Silent Hill : Downpour | Xbox 360

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
عزیز ممنون اوکی شد
فقط یه سوال!
توی این بازی پر از گاوصندوقهایی هست که یا قفل دیجیتالی دارن یا ازین عقربه ای ها، رمز این گاو صندوقها رو از کجا میشه بدست آورد؟اطراف اونها هست یا باید از مراحل قبل بدست آورد یا شانسی زد؟
هر جا از اون گاوصندوق ها دیدی این کد رو بزن 171678

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان پایانهای بازی بر چه اساسی هستند !؟ من که به جز دو مورد همون اوایل بازی دیگه تا آخر انتخاب خاصی نداشتم که بخواد روی پایانم تاثیری بذاره !؟ ولی می بینم که پایانم با پایانهایی که دوستان اینجا تعریف می کنند متفاوت بوده !!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
هر جا از اون گاوصندوق ها دیدی این کد رو بزن 171678
این تو Cheat CC بود اگر اشتباه نکنم ولی گفته بود بسته به چیزی که درون کمد های سبز رنگ هستند،کد ها میتوانند:353479
171678
911977
باشند!
کسی با Subtitle بازی مشکل داره؟!
من On ـــش میکنم،ولی وقتی بازی Load بشه(بمیرم یا بیام بیرون دوباره برم تو بازی) میبینم Subtitle خاموش هست!

آخرین ویرایش:

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان پایانهای بازی بر چه اساسی هستند !؟ من که به جز دو مورد همون اوایل بازی دیگه تا آخر انتخاب خاصی نداشتم که بخواد روی پایانم تاثیری بذاره !؟ ولی می بینم که پایانم با پایانهایی که دوستان اینجا تعریف می کنند متفاوت بوده !!!
کلا 6 تا پایان هست اگه میخوایی همشو ببینی باید 3 بار بازی رو تموم کنی متن انگلیسیشو برات میزارم
How To Get Forgiveness Ending
Spare Cunningham with positive ending score. Make all good choices to unlock this ending.
How To Get Truth and Justice Ending
Spare Cunningham but with a negative score. Make all bad choices to unlock this ending.
How To Get Full Circle Ending
Kill Cunningham with a positive final score. Make all good choices to get the score right and kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Execution Ending
Kill Cunningham with a negative final score. Make all bad choices and then kill Cunningham to unlock this ending.
How To Get Reversal Ending
Die during the final fight to unlock this ending.
How To Get Surprise! Ending
Finish the game once and then on your second play-through, finish the side-quest ‘Digging Up The Past’ to unlock this ending.

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
مخصوصا گابریل عزیز
میگم من تازه وارد اون نقشه ای شدم که یکی از دوستان پست های قبلی گذاشته بود نقشه اصلی یعنی اونجایی که ماشین پلیس میاد میره سیاه میشه صحنه و دیوونه ها پیداشون میشه باید ماشینه رو چه کار کنم
بد طوطی هم یه دونه ازاد کردم چند تا هست
بد همین نقشه رو که میگم همون اولش که وارد میشیم یه گاو صندوق هست رمز 6 رقمی داره چنده رمزش
یکی دیگه هم هست تو زیر زمینه اوکی میزنیم میریم داخل اونم رمزش چنده
ممنون

Last edited by a moderator:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سوال در مورد اوایل بازی

من الان توی 5% هستم. از توی اون آشپزخونه هر جا میرم بسته هستش. پایین یه آسانسوره که خرابه و طبقه بالا هم گاوصندوق رو باز کردم و اسلحه رو برداشتم. دیگه ولی هیچ جایی نیست که نگشته باشم. فقط یکی از درهای آشپرخونه قفل هستش.

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سوال در مورد اوایل بازی

من الان توی 5% هستم. از توی اون آشپزخونه هر جا میرم بسته هستش. پایین یه آسانسوره که خرابه و طبقه بالا هم گاوصندوق رو باز کردم و اسلحه رو برداشتم. دیگه ولی هیچ جایی نیست که نگشته باشم. فقط یکی از درهای آشپرخونه قفل هستش.
طبقه ی پایین شما باید کابل اسانسور رو پیدا کنید راحت پیدا میشه همون اتاقی که توش تلوزیون هست و روی میز یک نامه .
اون کابل رو باید به اسانسور وصل کنید تا شروع به کار کنه

---------- نوشته در 05:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:40 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز
مخصوصا گابریل عزیز
میگم من تازه وارد اون نقشه ای شدم که یکی از دوستان پست های قبلی گذاشته بود نقشه اصلی یعنی اونجایی که ماشین پلیس میاد میره سیاه میشه صحنه و دیوونه ها پیداشون میشه باید ماشینه رو چه کار کنم
بد طوطی هم یه دونه ازاد کردم چند تا هست
بد همین نقشه رو که میگم همون اولش که وارد میشیم یه گاو صندوق هست رمز 6 رقمی داره چنده رمزش
یکی دیگه هم هست تو زیر زمینه اوکی میزنیم میریم داخل اونم رمزش چنده
ممنون
در مورد اون ماشین های پلیس شما باید به اداره پلیس بری درش قفله پشت ساختمون خرابه هست از اونجا وارد شو یک دستگاه پیدا میکنی این کد هارو دقیق وارد کن

1. D375
  2. C466
  3. B557
  4. A648
اون گاوصندوق هم رمزش اینه 171678

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
ممنون عزیز
میگم 2 تا گاوصندوق دیدم یکی همون اول یکی هم که طبقه زیرزمین یکی از ساختمون هاست که یکی گریه میکنه توش یه اسلحه هم تو اونجاست 2 تاش رمزش یکیه؟
بد رمزشو از کجا اوردی مگه نبایدداخل بازی پیدا بشه پس چرا نمیشه یا دیر میشه آدم باید خودش پیدا کنه

Last edited by a moderator:

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
این تو Cheat CC بود اگر اشتباه نکنم ولی گفته بود بسته به چیزی که درون کمد های سبز رنگ هستند،کد ها میتوانند:353479
171678
911977
باشند!
کسی با Subtitle بازی مشکل داره؟!
من On ـــش میکنم،ولی وقتی بازی Load بشه(بمیرم یا بیام بیرون دوباره برم تو بازی) میبینم Subtitle خاموش هست!

اگه توی بازی باشی و این تنظیمات رو انجام بدی بر میگرده به حالت اولش! یبار از بازی کامل خارج شو دوباره وارد بازی شو قبل از اینکه continue بزنی برو توی آپشن و اینو اوکی کن درست میشه منم همین مشکل رو داشتم با اینکار درست شد. ضمنا این بازی قابلیت 3 بعدی داره اگه تلوزیونتون این قابلیت رو داره 3 بعدیش کنید و حالشو ببرید!
ضمنا دوستان یه سوال :
اونجا که یه گاو صندوق با رمز یونانی هست رمزو بدست آوردم درب رو هم باز کردم ای دی کارت رو هم پیدا کردم ازون جسد آویزون حالا باید چیکار کرد؟ یادم نیست این آی دی کارت رو کجا باید مصرف میکردم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
طبقه ی پایین شما باید کابل اسانسور رو پیدا کنید راحت پیدا میشه همون اتاقی که توش تلوزیون هست و روی میز یک نامه .

پس این که گفته که یک لباس دیگه پیدا کنید و بپوشید، هنوز اینجا نیستش؟ اون تله کابین چطور راه میفته؟

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188

پس این که گفته که یک لباس دیگه پیدا کنید و بپوشید، هنوز اینجا نیستش؟ اون تله کابین چطور راه میفته؟
تله کابین نیاز به یه بلیط داره ، میرید توی یه کافه یه دستگاه داره ازین بازیا که یه توپو میندازه بالا(بازیش سادست) اونو که ببرید یه تیکت بهتون میده میارید میذارید توی اون دستگاه دم در تله کابین راه میوفته

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی

طبقه ی پایین یه در هست که قفله میتونی با یک وسیله مثل اچار قفلو بشکونی بری تو اونجا کابل رو پیدا کنید بعدتو اسانسور ازش استفاده کنید(شما احتمالا به قفل در توجه نکردین که میشه شکوند ) تمام .
وقتی با اسانسور رفتید بالا همونجا کنار اسانسور یک اتاق هست لباس ها روی تخت خوابه

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:36 PM ارسال شده بود ----------

تله کابین نیاز به یه بلیط داره ، میرید توی یه کافه یه دستگاه داره ازین بازیا که یه توپو میندازه بالا(بازیش سادست) اونو که ببرید یه تیکت بهتون میده میارید میذارید توی اون دستگاه دم در تله کابین راه میوفته
خیر ایشون همنوز به اونجا نرسیده وقتی با اسانسور رفت بالا بلیط رو اونجا پیدا میکنه

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
اول بازی رو 10% هست همونجا که در اسانسور قفل هست بعد میری طبقه بالا باید یه کار کنی که اب ها بریزه یجا باید چیکار کرد در اسانسور باز بشه

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
اول بازی رو 10% هست همونجا که در اسانسور قفل هست بعد میری طبقه بالا باید یه کار کنی که اب ها بریزه یجا باید چیکار کرد در اسانسور باز بشه
اول از همه شما باید لطف کنی بگی puzzle رو چه درجه سختی قرار دادی چون در هر 3 حالت متفاوته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر