Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
دوستان من اونجا که عکس یه گردنبند روی تخته سیاه کشیده شده گیر کردم ..... چه کنم اونجا ؟؟؟ ممنونم​

قبل از اینکه بری تو اون کلاس باید یه تخته پاک کن پیدا کنی. تا اونجایی که یادم میاد باید میرفتی ته راهرو یه معما حل میکردی، اون اطراف رو بگردی تخته پاک کن هم پیدا میکنی.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان لطفا کمک کنید یک جای بازی بد جوری گیر کردم اونجایی که لباس زندانی را با یک لباس معمولی عوض می کنه وبعدا میرم یک زامبیا میاد می کشمش ولی بعدا دیگه نمی دانم چی کار کنم لطفا کمک کنید

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده اقا ما هم انسانیم ما هم کاربر این انجمن هستیم یک کاری نکنید بریم بابا یکی جواب بده من این حق رو ندارم

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
سلام دوستان لطفا کمک کنید یک جای بازی بد جوری گیر کردم اونجایی که لباس زندانی را با یک لباس معمولی عوض می کنه وبعدا میرم یک زامبیا میاد می کشمش ولی بعدا دیگه نمی دانم چی کار کنم لطفا کمک کنید

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:34 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب بده اقا ما هم انسانیم ما هم کاربر این انجمن هستیم یک کاری نکنید بریم بابا یکی جواب بده من این حق رو ندارم
یه عکسی چیزی بذار...بیشتر توضیح بده

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88

دوست عزیز شما میبایستی از کنار یکی از خانه ها رد شی و بری انطرف ساختمان دقیق نمیتونم توضیح بدم اما یکجای هست که فکر کنم فنس هست ویک منبع شما از بغل دیوار بصورت کج و میچسبی به دیوار و رد میشی میری انطرف شما کافی بغل دیوار بری بعد دمو نشان میده و خودش میره انطرف

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوست عزیز شما میبایستی از کنار یکی از خانه ها رد شی و بری انطرف ساختمان دقیق نمیتونم توضیح بدم اما یکجای هست که فکر کنم فنس هست ویک منبع شما از بغل دیوار بصورت کج و میچسبی به دیوار و رد میشی میری انطرف شما کافی بغل دیوار بری بعد دمو نشان میده و خودش میره انطرف
ممنونم دوست عزیز اونو میدونم بعدا چیکار کنم ها لطف کنید راهنما بدید دوستان

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
کسی نیست بابا لباس کارگاهی رو پوشیدم بعدا چیکار کنم ای بدبختی ما تو این انجمن انسان نیستم مگر ماکه کاربر این انجمنم کسی نیست

---------- نوشته در 10:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

اقاکسی نیست کمک کنه ای بابا واقعا دیگه کاری می کنید برویم خداحافظ واسه همیشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
کسی نیست بابا لباس کارگاهی رو پوشیدم بعدا چیکار کنم ای بدبختی ما تو این انجمن انسان نیستم مگر ماکه کاربر این انجمنم کسی نیست

---------- نوشته در 10:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

اقاکسی نیست کمک کنه ای بابا واقعا دیگه کاری می کنید برویم خداحافظ واسه همیشه

من خیلی وقته تمومش کردم، احتمالا بیشتر دوستان هم همینطور که کسی نمیتونه جواب بده. ولی اینطوری که یادمه باید از اون ساختمون فعلا بیایی بیرون و بری از یه ساختمون دیگه همون نزدیکیها دستگاه بلیط رو پیدا کنی.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من خیلی وقته تمومش کردم، احتمالا بیشتر دوستان هم همینطور که کسی نمیتونه جواب بده. ولی اینطوری که یادمه باید از اون ساختمون فعلا بیایی بیرون و بری از یه ساختمون دیگه همون نزدیکیها دستگاه بلیط رو پیدا کنی.
خوب دستگاه بلیط رو پیدا می کنم بلیطش کو از کجا پیدا کنم لطف کنید جواب بدید؟؟؟

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

یعنی این همه پول که دادم رفت واقعا که کسی یادش نیست ای بابا عجب بدبختی هستم یعنی بازی رو قطع کنم ودیگر بازیش نکنم:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
سلام خدمت دوستان
یه جا حسابی گیر کردم اگه یه کمکی برسونید.
بعد از اینکه "بوگی من" رو کنار دریاچه کشتم و یه کلید بهم داد که باهاش میتونم قایق اون "دی جی" رو سوار بشم. حالا مشکل اینه که قایق رو نمیتونم پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
سلام خدمت دوستان
یه جا حسابی گیر کردم اگه یه کمکی برسونید.
بعد از اینکه "بوگی من" رو کنار دریاچه کشتم و یه کلید بهم داد که باهاش میتونم قایق اون "دی جی" رو سوار بشم. حالا مشکل اینه که قایق رو نمیتونم پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
تا اونجایی که یادم میاد باید از اون پل آهنی رد بشی و بعد بری سمت چپ و یکم بالا (یعنی به عبارتی میری شمال غرب). میرسی به یه اسکله که قایق اونجاست.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقا به خدا 4روزه گیر کردم اقا کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم اول های بازی هستم وقتی که تازه با زامبی ها اشنا میشوم وقتی که لباس کارگاهی رو می پوشم ویک کلید ویک درجه پلیسی میده چیکارکنم لطفا کمک کنید خیلی فوری است ممنوووووووووووووووووووووووووون:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اقا به خدا 4روزه گیر کردم اقا کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم اول های بازی هستم وقتی که تازه با زامبی ها اشنا میشوم وقتی که لباس کارگاهی رو می پوشم ویک کلید ویک درجه پلیسی میده چیکارکنم لطفا کمک کنید خیلی فوری است ممنوووووووووووووووووووووووووون:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

همونجایی که یه معمای ابی داره رو میگی؟خیلی وقت پیش بازی کردم و نصفه هم ولش کردم ولی فکر کنم همون اطراف یه سوراخی چیزی هست که میتونی از زیرش بری اونطرف.(کنار جااشغالی همچین چیزی)درست یادم نیست ولی گفتم پست بدم که ناراحت نشی:-*:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر