Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خوب هردوي شما دوستان يه جا گير كرديد كه متاسفانه من اصلا يادم نمياد ولي:

تو همون محيط با دقت بگرديد يه راهي هست كه به يه اتاق ميرسه كه توش يه سري عكس به هم ريختس وقتي اون عكس هارو درست كنيد يه رمز بهتون ميده اون رمز رو بايد تو يه در وارد كنيد تا يه كارت بگيريد با استفاه از اون كارت مي تونين در آسانسور رو باز كنيد

باز ميگم من اينجارو اصلا يادم نيست ولي اگه اشتباه نكنم همين كار رو بايد انجام ميدادين.
مرسی که جواب میدی
من الان نه ای دی کارت آسانسور رو دارم نه رمز 3رقمی اون صندوقرو
اون نامه هارو هم که یه کد6 رقمی میداد کامل کردم
تنها چیزی که الان دارم که توش عدد باشه 3تا کتابه که از تو کتابخونه ها در میاره میخونه بعد دوباره میذاره همون جا توشون هم مثلا یه کد 3رقمی درست و حسابی ننوشته چند تا عدد و حروف / داره نمیدونم چه طوری کنار هم بذارمشون که رمز کامل رو بدست بیارم... :(

ببين علي رضا جان اصلا ربطي به اون كتاب ها نداره وقتي اون كد 6 رقمي روي عكس هارو گرفتي تو محيط بچرخ يه در هست كه اگه اشتباه نكنم توش يه جنازه هستش رمز رو بزن و برو توش كارت رو بردار بعد برگرد مي بيني كه تو محيط اون مدل هاي (مانكن) ارواح وجود دارن بعد از كشتنشون وارد آسانسور شو عزيزم

باسلام
====
امروز بازی را تمام کردم بازی زیبایی بود البته ضعفهای هم داشت مخصوصا SAEVE بازی اعصاب خورد کن بود بعد از خاموش کردن کنسول میخواستی دوباره بازی کنی یکدفعه کلی باید از عقب تر بازی میکردی.ضعف دیگرش این زامبی ها بودن البته اخرش یکیم بهتر شدن اما زامبی های اسکلی بودن بجای اینکه ادم بترسه بیشتر خنده اش میگرفت.
معما یا پازل های بازی فوق العاده بود داستان بازی هم توپ بود من خودم اگه بخوام از 10 نمره بدم 7 را انتخاب میکنم.

باسلام
====
امروز بازی را تمام کردم بازی زیبایی بود البته ضعفهای هم داشت مخصوصا SAEVE بازی اعصاب خورد کن بود بعد از خاموش کردن کنسول میخواستی دوباره بازی کنی یکدفعه کلی باید از عقب تر بازی میکردی.ضعف دیگرش این زامبی ها بودن البته اخرش یکیم بهتر شدن اما زامبی های اسکلی بودن بجای اینکه ادم بترسه بیشتر خنده اش میگرفت.
معما یا پازل های بازی فوق العاده بود داستان بازی هم توپ بود من خودم اگه بخوام از 10 نمره بدم 7 را انتخاب میکنم.

سيو بازي هيچ مشكلي نداشت، شايد شما اداپتور رو از برق بكشين كه همين باعث ميشه كه تاريخ و ساعت 360 به حالت پيش‌فرض برگرده، حالا اگر شما وارد بازي بشين، بازي بر اساس ساعت كنوني ايكس‌باكس نزديكترين تاريخ سيو رو لود ميكرد! شما بايد سيو رو دستي لود كنيد.

سلام من توکلیسا گیر کردم اونجایی که یه دخ کوچولو دست فرار میکنه بد میری دنبالش در بستس بدش میری یه جا مث سالن تئاترنردبون پایین میکشی بالا یه گرامافون یه پروِزکتور دوتا وسیله هستن باهاش یکیش تبل یکیش میچرخونی گرامافون راه میندازی دسته ی پروزکتورمیزاری سر جاش ولی بدش ملوم نیس چکار باید کنی؟؟؟کسی راهنمایی میکنه

سيو بازي هيچ مشكلي نداشت، شايد شما اداپتور رو از برق بكشين كه همين باعث ميشه كه تاريخ و ساعت 360 به حالت پيش‌فرض برگرده، حالا اگر شما وارد بازي بشين، بازي بر اساس ساعت كنوني ايكس‌باكس نزديكترين تاريخ سيو رو لود ميكرد! شما بايد سيو رو دستي لود كنيد.
نه راست میگه سیو بازی خیلی بده
مثلا اون بالای تصویر میزنه سیوا ولی وقتی میمیری یا میخوای دوباره بازی کنی از عقب تر از اون سیو میاره یعنی اصلا اون جا سیو نکرده بوده...

سلام من توکلیسا گیر کردم اونجایی که یه دخ کوچولو دست فرار میکنه بد میری دنبالش در بستس بدش میری یه جا مث سالن تئاترنردبون پایین میکشی بالا یه گرامافون یه پروِزکتور دوتا وسیله هستن باهاش یکیش تبل یکیش میچرخونی گرامافون راه میندازی دسته ی پروزکتورمیزاری سر جاش ولی بدش ملوم نیس چکار باید کنی؟؟؟کسی راهنمایی میکنه
دوست عزیز این لینک البته خارجی است را بخون کمکت میکنه
Silent Hill Downpour Walkthrough Part 33: Monastery Theater Cue Lights Puzzle Solution

1.اهرم سمت راست رو میکشی تا برق خاموش شه2.گرامافون رو روشن میکنی3.پروژکتور رو میندازی رو پرده نمایش4.اهرم اول رو میکشی5.اهرم دوم رو میکشی6.با او قلتکه بارون میسازی7.با چکش میکوبی به او آهنه.

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

.ضعف دیگرش این زامبی ها بودن البته اخرش یکیم بهتر شدن اما زامبی های اسکلی بودن بجای اینکه ادم بترسه بیشتر خنده اش میگرفت.

رفیق ان ها زامبی نبودن که ...گناه های مورفی بودن که به شکل هیولا در امده بودن....معما های بازی هم خوب بودن ولی نسبت به شماره های قبلی رتبه 4 رم رو می گیرند بنظر من.....امتیازی که من به بازی می دم از 10 ....8 است چون بازی های ترسناک همه نابود شدن ولی این بازی به ریشه های خودش وفادار تر بود....اگرچه نسخه جدید سایلنت هیل که برای psp vitaاست همه چی این بازی را نابود کرد.

دوستان من همون اولای بازی تو خونه ای هستا که از رو میز کلید برمیداری میری بالا قفل گاوصنوق رو میزنی بهت کلت میده. من اونجا گیر کردم . نمیدونم چکار کنم . رفتم زیر زمین یه آسانسور بود که پیام میده نمیشه ازش استفاده کنی !!! چکار کنم ؟؟؟

دوستان من همون اولای بازی تو خونه ای هستا که از رو میز کلید برمیداری میری بالا قفل گاوصنوق رو میزنی بهت کلت میده. من اونجا گیر کردم . نمیدونم چکار کنم . رفتم زیر زمین یه آسانسور بود که پیام میده نمیشه ازش استفاده کنی !!! چکار کنم ؟؟؟

نفهمیدم دقیق کجایی ...توضیح بیشتری میدی......تا حالا بادشمنی جنگیدی؟

نفهمیدم دقیق کجایی ...توضیح بیشتری میدی......تا حالا بادشمنی جنگیدی؟

همونجا که از یه نوری فرار میکنی میری تو راه پله ها که یکم میری از پله ها بالا بعد برمیگردی همونجا که نور دنبالت بود اما درعوض یه آشپزخونه ای میبینی که قبلش همونجا بود یه دری داره که وارد یه خونه ای میشی . اونجایی هم که گاوصندوق وجود داره یه تخت تو اتاق وجود داره که روش یه سگ مرده و خونی هست .

همونجا که از یه نوری فرار میکنی میری تو راه پله ها که یکم میری از پله ها بالا بعد برمیگردی همونجا که نور دنبالت بود اما درعوض یه آشپزخونه ای میبینی که قبلش همونجا بود یه دری داره که وارد یه خونه ای میشی . اونجایی هم که گاوصندوق وجود داره یه تخت تو اتاق وجود داره که روش یه سگ مرده و خونی هست .
دقیق یادم نیامد....ولی باید یک اسانسور را راه بندازی....باید برای راه انداختنش یک سیم پیدا کنی ..فکر کنم همان اطراف اسانسور یک راه رو هایی بود که یک در داشت وقفل بود....قفل رو باید می شکستی وراه را ادامه می دادی تا سیم را پیدا کنی...بعدش باید به سمت اسانسور می امدی که فکر کنم با اولین دشمن بازی هم در این جا رو برو می شدی....بعد میرفتی با اسانسور بالا که وارد محیط باز می شدی..حالا یادم نمی اید که لباس های جدید را تازه پیدا می کردی یاقبلا پیدا کرده بودی...ولی اگه پیدا نکردی لباس های جدید در یکی از خانه ها بعد از این که با اسانسور می ایی بالا است.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or