Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
فقط 3 روز به انتشار بازی مونده اونوقت دو ساعته دارم دنبال تاپیکش می گردم !!
این فن های بازی کجان پس !؟
تاپیک سایلنت هیل باید خاک بخوره !!؟؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
مثل اینکه شما خبر نداری بازی رفت واسه 2012

یعنی چی !؟
مسخره کردن خودشونو ! چند روز مونده به انتشار یه دفعه یادشون میفته تاخیر بزنن !
حالا تاریخ انتشار دقیقی هم گفتن یا فقط به 2012 اشاره کردن !

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
یعنی چی !؟مسخره کردن خودشونو ! چند روز مونده به انتشار یه دفعه یادشون میفته تاخیر بزنن !حالا تاریخ انتشار دقیقی هم گفتن یا فقط به 2012 اشاره کردن !
سری سایلنت هیل همیشه تاخیر داشته و در این ضمینه کاملا مشهوره! تاریخ دقیق هم مشخص نشده فقط گفتن تو سه ماهه ی اول سال 2012

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
درست دیدم بازی باسه کنسول انحصاریه!!!
اخ جون خوشحالم که حال رفقامو میگیرم و ناراحت بابت تاخیر البته خیلی خوبه چون بازی این اواخر زیاد اومده وقت نکردم همرو کامل کنم .
ولی از همین الان دعا میکنم مثل orgins که مثل یه dlc بود تا بازی نباشه. من فقط یه چیزی میخوام مثل سایلنت هیل 1 یا 2 یا خدای من بی نظیر ترین سایلنت هیل یا تمامی داستان های پنهان و قویش the room که فقط 8 تا فرقه مختلف رو تو یه صحنه معرفی کرد که همه شیطان پرست بودن.
به هر حال ترسی که باید بده فقط تو 1 و the room دیدم و بس بخصوص صدا گذاری شاهکارشون

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,310
نام
shahab
به نظر من این تا خیر بخاطر این است که برای کامپیوتر هم بیایید وامید وارم به دوران اوج سایلنت هیل یعنی 1و2و3و4 دوباره برسد.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
به عنوان یکی از فن های مادام العمر رزیدنت ایول 0 تا 3 ! ( یا بهتره بگم به عنوان پدر رزیدنت ایول ایران :d ) امیدوارم ناکامی های سبک وحشت با این سایلنت هیل پر بشه .
"اتاق" زیباترین بازی از سری سایلنت هیل بود که انجام دادم ! چه داستان و چه اتمسفر و چه اکشن !
به امید شکوه دوباره سایلنت هیل ! :)

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
سلام ! خیلی وقته این تاپیک بالا نیومده !
این بازی کی ریلیز میشه ؟
یکم از بازی توضیح میدید؟

بازی در تاریخ 13 مارچ عرضه میشه (یعنی یک ماه دیگه)
بازیسازان گفتن که بازی از یه سری المانهای نسخه دوم این سری که محبوبترین نسخه هم بوده الهام گرفته...
ولی اطلاعات و عکس های زیادی بعداز نمایش e3 امسال بروز نکرده..
بازی چند بار هم تاخیر خورده .....
همین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر