Multi Platform Sifu

سازنده
Sloclap
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sloclap
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,242
نام
Mansour
امروز وقت شد بالاخره برم سراغ این بازی
شدیدا بازی خوبیه فقط فعلا زیاد رو دستم نیست زیاد دارم میمیرم مرحله یک رو با چند بار از اول شروع کردن با رکورد تاریخی 39 سال رد کردم=)):))
و میخوام فردا دوباره از نو شروع کنم
البته بدم بازی نکردم فقط سر باس دو سه بار باختم که یه 12 سالی به سنم اضافه شد :D

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,242
نام
Mansour
آقا یه سوال ما با 24 سالگی مرحله 1 رو تموم کردیم و 5 تا اسکیل هم باز کردیم
بعد رفتیم مرحله دو یه جا حواسم پرت شد چند تا ضربه خوردم و مردم بعد گفتم اول مرحله دو هستش چرا سنم رو زیاد کنم گیو آپ میزنم از نو مرحله دو رو شروع میکنم
دوبار شروع کردم دیدم اسکیل هام پاک شده و هیچ اسکیلی ندارم
تسلیم شدن درخت قابلیتت رو ریست میکنه؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
آقا یه سوال ما با 24 سالگی مرحله 1 رو تموم کردیم و 5 تا اسکیل هم باز کردیم
بعد رفتیم مرحله دو یه جا حواسم پرت شد چند تا ضربه خوردم و مردم بعد گفتم اول مرحله دو هستش چرا سنم رو زیاد کنم گیو آپ میزنم از نو مرحله دو رو شروع میکنم
دوبار شروع کردم دیدم اسکیل هام پاک شده و هیچ اسکیلی ندارم
تسلیم شدن درخت قابلیتت رو ریست میکنه؟
بله ریست میشه مگر اینکه اون قابلیت رو ۵ بار آنلاک کنید تا بصورت دائمی باز بشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
عجب جواهریه این Sifu.
این بازی رسما منو برد به دوران بچگی و دهه نود میلادی. وقتی که تو چله‌ی تابستون زیر باد کولر گازی شورش در شهر و بازیای beat 'em up بازی میکردم.
ارزش تکرار فوق العاده‌ای داره بازی. دور اول رو فقط استوری رفتم حالا نوبت جمع کردن کالکتبل هاست. دور آخر هم قراره اون چالش وحشتناک تموم کردن بازی زیر ۲۵ سال سن رو انجام بدم البته اگر پیری غلبه نکنه بهمون! :D

• Like
Reactions: Erebor and Adidas95

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
عجب

خرداد یا تیر که پلی 5 خریدم باید امتحانش کنم.البته بعید میدونم از نظر سختی در حد گادهند باشه

View attachment 246533
این کامنتو الان دیدم. نمی دونم گادهند بازی کردی یا نه، گادهند انتخاب درجه سختی داشت و در مواقعی می تونستی QTE بزنی، Sifu با آپدیت هایی که تا الان گرفته به مراتب ساده شده نسبت به زمان ریلیز، ولی قابل مقایسه با گادهند نیست مکانیزم گیم پلی و چالش زیادی داره از همون ابتدا و باید بیشتر وقتتو روی یادگیری حرکات انمی ها بذاری؛ سیو چیزی نیست که نجاتت بده در پایان مرحله، سن چیزیه که باید حفظش کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر