Shenmue III معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL

m1yltei3wnoz.jpg

Yu Suzuki و استودیو Ys Net در کنفرانس E3 سونی، از کمپین کیک‌استارتر Shenmue III برای PlayStation 4 و رایانه‌های شخصی رونمایی کردند. هدف اولیه این کمپین 2 میلیون دلار است.

Shenmue III توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته می شود و المان‌های زیادی را از دو بازی قبلی به ارث خواهد برد، علاوه بر این بازی سیستم مبارزات جدیدی خواهد داشت، Yu Suzuki درباره بازی گفت که «[Shenmue III] بازیکنان جدید را به سری جذب خواهد کرد و طرفداران قدیمی را با داستانی عمیق و گیم‌پلی غنی سیراب خواهد کرد.»

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
حیف اونجوری که باید برا ساخت بازی هزینه نمیشه (اونم بعده اینهمه مدت :| )
کاش حدالقل ماکروسافت هزینه های ساخت بازی رو تقبل میکرد برا ساخت بازی هزینه میشد
آخه 2m کجا و 70m (اگه اشتباه نکرده باشم ) کجا:(
اما عجب E3 افسانه ای داشت امسال سونی:d (اون از FFvii remake که دو نسل بود کشته مرده داشت از جمله ماکان که فک کنم سر به بیابون گذاشته:d

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
سونی ریسک نکرد ناشرش باشه، البته منطقی به نظر میاد.

امیدوارم این نسخه بترکونه که نسخه چهارم یه ناشر بزرگ ساپورتشون کنه.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
فروش کم نسخه دوم بازی باعث شد که این همه برای بودجه به مشکل بر بخورن وگرنه خیلی راحت میتونستن یک ناشر بزرگ برای بازی پیدا کنن.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
هنو باورم نمیشه :d موزیک بازیو که شنیدم اشک تو چشام حلقه زد :( یادش بخیر 15 سال پیش وقتی با دریم کست انجامش میدادم ( اون موقع راهنمایی بودم ) دیکشنری میذاشتم جلوم تا ببینم چه دیالوگ ها و مکالماتی بین هازوکی سان :d و اطرافیانش رد و بدل میشه تا بتونم خودمو به اون نقطه از map برسونم و مراحلش رو رد کنم . تو اون برهه از زمان خاطراتی رو برام رقم زد که محاله تکرار بشه و shenmue رو برام به بهترین عنوان زندگی م تبدیل کرد و مطمئنم هرچقدر هم که گیم پلی ها پیشرفت کنه گرافیکها بالاتر بره بازم گیمی نمیتونه جای اینو برام بگیره . از صمیم قلب امیدوارم نسخه ی جدید هم بتونه خاطرات گذشته رو برام زنده کنه :x

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
یه چیز جالبی هم که بعد از کنفرانس سونی تو کانال ign بهش اشاره کردن راجع به این قضیه کیک استارتر بازی این بود که این حرکت یجور نشون دادن این موضوع بوده به ناشرها که مردم این بازی رو میخوان.کیک استارتر بازی هم الان رو 2/305/168 دلاره.یعنی قشنگ نزاشتن به 24 ساعت بکشه.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خوب با اینکه ماهیت اصلی خبر خیلی خوشحال کننده بود ولی خودش در واقع منو خیلی ناراحت کرد.چطور بازی یکی از بزرگترین بازی ساز های تاریخ باید توسط Kickstarter تامین منابع بشه.

این قضیه کیک استارتر واقع برازنده ی سگا و سونی نبود.به نظر اگر سونی این بازی رو بعدا فاند نکنه یکی از سخیف ترین حرکت های تاریخ رو انجام داده با استفاده تبلیغاتی از یک بازی کیک استارتر و مستقل.اما اگه فاندش کنه در نقطه ی مقابل یکی از بهترین حرکت ها رو انجام داده.

خیلی دوست داشتم سونی و سگا با هم بودجه بازی رو حداقل تامین میکردن و کار به کیک استاتر و اینا نمی کشید

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
من حدس ميزنم سوني از بازي پشتيباني مي كنه ولي منتظر واكنش مردم در قبال بازي بود ! در واقع عدم حمايت سوني از بازي ايي كه كمپينش توي كنفرانس خودش استارت خورده احمقانه ترين كار ممكنه
فعلا" هم كه بازي براي PC و PS4 منتشر ميشه

پ.ن : تا حالا 4 نفر كمك 10,000 دلاري به بازي رو انجام دادن :|
3 تاشون ميخوان با سوزوكي شام بخورن يكي شون هم كت اصلي ريو رو ميخواد :|:d

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
shenmue قرار بودجه اش با kickstar تامین بشه؟شوخیشون گرفته؟اونم همچین بودجه ی کمی؟!:(:|
12 ساعت از شروع کمپین نگذشته 2.5 میلیون دلار جمع شده فکر کنم تا آخر روز 31ام یه 20 30 میلیونی جمع بشه :D

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
سگا چقدر ارزش این بازی رو اورد پایین و خارش کرد با این کیک استار، چپ و راست سالی 10 تا سونیک میده بیرون بعد لنگ بودجه این بازیه

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
من واقعا از حرکت سونی ناراحت نشدم چون واقعا اگه بخوان رو بازی سرمایه گذاری کنن باید خیلی هزینه کنن, دوستان یه مطلب تو بازیسنتر هست درباره شنمو حتما اونو بخونید متوجه میشید چرا.

همین که تو E3 نشون داد خودش یه تبلیغ بزرگ برای بازی بوده حالا شاید کمک هایی به بازی کنن چون خبری از نسخه XboxOne نیست. حالا باز نمیدونم شاید اگه فاند بخواد از آخرین Stage بگذره برای این کنسول هم منتشر کردن.

ولی این پست رو بوکمارک کنید, شرط میبندم حداقل 20 میلیون بهشون کمک میشه:d من هر وقت ریفرش کردم دیدم عدد تغییر کرده اونم زیاد.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
هنو باورم نمیشه :d موزیک بازیو که شنیدم اشک تو چشام حلقه زد :( یادش بخیر 15 سال پیش وقتی با دریم کست انجامش میدادم ( اون موقع راهنمایی بودم ) دیکشنری میذاشتم جلوم تا ببینم چه دیالوگ ها و مکالماتی بین هازوکی سان :d و اطرافیانش رد و بدل میشه تا بتونم خودمو به اون نقطه از map برسونم و مراحلش رو رد کنم . تو اون برهه از زمان خاطراتی رو برام رقم زد که محاله تکرار بشه و shenmue رو برام به بهترین عنوان زندگی م تبدیل کرد و مطمئنم هرچقدر هم که گیم پلی ها پیشرفت کنه گرافیکها بالاتر بره بازم گیمی نمیتونه جای اینو برام بگیره . از صمیم قلب امیدوارم نسخه ی جدید هم بتونه خاطرات گذشته رو برام زنده کنه :x
خوش به حالت شما حداقل انگلیسیشو داشتی من ژاپنی بازی کردم اونم تو کلوپ تا دیسک 1 تونستم برم آرزوم بتونم تمومش کنم 2رو بعد برم رو شماره 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر