم چیکار کنم اقا حسام کسی اقا ممنونم میشم اگر جوابمو بدید

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اقا من انگلیسی نمی دونم ترجمه کردم بازم خیلی شلغته بود از سایت گوگل ودیکشنری ترجمه کردم خیلی شلغته بود لطفا خودتون بگید وقتی شنراتور رو روشن می کنم زنو رو میکشم چیکار کنم اقا حسام کسی اقا ممنونم میشم اگر جوابمو بدید

بگو کدوم مرحله هستی تا بهت بگم چکار کنی:
Intro
Get Back to the Highway
Devil’s Pitstop
Escape from Devil’s Pitstop
Sky Tram Ticket
Caverns
Escape Silent Hill
Finding the Radio Station
Centennial Building
Return of the Red Mist
Monastery
Learn the Bogeyman Rhyme
Red Mist Part III
DJ Ricks’ Boat
Escape from Prison
Final Red Mist Chase

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
تا اونجایی‌ که یادمه(بعد از روشن کردن ژنراتور)حالا باید برگردی و تو همون خونه‌ها دنبال یه خونه بگردی که وقتی‌ میری تو(بعد از باز کردن در)روبروت یه دستگاه بازی هست...برو و پازل رو انجام بده بعد یه بلیط بت میده..حالا بلیط مال کجاست؟:-/خوب معلومه دیگه مال همون ترن که یه دستگاه جلوش بود..خوب دیگه حالا برگرد برو سمت ترن...آها وقتی‌ داری بر میگردی یه سری زامبی می‌ریزن سرت،فرار کن و اصلا به فکر زدنشون نباش که دهنتو صاف می‌کنن:gunner:...بازم سوال داشتی بگو.چاکرتم هستم^:)^.ولی‌ سعی‌ کن خودت رد کنیشون اینجوری حالش بیشتره:d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
تا اونجایی‌ که یادمه(بعد از روشن کردن ژنراتور)حالا باید برگردی و تو همون خونه‌ها دنبال یه خونه بگردی که وقتی‌ میری تو(بعد از باز کردن در)روبروت یه دستگاه بازی هست...برو و پازل رو انجام بده بعد یه بلیط بت میده..حالا بلیط مال کجاست؟:-/خوب معلومه دیگه مال همون ترن که یه دستگاه جلوش بود..خوب دیگه حالا برگرد برو سمت ترن...آها وقتی‌ داری بر میگردی یه سری زامبی می‌ریزن سرت،فرار کن و اصلا به فکر زدنشون نباش که دهنتو صاف می‌کنن:gunner:...بازم سوال داشتی بگو.چاکرتم هستم^:)^.ولی‌ سعی‌ کن خودت رد کنیشون اینجوری حالش بیشتره:d

سلام اقا ممنون یک عالمه من نوکر تو هستم اقا این چه حرف هایی است ممونم واسه راهنمایی

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ببخشید این بازی چند مرحله است خیلی ازش خوشم نمی اید نمی دونم چرا خریدم ؟؟؟؟؟؟؟ ولی هرجوری شه تموم می کنم
والا من هم این بازی جز معدود بازیهایی برام بوده که تا آخرش نرفتم و نیمه کاره ولش کردم :d
ماموریت فرعی نخوای انجام بدی به نظر زود تموم میشه

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اصلا جالب نیست به هیچ گیمری توصیه نمی کنم بخرند حتی با 1 هزار هم نخرند اصلا ارزش 1 تومان رو نداره من که حذفش کردم وول کردم بازی رو 3000 تومان داده بودم واسش ولی دیگه

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
اصلا جالب نیست به هیچ گیمری توصیه نمی کنم بخرند حتی با 1 هزار هم نخرند اصلا ارزش 1 تومان رو نداره من که حذفش کردم وول کردم بازی رو 3000 تومان داده بودم واسش ولی دیگه
بازی به این قشنگی بعد میگی بازی بدیه؟من که حاظر واسش 10 هزار تومن هم بدم.....عالیه

---------- نوشته در 07:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

والا من هم این بازی جز معدود بازیهایی برام بوده که تا آخرش نرفتم و نیمه کاره ولش کردم :d
ماموریت فرعی نخوای انجام بدی به نظر زود تموم میشه
چرا این بازی تا آخر نرفتی....واقعا عالیه.....ارزش بازی کردن داره!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
به این میگی بازی مسخره ترین بازی ای بود که بازی کردم:)):))=))b-)
این بازی بازی ای هست که باید یه ذره از مخ کار کشید. از اون تیپ بازی های بکش بکش عام پسند نیست و طرفدارای خاص خودشو داره. بیشتر بازی معماست و دلهره.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
چرا این بازی تا آخر نرفتی....واقعا عالیه.....ارزش بازی کردن داره!
من با جوش و معماهاش و تم اصلا مشکلی نداشتم ولی واقعا مبارزاتش شکنجه روح بود :d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
خب درباره حرق های دوستان در دو صفحه ی اخیر بگم که سایلنت هیل یک بازی کاملا سلیقه ای است. ولی بازی با ارزشی است زیرا در طی 8 شماره قبلی داستان های بسیار عالی داشته وشخصیت پردازی خوب و هیچ ضعفی در این زمینه نداشته. درک سایلنت هیل هم کار اسانی نیست چون پشت سر ساخت بازی سایلنت هیل فلسفه ای قوی و پر از نماد ها جالب است.در حدی است که هنوز فن های بزرگ این بازی در تحلیل این بازی عاجزند.

تنها مشکل این بازی هم گیم پلی ان است که اگر شماره های قبلی بازی را بازی می کردید برایتان معمولی میشد.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر