Sid Meier's Civilization V | PC

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,212
نام
وحید
بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Firaxis Games
Publisher: 2K Games
Platform: PC
Genre: Historic Turn-Based Strategy
Release Date: September 21, 2010


بخش 2) لینک ها:

سایت رسمی بازی
دانلود تریلر بازیبخش 3) توضیحات:

قکر کنم همتون سری بازی Civilization رو میشناسید. یکی از بهترین بازیهای تاریخ که نسخه پنجم این سوپر محبوب تا چند ماه دیگه وارد بازار میشه.
عنوان شده که بازی دارای 18 تمدن هست که اونها رو از عصر سنگ تا عصر تکنولوژی و فضا هدایت میکنید.
شرکت 2K Games اعلام کرد بازی در تاریخ 21 سپتامبر در آمریکا و 24 سپتامبر در اروپا منتشر میشه.
در نمایشگاه E3 اطلاعات دقیقتر این بازی فاش میشه، که اگر به دستم برسه توی تاپیک قرار میدم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم پیش نمایش مجله "دنیای بازی":


مگر می شود در جایی صحبت از بازیهای استراتژی باشد و اسم سری "تمدن" (Civilization) به میان نیاید؟ سری تمدن در واقع پدربزرگ همه بازیهای استراتژی و مدیریتی امروزی است و هیچ گاه از یاد و خاطر بازی کننده های قدیمی بیرون نمیرود. سید مه یر (Sid Meier) خالق این سری تقریبا از 20 سال پیش کار اولین پروژه از سری تمدن را آغاز کرد و در آن زمان بسیار مورد توجه قرار گرفت. سید مه یر در این سالها همواره ساخت و گسترش تمدن را ادامه داد و در سال 2008 عنوانی از سری تمدن را با نام "انقلاب" (Revolution) بر روی کنسولهای دستی و خانگی آغاز کرد که این بازی هم موفق خوبی را کسب کرد. حال پس از دو سال تمدن دوباره به رایانه های شخصی برگشته و سید مه یر با شماره پنجم از این سری قصد دارد تا یک بازی خوب دیگر به کارنامه اش اضافه کند. او در آخرین مصاحبه اش اشاره کرد: "رابط کاربری چیزی است که ما بسیار به آن میبالیم و میخواهیم که کارآمدترین آن را در شماره پنجم داشته باشیم".با استناد به تصاویر منتشر شده از بازی این گفته او چندان هم بیراه به نظر نمیرسد. رابط کاربری بسیار زیبا و منظم تر شده است و به نظر میرسد که سر و کله زدن با آن هم راحت تر شده باشد. دستورهای مهم واحدها بسیار منظم در گوشه سمت چپ این منو قرار گرفته اند تا بازیکننده ها دیگر برای دادن چند دستور ساده بین منوهای تو در تو گم نشوند.
تمدن 5 بسیار تاکتیکی است و کمی هم پیچیده تر شده است و این مسئله شاید بازیکن های تازه وارد را کمی اذیت کند. اما سازندگان برای حل این مشکل چاره ای اندیشیده اند. آنها این بازی تاکتیکی و سخت را در کنار رابط کاربری کارآمد و تقریبا ساده تر قرارداده اند تا بازی کننده های جدید بتوانند از حداکثر قدرتی که بازی به آنها میدهند استفاده کنند و دیگر مثل شماره های قبلی نباشد که بازیکننده بعد از کلی بازی کردن از خیلی از قابلیت های بازی بی خبر باشد.همان طور که گفتیم سازندگان قصد دارند بازی را تاکتیکی و پیچیده کنند، اما در نسلی که میزان کیفیت بازی به میزان سختی آن بستگی دارد و حتی بازی کننده های آماتور هم می خواهند بازی های سخت را به راحتی به اتمام برسانند، چطور میشود چنین کاری انجام داد؟ آیا استودیوی فیراکسیس (Firaxis) می تواند هم بازی را پیچیده تر کند و بازی کننده های راحت طلب را راضی نگه دارد؟
پاسخ به پرسش دوم قبل از عرضه بازی بسیار سخت است. اما می توان گفت که سازندگان با محدود کردن بازی کننده ها در استفاده از واحد ها، بالا بردن سطح هوش مصنوعی دشمنان، سخت گیری و فشار به بازی کننده برای تصمیم گیری هایی که گاه نامعقول هم هستند و خیلی از موارد دیگر، سعی در به چالش کشیدن بازی کننده ها دارند و همان طور که اشاره هم شد سعی دارند تا بازی را تاکتیکی تر و سخت تر کنند. یکی از عوامل دیگری که باعث تاکتیکی تر شدن بازی میشود سیستم توپخانه است. توپخانه این امکان را به شما میدهد تا نیروهای دشمن را از راه دور مورد هدف قرار دهید و ار ورود آنها به خاکتان جلوگیری کنید. به این ترتیب شهرهای اصلی شما که در واقع مهد تمدن شما هستند می توانند خودشان از خودشان دفاع کنند و تصرف کردن آنها نسبت به قبل کار مشکل تری است.از مهمترین تغییراتی که در تمدن 5 با آن روبرو میشویم تغییر پایه نقشه از چهار خانه به شش ضلعی است. کوچکترین واحدهای بازی یعنی سربازها یک واحد را اشغال می کنند و با سیستم گرید شش ضلعی مبارزه ها دقیقتر و مسیریابی بهتر میشوند.در تمدن 5، نقشه ها دوباره ساخته شده اند و روابط اجتماعی و اقتصادی از نو برنامه سازی شده اند تا بازی کننده با انجام بازی دیگر احساس نکند که تنها مشغول بازی کردن نسخه ارتقا یافته بازی قبلی است، بلکه احساس کند که دارد بازی انجام می دهد که سازندگان ماه ها برایش زحمت کشیده اند و آن را از نو ساخته اند. بر همین اساس سازندگان از موتور جدیدی بهره گرفته اند که برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند با این بازی خودی نشان دهد. طبق گفته بازی سازها این موتور جدید از گرافیک خارق العاده ای که به بازی می دهد، پتانسیل بالایی هم برای برنامه نویسی و اجرای ایده های بی شمارشان دارد.
این حرف سازندگان را می توان این گونه برداشت که در بازی شاهد تحول های عظیمی در زمینه تمدن داری خواهیم بود و شاید پس از ورود به بازی مدت زیادی طول بکشد تا به محیط جدید بازی و تنظیمات و منوهای آن عادت کنیم. لازم به ذکر است که این تغییرات بیشتر در زمینه اقتصادی و روابط بین المللی خواهند بود. در طول بازی گزارش های زیادی از وضعیت اقتصادی تمدن خود دریافت خواهید کرد. هم چنین بعضی وقت ها مشکلات و اتفاقاتی هم برای تمدتان پیش می آید که توسط این گزارش ها به اطلاع شما می رسند. اما برای اینکه گیم پلی بازی لحظه ای هم متوقف نشود و همچنان در جریان باشد، بازی این پیغامها را در منوهای پاپ آپ (Pop-Up) و در گوشه ای از صفحه باز می کند و رسیدن آنها را با چشمک زدن چراغی در رابط کاربری به اطلاع شما می رساند.در زمینه روابط دیپلماسی و ارتباط با رهبران سایر تمدن ها هم بازی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.رهبران هر تمدن به وسیله انیمیشن های زیبایی با شما ارتباط برقرار می کنندو پیشنهادیی به شما ارائه می کنند که پاسخ شما به این پیشنهادها نقش بسزایی را در آینده تمدن تمدتان ایفا خواهد کرد. نکته قابل توجه در مورد رهبران و حتا سربازان تمدن ها این است که آنها همگی به زبان مادریه خودشان صحبت می کنند و شما می توانید از طریق زیرنویس انگلیسی به منظور آنها پی ببرید. این مسئله جدا از اینکه می تواند باعث نزدیک شدن ملت ها و فرهنگ ها به هم شود، می تواند فرصتی برای یادگیریه زبان های مختلف دنیا باشد. در نسخه نهایی بازی 16 تمدن مختلف از سراسر دنیا حضور دارند که رهبری هر تمدن را یکی از معروفترین چهره های تاریخی آن تمدن بر عهده دارد. گرافیک در بازی استراتژی هیچ وقت مورد توجه قرار نگرفته، اما در چند وقت اخیر عناوینی همچون "ناپلئون" از سری "توتال وار" و عناوین دیگر، تحول عظیمی را در گرافیک خودشان ایجاد کرده اند که مسلما نتیجه این کار به بازیهای هم سبک دیگر هم سرایت خواهد کرد. در این راه تمدن 5 هم از گرافیک بالایی بهره می برد که واقعا بسیار بیشتر از چیزی است که از یک بازی استرتژی انتظار می رود. دریاها، دریاچه ها، کوه ها، چمن زارها و چهره رهبران تمدن های مختلف با دقت و زیبایی خواصی طراحی شده اند که مسلما زیبایی بازی را دو چندان خواهد کرد.سید مه یر دو دهه پیش با ساختن اولین شماره از سری "تمدن" مسلما کار بسیار بزرگی را انجام داد و گونه ای جدید از سبک استراتژی را به همه نشان داد. اما به نظر می رسد که کار او برای ساخت نسخه پنجم بسیار مشکل تر باشد. از طرفی انتظار طرفداران و بازی کنندگان بسیار بالا رفته است و از طرفی هم ساخت بازی بر روی پلتفرم PC آن هم بصورت انحصاری می تواند یک ریسک اقتصادی بزرگ باشد.
سری بازی های بزرگی در طول تاریخ بازی های رایانه ای وجود داشته اند که با یک ریسک اقتصادی به کلی از بین رفته اند و دیگر خبری از آن ها نیست. اما امیدواریم برای تمدن 5 چنین اتفاقی نیفتد و در این شرایط کمبود بازی خوب برای PC بتواند افتخارآفرین باشد.


منبع:
نشریه "دنیای بازی" شماره 77، پانزده خرداد ماه 1389.


System Requirements
-----------------------


Minimum Requirements


 • Operating System: Windows® XP SP3/ Windows Vista SP2/ Windows 7
 • Processor: Dual Core CPU
 • Memory: 2GB RAM
 • Hard Disk Space: 8 GB Free
 • DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
 • Video: 256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 7900 GS or better, or Core i3 or better integrated graphics
 • Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
 • DirectX: DirectX version 9.0c
Recommended Specs

 • Operating System: Windows Vista SP2/ Windows 7
 • Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU
 • Memory: 4 GB RAM
 • Hard Disk Space: 8 GB Free
 • DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
 • Video: 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better
 • Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
 • DirectX: DirectX® version 11
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: "[MTV]"

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,413
نام
مسعود
من که وقتی اومد سعی میکنم نگیرمش تا دارینوس دوبله ش کنه!!! فکر کنم پیر بشم.:d
 

tasnim114

کاربر سایت
Aug 19, 2008
192
نام
محمد
سلام مثلا این بازی عرضه شده کسی بازی نکرده ؟ چطوریه ؟ کرک شده ؟ من که عاشق این بازی هستم
 

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
سلام مثلا این بازی عرضه شده کسی بازی نکرده ؟ چطوریه ؟ کرک شده ؟ من که عاشق این بازی هستم
تاریخ ریلایز بازی رو توی سایت رسمیش دیدم، 21 سپتامبر یعنی 3 روز پیش تو آمریکا ریلایز شده و امروز یعنی 24 سپتامبر توی اروپا! فکر کنم یکی، دو روز دیگه کرک شه و بشه بازی رو توی ایران گرفت!من که وقتی اومد سعی میکنم نگیرمش تا دارینوس دوبله ش کنه!!! فکر کنم پیر بشم.:d
برو چهار، پنج سال دیگه بیا!!!!!:))
 

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,733
نام
شروین
تاریخ ریلایز بازی رو توی سایت رسمیش دیدم، 21 سپتامبر یعنی 3 روز پیش تو آمریکا ریلایز شده و امروز یعنی 24 سپتامبر توی اروپا! فکر کنم یکی، دو روز دیگه کرک شه و بشه بازی رو توی ایران گرفت!
برو چهار، پنج سال دیگه بیا!!!!!:))
تا اون موقع CIV 6 7 خم اومده:D
 

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,619
نام
mazyar
چی شد هنوز کسی بازی نکرد؟ چرا این تایپیک اینقدر خوابیده؟ مثلا یکی از بهترین استراتژی سال عرضه شده...
تاریخ ریلایز بازی رو توی سایت رسمیش دیدم، 21 سپتامبر یعنی 3 روز پیش تو آمریکا ریلایز شده و امروز یعنی 24 سپتامبر توی اروپا! فکر کنم یکی، دو روز دیگه کرک شه و بشه بازی رو توی ایران گرفت!
برو چهار، پنج سال دیگه بیا!!!!!:))
عزیز من خب این یعنی چی لغت انگلیسی رو به فارسی مینویسی؟! یا کلا لغت معادل فارسیش رو بنویس یا به انگلیسی همون رو بنویس.اخه اینی هم که نوشتی کلا تلفظش یه چیز دیگست.
این لغت Release تلفظش معادل "رلیز" هست.اونی که شما مگی میشهrealize که به معنی "فهمیدن" هست.
من نمیدونم این چه ویروسی تو این انجمن افتاده همه میان یه لغت انگلیسی رو با حروف فارسی مینویسن!
 

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,055
نام
مجتبی
سلام مثلا این بازی عرضه شده کسی بازی نکرده ؟ چطوریه ؟ کرک شده ؟ من که عاشق این بازی هستم
من الان تست کردم با نسخه Steam و با کرک Skidrow بدون مشکل
اجرا شد.
حالا بریم تو کارش....:d

 

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
449
نام
سیاوش
منم نسخه steam رو چک کردم مشکلی نداشت.
اولین تمدنی که من بازی کردم persian بوذ. و جالبیش به اینکه موزیک بازی مرغ سحره ! خیلی بازیش جالبه من که دارم باهش حال می کنم.
 

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
چی شد هنوز کسی بازی نکرد؟ چرا این تایپیک اینقدر خوابیده؟ مثلا یکی از بهترین استراتژی سال عرضه شده...

عزیز من خب این یعنی چی لغت انگلیسی رو به فارسی مینویسی؟! یا کلا لغت معادل فارسیش رو بنویس یا به انگلیسی همون رو بنویس.اخه اینی هم که نوشتی کلا تلفظش یه چیز دیگست.
این لغت Release تلفظش معادل "رلیز" هست.اونی که شما مگی میشهrealize که به معنی "فهمیدن" هست.
من نمیدونم این چه ویروسی تو این انجمن افتاده همه میان یه لغت انگلیسی رو با حروف فارسی مینویسن!
عزیزم این ویروس رو من از این انجمن نگرفتم! بعدشم تاریخ انتشار یه کم تایپش سخته!:d
بعدشم من بیسواد! معذرت میخوام آقای با سواد!!

من الان تست کردم با نسخه Steam و با کرک Skidrow بدون مشکل
اجرا شد.
حالا بریم تو کارش....:d
تایید میشه، گویا کرک شده!
 

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
820
نام
نويد
به نظرتون بهتر نیست تاپیک بازی به این بزرگی مهم بشه؟شاید اینطوری تعداد پستهاش هم بالاتر بره
ارزش بازی بیش این حرفهاست
ببخشید که فضولی کردم :)
 

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,055
نام
مجتبی
Sid Meier's Civilization V Deluxe/DLC Extras Pack

This is a repack of DLC and Deluxe edition content for Sid Meier's Civilization V. Tested on the SKIDROW release though should work on retail copies as well.

It includes the following:

Deluxe Digital Download contents:
New Civilization: Babylon Civilization with leader "Nebuchadnezzar II"
Behind the Scenes at Firaxis
Game Soundtrack

DLC Content:
Mesopotamia map

Installation instructions:
1. Install Civilization V SKIDROW and copy the crack.
2. Extract this rar file into the main Civilization V folder, overwriting where necessary.
3. Play! You will have Babylon as a playable civilization and the Mesopotamia map available under the 'advanced setup' section of the game creation screen.

Soundtrack and Behind the Scenes content can be found in the [main directory]/assets/DLC/DLC_Deluxe/ folder


http://rapidshare.com/files/421182792/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://rapidshare.com/files/421182803/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://rapidshare.com/files/421183312/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://rapidshare.com/files/421184422/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://rapidshare.com/files/421184635/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://hotfile.com/dl/71637978/4c404b0/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636629/43442ab/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636631/157ba29/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636633/64bed2a/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636634/165d66c/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar.html
OR
http://www.fileserve.com/file/WxFEAuQ/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/hR7AKy2/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/qKzPk6w/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/EvN3vmg/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/FnvJ3NZ/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://www.filesonic.com/file/21607581/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/21609973/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/21607815/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/21607607/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
Part5 Uploading...
OR
http://d01.megashares.com/dl/ca9397b/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://d01.megashares.com/dl/434a27a/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://d01.megashares.com/dl/b341a97/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://d01.megashares.com/dl/5280538/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://d01.megashares.com/dl/5be9b6b/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://www.megaupload.com/?d=BQIEXG94
http://www.megaupload.com/?d=85OD15PJ
http://www.megaupload.com/?d=PSLRNCF0
http://www.megaupload.com/?d=GLWGJMRX
http://www.megaupload.com/?d=BW2NE3BT
 

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
617
نام
JÄVID
دوستان عزیز تهرانی میشه بگید این بازی رو از کجا گرفتید؟
 

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
Sid Meier's Civilization V Deluxe/DLC Extras Pack

This is a repack of DLC and Deluxe edition content for Sid Meier's Civilization V. Tested on the SKIDROW release though should work on retail copies as well.

It includes the following:

Deluxe Digital Download contents:
New Civilization: Babylon Civilization with leader "Nebuchadnezzar II"
Behind the Scenes at Firaxis
Game Soundtrack

DLC Content:
Mesopotamia map

Installation instructions:
1. Install Civilization V SKIDROW and copy the crack.
2. Extract this rar file into the main Civilization V folder, overwriting where necessary.
3. Play! You will have Babylon as a playable civilization and the Mesopotamia map available under the 'advanced setup' section of the game creation screen.

Soundtrack and Behind the Scenes content can be found in the [main directory]/assets/DLC/DLC_Deluxe/ folder


http://rapidshare.com/files/421182792/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://rapidshare.com/files/421182803/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://rapidshare.com/files/421183312/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://rapidshare.com/files/421184422/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://rapidshare.com/files/421184635/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://hotfile.com/dl/71637978/4c404b0/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636629/43442ab/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636631/157ba29/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636633/64bed2a/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/71636634/165d66c/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar.html
OR
http://www.fileserve.com/file/WxFEAuQ/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/hR7AKy2/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/qKzPk6w/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/EvN3vmg/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/FnvJ3NZ/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://www.filesonic.com/file/21607581/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/21609973/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/21607815/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/21607607/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
Part5 Uploading...
OR
http://d01.megashares.com/dl/ca9397b/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part1.rar
http://d01.megashares.com/dl/434a27a/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part2.rar
http://d01.megashares.com/dl/b341a97/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part3.rar
http://d01.megashares.com/dl/5280538/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part4.rar
http://d01.megashares.com/dl/5be9b6b/Sid.Meiers.Civilization.V-DLC-200MB.part5.rar
OR
http://www.megaupload.com/?d=BQIEXG94
http://www.megaupload.com/?d=85OD15PJ
http://www.megaupload.com/?d=PSLRNCF0
http://www.megaupload.com/?d=GLWGJMRX
http://www.megaupload.com/?d=BW2NE3BT
نیومده DLCش هم اومد؟!:d آنلاینش رو هم بگردید پیدا کنید چه طوری میشه بازی کرد بریم آنلاین بزنیم!>:d<
 

Infernus

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
مدتها است منتظر اين بازي بودم تو تهران كسي نميدونه از كجاميشه تهيه كرد؟
 

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال

Civilization V takes this definitive strategy game series in new directions with the introduction of hexagon tiles allowing for deeper strategy, more realistic g
ameplay and stunning organic landscapes for players to explore as they expand their empire. The brand new engine orchestrates a spectacular visual experience that brings players closer to the Civ experience than ever, featuring fully animated leaders interacting with players from a screen-filling diplomatic scene and speaking in their native language for the first time.
Wars between empires feel massive as armies dominate the landscape, and combat is more exciting and intense than ever before. The addition of ranged bombardment allows players to fire weapons from behind the front lines, challenging players to develop clever new strategies to guarantee victory on the battlefield. In addition to the new gameplay features debuting in Civilization V, an extensive suite of community, modding and multiplayer elements will also make an appearance.
Key Features:
* Believable World: More than just a strategy game — the expanded visuals and immersive audio invite would-be kings to take up the reigns of power and forge a mighty empire. Civilization V offers a limitless variety of vast, realistic and diverse landscapes for players to explore, battle over and claim as their own.
* Inviting Presentation: An intuitive interface eases both new players and Civ veterans into the game. Guided by a set of trusted advisers who will explain game functionality and provide counsel for significant decisions, even first-time players will be confident in the choices they make.
* Huge Battles: Combat is more exciting and engaging than ever before. Wars between empires feel massive with armies spreading across the landscape. The addition of ranged bombardment allows players to fire weapons from behind the front lines, challenging players to develop clever new strategies to guarantee victory on the battlefield.
* Live History: Write your own epic story each time you play! Choose one of eigh**** historical civilizations to lead from the stone-age to the space age on your quest to build the world’s most powerful empire.
* Improved Diplomacy: Negotiate with some of history’s most cunning rulers, each with a well-crafted plan for victory. Successful diplomacy will depend on players carefully managing relationships with other leaders, trading items and land, plying them with gold, and deciding if they are friend or foe. City States will present a new diplomatic battleground on which the major powers of the world will vie for supremacy.
* In-Game Community Hub: Compete with Civ players from all over the globe via the Internet and Play by Email, or compete locally in Hotseat and LAN matches, offering endless ways to rule the world. The game itself now serves as the hub of community activity, featuring the ability to share scenarios, compare scores, brag about achievements and visit one of the thriving Civ fansites without leaving the game. It’s now easier than ever for players to become involved in the global Civ Community.
* Modability: With unprecedented modding tools, players will have unlimited options for modifying Civilization V any way they like.
System Requirements
* Minimum System Requirements
o Operating System: Windows XP SP3/ Windows Vista SP2/ Windows 7
o Processor: Dual Core CPU
o Memory: 2GB RAM
o Hard Disk Space: 8 GB Free
o DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
o Video: 256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 7900 GS or better, or Core i3 or better integrated graphics
o Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
o DirectX: DirectX version 9.0c
* Recommended System Requirements
o Operating System: Windows Vista SP2/ Windows 7
o Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU
o Memory: 4 GB RAM
o Hard Disk Space: 8 GB Free
o DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
o Video: 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better
o Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
o DirectX: DirectX version 11
Other Requirements:
Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2008 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.

دانلود بازی همراه با کرک SKIDROW از سه سرور مختلف:

Download Filesonic
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part01.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part02.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part03.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part04.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part05.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part06.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part07.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part08.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part09.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part10.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part11.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part12.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part13.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part14.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part15.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.
Download Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part16.rar for free - FileSonic, fast and easy file sharing.

Download Filserve
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Download Hotfile
http://hotfile.com/dl/71465741/1ded031/Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part01.rar.html
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part02.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part03.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part04.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part05.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part06.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part07.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part08.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part09.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part10.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part11.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part12.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part13.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part14.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part15.rar
Hotfile.com: One click file hosting: Sid.Meiers.Civilization.V-SKIDROW.part16.rar

آموزش نصب:

1.Unpack release
2. Mount image or burn it
3. Install
4. Copy the content from the SKIDROW folder on the DVD to your
installation directory and overwrite
5. Play the game
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟