Shadow Warrior 3 | PC

3q1c_picture5-min.png

picture1-min_vfuj.png

بالاخره بعد از گذشت 4 سال Devolver Digital در مقام تهیه کننده و استدیوی لهستانی Flying Wild Hog در سمت سازنده
از سومین شماره از مجموعه Shadow Warrior رونمایی کردند..

به مانند شماره های قبل اینبار هم در نقش Lo Wang باید به کمک کاتانا به جنگ شیاطین بروید
و اژدهایی باستانی را به دام بیاندازید اما اینبار صاب کار دیرینه و بی وجدان او ،
یعنی Orochi Zilla نیز او را در این مسیر همراهی خواهد کرد...
خوشبختانه در این شماره شاهد بازگشت روند گیمپلی به سبک و سیاق شماره اول هستیم
و بازی کاملا سینگل پلیر هست ، پس چی شد مولتی بی مولتی ...
مضاف بر اینکه سیستم لوت و اسلحه های فراوان شماره دوم هم برچیده شده
ولی یک آر پی جی لایت با جمع کردن orb ها برای بازی در نظر گرفته شده
و دیگه اینکه اینبار قابلیت استفاده از نوعی گرپلینگ هوک! برای شخصیت اصلی بازی در نظر گرفته شده
خب مگه لو ونگ چیش از دووم گای و مستر چیف کمتره...

RELEASE DATE:
March , 1 ,2022

آپدیت:​

Shadow Warrior 3 adds PS4 and Xbox One versions​

اَه...این دوتا کنسول نخ نما هم دوباره خودشون رو قاطی کردند ..برای اونا هم میاد...

تاپیک آپدیت می شود

picture2-min_g3lq.png

ویژگی ها :

گفتم آپدیت می کنم دیگه ، چه خبرتونه !!
.
.

ضمن عرض پوزش از هم انجمنی های عزیز و محترم با توجه به مقارن شدن تقریبی عرضه این بازی
با حضرت الدن رینگ از آپدیت پست اول آن طور که باید و شاید معذوریم...حالا اگه کسی جرئتش رو دا ...
یعنی تمایل داره که پست اول و زمام امور تاپیک رو بدست بگیره می تونه از طریق مراجع قانونی و ذی صلاح پیگیری کنه
تا من بعد از تموم کردن الدن رینگ و فراغت بال, برم داخل پی ویش و حسابی از خجالتش ...یعنی مراتب قدردانی رو ازش به جا بیارم...
:-"

4ty5_picture4-min.png

ss_1148e516666ab6c9de08b1555d3f135c49f9acff.1920x1080.jpg ss_e2212519ebe11515df3285cd4fef4c51be282281.1920x1080.jpg ss_73c461ff2d5f2047adefb1a491f1f3685d99d206.1920x1080.jpg ss_44cc5a053ae014caac4b673459bd303d93f6f96a.1920x1080.jpg

picture2-min_72u5.png

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
شماره های قبلیش چطوره ؟ از لحاظ داستانی سرگرم کننده هست یا نه ؟
1.jpg

این کامنت فکر کنم یکی از هموطنهای عزیز گفته، نظر منم با کمی تفاوت همینه که دوستمون گفته.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
شماره های قبلیش چطوره ؟ از لحاظ داستانی سرگرم کننده هست یا نه ؟

داستان !! ..مزاح می فرمایید...

داستان داره ها نه اینکه نداشته باشه، ولی خب از حیث پیچیدگی روابط بین شخصیتها و همچنین نوع روایت به پای داستان 2 overcooked و رابطه احساسی عمیق شکل گرفته بین دخترک یتیم آشپز و کله پز پیر ! و سپس کشته شدن پیرمرد طباخ به دست دختر یکی از آشپزهای باترفلای ها نمیرسه...!!

خیلی دوست دارم شما رو به پیروان صدیق مجموعه shadow warrior ملحق کنم ولی از بکارگیری هرگونه ترفند و حیلت ایجاد انگیزه های داستانی عاجزم و واقعا دستم خالیه...

ببینید این بازی یک شوتر اول شخص فوق کلاسیک هست و یکی از ویژگی های بارز شوترهای قدیمی بویژه اول شخص های ران اند گان کله خری مثل Duke nukem و یا Doom و یا در ادامه serious sam نداشتن داستان درست درمون هست ... اصلا کسی این بازی ها رو بخاطر داستان انجام نمیده ،
همونطور که ماکان عزیز اشاره کرد داستان و شخصیت ها و کات سین ها بین مراحل بیشتر بدرد اسکیپ کردن می خوره و فقط بهانه ای هست برای پایین آوردن ضربان قلب و آدرنالین ترشح شده در بدن شما تا خودتون رو برای رویارویی با موج بعدی لشگر خصم آماده کنید ..
در این بازی هم داستان در حد چند خطه اون هم از نوع فوق کلیشه ای که اصلا هم جدی گرفته نمی شه ، حمله موجودات اهریمی که اینبار پک و پوز و ظاهر شرقی دارند و این خیلی مهمه ! و یک قهرمان بی مغز و پول پرست که روبروشون وایسته به علاوه چندتا فلش بک هم زده به اسطوره های کهن چینی ژاپنی...
این شخصیت هم اصلا به آقایی و سنگینی دوم گای و بلازکوویچ نیست و بیشتر به سمت دوک و سَم تمایل داره و تا می تونه تیکه و متلک می پرونه...برخلاف اون بزرگان اینجا لو ونگ یعنی شخصیت اصلی بازی تنها هم نیست , تو شماره اول یک موجود شیطانی به نام Hoji شما رو همراهی میکنه و در شماره دوم یک روح به نام Kamiko ...که این قدر دیالوگ طنز و هجو و چرت و پرت بینشون رد و بدل میشه و اینقدر حرف می زنن که ممکنه مغزتون آسیب بینه....

شماره های قبلیش عالیه ولی به شرط اینکه طرفدار بازی های شوتر کلاسیک باشید , در هر صورت اگه تمایل دارید به سمت بازی گرایش پیدا کنید بهتره نگاهتون به سمت گان پلی جذاب و گیمپلی نفس گیر و پرهیجان بازی باشه تا جنبه های ضعیف داستانی.... ولی بازهم اگه تاکید روی قصه پردازی دارید نسخه اول خطی تر و داستانگو تر هست ...نسخه دوم دیگه خیلی خرتو خر میشه , و بهتره ذهن تون رو از دِرام به سمت کمدی سوق بدید...

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
iyjm_777.png

آقا یادم رفت اطلاع رسانی کنم ، تعاونی دیوالور دیجیتال در کنار عرضه تخم مرغ دولتی برای کارکنان، این هفته به مناسبت رونمایی از نسخه سوم ،تخفیف 75 درصدی انداخته روی سه عنوان پیشین حاضر در استیم , این هفته هم پُرش رفته کَمش مونده! تا 13 july....

دو شماره جدید رو با یک نوک پا مهاجرت ساده به روسیه یا ترکیه حدود 2 و نیم دلار میتونید تهیه کنید و برای تبعه کشور دوست و همسایه ! آرژانتین ، که در ایران سکونت دارند هم مفت مفت ، فقط یک و نیم دلار , پول یک کیلو زردآلوئه بخدا....

و شماره اول سال 1997 هم تحت نام Shadow Warrior Classic Redux حول و حوش 60 -70 سنت می خوره پاتون
آرژانتین که 45 سنت هست... بخدا با این پول یک کیلو بادمجون نمی دن به آدم....
فقط عجله کنید ... سر ظهره مسئول تعاونی می خواد ببنده بره نماز....
....
....
...
کسی نبود .... تموم میشه وا .....
اَه ...جون به جونتون کنن فار کرای بازید ...

در ضمن امشب ساعت 11 و نیم گیمپلی نشون میدن...

2nx_666.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
چقدر سیستم شوتینگ و مبارزه خفنی داره.
بازی خیلی پیشرفت کرده نسبت به نسخه دوم.
گیم پلی به کنار، گرافیک هم فوق العاده پیشرفت داشته.
هرچقدر گیم پلی میبینم سیر نمیشم، دمشون گرم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
بازی جذاب و قشنگ شده. دو رو بازی کرده بودم. سعی میکنم خیلی گیمپلی نبینم تا خود بازی بیاد و برا سوپرایز کلی چیز میز دداشته باشه.
نمیدونم اقتضای سن هست که نتونستم این دو تا رو تموم کنم یا ضعیف بودن اینا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر