Shadow Warrior 3 | PC

3q1c_picture5-min.png

picture1-min_vfuj.png

بالاخره بعد از گذشت 4 سال Devolver Digital در مقام تهیه کننده و استدیوی لهستانی Flying Wild Hog در سمت سازنده
از سومین شماره از مجموعه Shadow Warrior رونمایی کردند..

به مانند شماره های قبل اینبار هم در نقش Lo Wang باید به کمک کاتانا به جنگ شیاطین بروید
و اژدهایی باستانی را به دام بیاندازید اما اینبار صاب کار دیرینه و بی وجدان او ،
یعنی Orochi Zilla نیز او را در این مسیر همراهی خواهد کرد...
خوشبختانه در این شماره شاهد بازگشت روند گیمپلی به سبک و سیاق شماره اول هستیم
و بازی کاملا سینگل پلیر هست ، پس چی شد مولتی بی مولتی ...
مضاف بر اینکه سیستم لوت و اسلحه های فراوان شماره دوم هم برچیده شده
ولی یک آر پی جی لایت با جمع کردن orb ها برای بازی در نظر گرفته شده
و دیگه اینکه اینبار قابلیت استفاده از نوعی گرپلینگ هوک! برای شخصیت اصلی بازی در نظر گرفته شده
خب مگه لو ونگ چیش از دووم گای و مستر چیف کمتره...

RELEASE DATE:
March , 1 ,2022

آپدیت:​

Shadow Warrior 3 adds PS4 and Xbox One versions​

اَه...این دوتا کنسول نخ نما هم دوباره خودشون رو قاطی کردند ..برای اونا هم میاد...

تاپیک آپدیت می شود

picture2-min_g3lq.png

ویژگی ها :

گفتم آپدیت می کنم دیگه ، چه خبرتونه !!
.
.

ضمن عرض پوزش از هم انجمنی های عزیز و محترم با توجه به مقارن شدن تقریبی عرضه این بازی
با حضرت الدن رینگ از آپدیت پست اول آن طور که باید و شاید معذوریم...حالا اگه کسی جرئتش رو دا ...
یعنی تمایل داره که پست اول و زمام امور تاپیک رو بدست بگیره می تونه از طریق مراجع قانونی و ذی صلاح پیگیری کنه
تا من بعد از تموم کردن الدن رینگ و فراغت بال, برم داخل پی ویش و حسابی از خجالتش ...یعنی مراتب قدردانی رو ازش به جا بیارم...
:-"

4ty5_picture4-min.png

ss_1148e516666ab6c9de08b1555d3f135c49f9acff.1920x1080.jpg ss_e2212519ebe11515df3285cd4fef4c51be282281.1920x1080.jpg ss_73c461ff2d5f2047adefb1a491f1f3685d99d206.1920x1080.jpg ss_44cc5a053ae014caac4b673459bd303d93f6f96a.1920x1080.jpg

picture2-min_72u5.png

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
Shadow Warrior 3 third gameplay trailer

چقدر پیشرفت داشته نسبت به نسخه دوم. هم از نظر کامبت هم طراحی محیط و انمی. یه کاتانای خوشگل گرفته بود دستش از همین الان چشمو گرفت :D فینیشرها عالی بودن مخصوصا یارو که مثل دیگ جوشانه :D نسخه دوم یکی از بهترین و فان‌ترین تجربه‌های نسل ۸ بود برای من. از تریلرا مشخصه که نسخه‌ی جدید هم جذاب و فان هستش. Devolver آخر مارس هم Weird West رو داره که اونم خیلی خوب میزنه

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
picture4-min_4ws.png

نمی خوام در این مکان مقدس، بر هیزم کنسول وارز اضافه کنم و آتش اون رو برافروخته ، خدا منو بکشه اگه چنین قصدی داشته باشم ، ولی به نقل از PlayStation.Blog گویا بازی shadow warrior 3 قراره از اولین روز عرضه بر روی سرویس playstation now بیاد و لانچ مجانی رو برای دارندگان عزیز و فرهیخته این سرویس ، رقم بزنه ...از خودم در نمیارم بخدا بسیاری از سایت ها و منابع متاخر گیمینگ من جمله گیم اسپات هم خبرش رو رفتن....پس اینها فعلا با سونی بستن و احتمالا گور بابای نازنین گیم پس..!

حال سوال اینجاست آیا میشه این حرکت رو شروع دمیج زدن سونی کلاس hero of bazicenter با لول 7 ، بر پیکره تنومند باس لول چهارصدی به نام گیم پس دانست یا چرتکه انداختن شون برای محک زدن دخل و خرج Project Spartacus...؟

البت ما که خیالمون راحته ! چون تا این لحظه هنوز هیچ اثری از هیچ گونه قفل ،کلون، بند و یا حتی ریسمانی پشمینه ، بر پیکر نازنین بازی نیست...تا حدودی از ابتدا هم قابل حدس بود ، devolver digital ازون بچه های بامرام و مشتی و سفره دار پایینه !! که همیشه حامی ضعفا بوده و محاله ممکنه از این حرکت های شنیع ضد فرهنگی و سرمایه داری انجام بده...
در ضمن فقط کمتر از دو روز تا عرضه مونده و من هنوز tree sentinel رو هم کله پا نکردم...:((:((

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب من دو ساعتی بازی رو انجام دادم و به رسم ادب و بر حسب وظیفه و با اجازه دوستان چند کلمه ای اینجا بنویسم...
خلاصه به ناچار دستیه خر شاخدار خاکستری ام رو در سرزمین میانه ! کشیدم و اونو با خورجینی پر از تخم مرغ های خرچنگ! و چند کیلو گوشت فیله گردن لاک پشت ، در یک جای خشک و خنک پشت بوته ها و به دور از چشم غیر و همین طور دسترس کودکان بستم و علیرغم میل باطنی وارد این بازی شدم وکنترل خروس بی محلی به نام لو ونگ رو در دست گرفتم !! ..اول اینکه بازی از لحاظ دارا بودن تنظیمات گرافیکی نمره بالایی می گیره ..لیست بلند بالای گزینه ها رو می تونید داخل 3 تا عکس زیر ببینید...

بعد از اون، مرحله آموزشی بازی ، که در قالب فلش بک داستانی چپونده شده ، تقریبا افتضاحه ...مثلا قراره به شما چیز یاد بده ولی این قدر همه چیز شلوغ و درهم برهمه که هیچ چیز یاد نمی گیرید...!!و بار آموزشی به صورت خودخوان به زمان دیگری موکول میشه...
یکی از نکات قابل تامل و توجه بازی که دوباره همون اول تو چشم میزنه قرار دادن کات سین های cg بسیار زیاد در بازی هست که داستان رو بر خلاف شماره های قبل بصورت سوم شخص روایت می کنه و و همه شون هم کاملا عمدی طنز هستند..
تقریبا هر یک 10 دقیقه یک کات سین ، حتی بعضی جاها که چیزی نداره از داستان مایه بگذاره دشمن های خنگ بازی رو میاره وسط و مثل بازی اسپایرو با به رخ کشیدن حماقت اونها یک بلایی سرشون میاره...تا اینجا که بازی شخصیت های زیادی نداشته ولی همین چهار نفر هم خیلی باحال هستند و کاملا به دل می نشینند، لودگی لو ونگ اینجا به حد کمال رسیده، البت که سوم شخص بودن میان پرده ها هم بی اثر نیست و باعث نزدیکی هر چه بیشتر شما با شخصیت ها میشه ...من عاشق اون خانم جادوگر شدم ..!! نمی خوام اسپویل کنما ولی هوجی... ... هوجی ...هوجی برمیگرده دیگه...همین...

آما گیمپلی ...اینکه این شماره ، دووم ایترنال رو منبع الهام خودش قرار داده که بر همگان واضح و مبرهن بود...اما اینکه تا چه حد موفق بوده سوالیست که احتمالا با دیدن نمرات تا حدی به پاسخ اون نزدیک شدید...
مراحل کاملا خطی هستند ،گیم پلی بازی رو میشه به دو بخش تقسیم کرد... ، یک قسمت شامل تراورس و راه رفتن روی در و دیوار میشه به علاوه بند انداختن و ژانگولر و این داستانا..!! که این قسمتش خیلی خوبه ...بویژه طناب بازی خیلی حس اسپایدر من میده حتی لوونگ یک جایی یک بخش از ترانه اینترو انیمیشن قدیمیش رو میخونه...!! Does whatever a spider can

بخش دوم مبارزاته که ... !! ببینید فرمول دوم اترنال یادتونه شما رو توی یک محیط بسته قرار میداد با کلی امکانات ژانگولر که اینقدر بالا پایین بپرید تا همه رو ناکار کنید ..اینجا هم دقیقا همون وضعیت حکم فرماست ولی با این تفاوت که اون محیط کوفتی خیلی کوچکتره و از اون طرف دشمن ها خیلی خیلی تعدادشون بیشتره ... یک جوری هم هست تا بزرگاشون رو نزنید کوچیک ها که حکم مهمات برای شما رو دارند همینطوری میان ، برای همین همه چی خر تو خر میشه و اصلا حال نمیده ...حالا تا کی ؟
تا وقتی شما بازی رو اونجوری که سازنده ها می خوان انجام بدید ، یعنی از تمام تله ها و بمب ها و امکانات ژانگولری اون محیط کوچولو که تعدادشون هم زیاده ،به علاوه امکانات خود لو ونگ مثل اسلاید و دش , فینیشر ها و هل دادن اِنمی ها به خوبی استفاده کنید و به قول یارو گفتنی قشنگ و زیبا بازی کنید ...
من بعد دو ساعت تازه یاد گرفتم یک دستم باید فقط روی l2 باشه و دش نامحدود بدم به طرفین و یک دست رو شات گان یا ریولور...و تا یک حلقه سبز دیدم مثلث یا y رو بفشارم تا بازی به اصلاح دربیاد...اگه بتونید اینطور بازی کنید که زمان هم میبره تا یاد بگیرید، انصافا بازی خیلی حال میده... هر چند زمین مبارزه آرنا مانند و کوچک هنوز رو مخه..!! ولی اگه عادت به وایستادن مثل هویج وتیر زدن خیاری دارید بهتون قول میدم گیمپلی تون به کثافتی تبدیل بشه که مسلمان نشنود کافر نبیند...

کلا داخل بازی زیاد قرار نیست بمیرید چون یک سری گل هایی میروید به باغ ، که درونشون هلث هست و حتی با کشتن دشمنان به شما هلث میده ولی با این حال یک جایی رسیدم که در اثر واکنش های کند، هی میمردم دیگه ناامید شده بودم و با نگاهی پر از افسوس سرم رو پایین انداختم و وقتی چشمم به موسم که جلوم بود افتاد ، چنان شادی و شعفی وجودم رو فرا گرفت که مثل ابله ها 3 بار بی اختیار با صدای بلند تکرار کردم اِ وا موس و کیبورد.. !! بازی اونقدر درگیر کننده بود که یک لحظه فراموش کرده بودم دارم روی pc انجامش میدم...
بله اینجانب با پستی تمام و وقاحت حداکثری بازی رو با گیم پد انجام دادم و گویا aim assist نداشت بازی...
تجربه بازی با موس اونقدری بهتر بود که پس از پشت سر گذاردن تقریبا دو ساعت از بازی new game کردم و با موس به علاوه تجربه و شناخت کافی از اول وارد بازی شدم و حالا می بینم نه، نمره این بازی فقط و فقط باید بالای 8 باشه...و ایضا گوربابای الدن رینگ...من فقط دیگه می خوام conan chop chop بازی کنم..!!

تنوع دشمن ها تا اینجا خیلی زیاد بوده و تعداد اسلحه ها کم ولی همونا هم کاملا عالی طراحی شدن بویژه پنجمین اسلحه ای که میگیرید لذت بخش ترین و خفن ترین اسلحه ای هست که داخل یک بازی شوتر اول شخص از زمان دووم نئاندرتال تا بحال به دست گرفتید...

البت زوده برای قضاوت و اینایی که گفتم شاید جلوتر همه اش تغییر کنه ، ولی کوچیک بودن محیط های مبارزه و شکل آرنا داشتن اون، از اون طرف زیاد بودن دشمن ها و درگیری طولانی مدت توی یک محیط بسته که بعد 2 دقیقه دیگه تکراری میشه یخورده اذیت میکنه،
من شخصا شماره اول رو بیشتر دوست داشتم نمی دونم چرا سازنده ای این استدیو اعتماد به نفس لازم ندارن همون فرمول رو ادامه ندادند و تو شماره دوم اومدن بوردرلندز بسازن اینجا دووم , احتمالا شماره چهارم با انداختن یک نیسان زیر پای لو ونگ برن سمت بازی های آرکین....!!
بچه ها تصویر زیر رو ببینید انگار که serious sam 2 بدون اینکه بخواد ریمیک شده...!!

picture4-min_3epv.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
انقدر بازی اومده این گم‌ شده بینشون با این که خیلی خوبه
شریدر دلداده این بازیه وقتی این میااد نباید به سایر بازیا نگاه کنه. چشم بسته باید بخرش.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
شریدر دلداده این بازیه وقتی این میااد نباید به سایر بازیا نگاه کنه. چشم بسته باید بخرش.
اولاً اینکه چرا اینقدر به مادیات اهمیت میدید.؟ حیف نیست هرجا میریم همه اش حرف از خرید و دلار و روبل و لیر و این استور و تخفیف اون استور می زنیم...لحظه ها کوتاهه عزیزم... خواهش میکنم خودتون رو بیشتر از این درگیر این چیزها نکنید و از حال و هوای معنوی تاپیک ها بهره ببرید..باور کنید اگر کرک بد بود ، خداوند منان هیچگاه خلقش نمی کرد...!

دوماً آقا چرا تشویش اذهان عمومی میکنید و برای بچه مردم حرف درمیارید ! من کجا دلداده این بازیم .. بین ما هیچی نبوده و نیست.......
من اینقدر عاشق و شیدای بعضی بازی ها بودم منتها اونجاها دست تو جیبم نکردم و پای عشقم حتی یک عباسی هم خرج نکردم ...این که در حد girl friend هم نیست....!! فقط just friend اونم بدون هر گونه تماس..!!

سوماً این قانون جدیده بازی سنتره که اگه کسی یک اشتباهی کرد و شکر خورد و ناخواسته و از روی نادونی، برای یک بازی تاپیک زد ، باید حتما پای اون بازی کوفتی 60 تا پیاده بشه.. البته این روزها سایت دچار تغییرات زیادی شده از حذف ری اکشن ها تا سرکوب معترضین ... یک همچین چیزی اصلا بعید نیست..اگه واقعیت داره خواهشا بگید من دیگه غلاف کنم و از این غلط ها نکنم...!

چهارماً... نــــدارم آقا... نــــدارم... این کف دست بیا بکن...!! ای لعنت به این دایرکس 12 بی نامو.....
باور کنید هرچی داشتم و نداشتم از اکشن فیگور بگیر تا لباس های زیر و رومو ، تبدیل به احسن کردم دادم پای یک کارت گرافیک اسقاطی..
بعد از اون به ورطه فقر و تباهی و کبودی ! به علاوه برهنگی مفرط کشیده شدم....
الان از دار دنیا فقط یک کامپیوتر دارم و یدونه شلوارک طرح هِلو کیتی..!که یه قاعده یک دو هزارتومنی هم سوراخه..!! شانسی که آوردم فروش نرفت... !! من اگه پول داشتم میدادم یدونه تی شرت می خریدم تا با ظاهر نیمه برهنه داخل خونه ظاهر نشم....
باورت میشه پریروز بابام صدام کرد "سِر آرتور " یچیزی بپیچ دورت سرما نخوری....!!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
اولاً اینکه چرا اینقدر به مادیات اهمیت میدید.؟ حیف نیست هرجا میریم همه اش حرف از خرید و دلار و روبل و لیر و این استور و تخفیف اون استور می زنیم...لحظه ها کوتاهه عزیزم... خواهش میکنم خودتون رو بیشتر از این درگیر این چیزها نکنید و از حال و هوای معنوی تاپیک ها بهره ببرید..باور کنید اگر کرک بد بود ، خداوند منان هیچگاه خلقش نمی کرد...!

دوماً آقا چرا تشویش اذهان عمومی میکنید و برای بچه مردم حرف درمیارید ! من کجا دلداده این بازیم .. بین ما هیچی نبوده و نیست.......
من اینقدر عاشق و شیدای بعضی بازی ها بودم منتها اونجاها دست تو جیبم نکردم و پای عشقم حتی یک عباسی هم خرج نکردم ...این که در حد girl friend هم نیست....!! فقط just friend اونم بدون هر گونه تماس..!!

سوماً این قانون جدیده بازی سنتره که اگه کسی یک اشتباهی کرد و شکر خورد و ناخواسته و از روی نادونی، برای یک بازی تاپیک زد ، باید حتما پای اون بازی کوفتی 60 تا پیاده بشه.. البته این روزها سایت دچار تغییرات زیادی شده از حذف ری اکشن ها تا سرکوب معترضین ... یک همچین چیزی اصلا بعید نیست..اگه واقعیت داره خواهشا بگید من دیگه غلاف کنم و از این غلط ها نکنم...!

چهارماً... نــــدارم آقا... نــــدارم... این کف دست بیا بکن...!! ای لعنت به این دایرکس 12 بی نامو.....
باور کنید هرچی داشتم و نداشتم از اکشن فیگور بگیر تا لباس های زیر و رومو ، تبدیل به احسن کردم دادم پای یک کارت گرافیک اسقاطی..
بعد از اون به ورطه فقر و تباهی و کبودی ! به علاوه برهنگی مفرط کشیده شدم....
الان از دار دنیا فقط یک کامپیوتر دارم و یدونه شلوارک طرح هِلو کیتی..!که یه قاعده یک دو هزارتومنی هم سوراخه..!! شانسی که آوردم فروش نرفت... !! من اگه پول داشتم میدادم یدونه تی شرت می خریدم تا با ظاهر نیمه برهنه داخل خونه ظاهر نشم....
باورت میشه پریروز بابام صدام کرد "سِر آرتور " یچیزی بپیچ دورت سرما نخوری....!!
=))
نکن از اینکارا. اگه این just friend هست که این همه تبلیغ کردی دیگه fiance هات و اینا دیگه چی هست. اینقدری که برا just friend ات مینویسی، معلومه آدم تهش به کبودی ختم میشه، زخم بستر آدم میگیره
بعد نوشته بودی هیلو داری بازی میکنی ما گفتیم بالاخره میاد یه نظری میده، میگه هیلو خوب بود بد بود، اصلا انگار نه انگار.حتی هیلو اگه ex-friend ات هم میبود باید میومدی یه رونوشتی، تونوشتی، زیرنوشتی، پا نوشتی چشم نوشتی دست نوشتی یه نوشتی باید مینوشتی.
بابای من که اصلا صدام نمیکنه، امروز برد وکالت ازم گرفت، بعد گفت ناهار خوردی، گفتم نه. گفت برو خونه بخور.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید

picture2_tf2e.jpg

خب همونطور که می بینید این آرنا شوتر بودن بازی، بدجور کار دست کارنامه بازی داده , متای یوزر ها رو ببینید...بعد میگن مثل اینکه بازی خیلی کوتاهه ..بی خود نبود آوردنش روی playstation now .. ..در اصل روغن ریخته رو نذر امام زاده سونی (ع) کردند..!! دیوالور چه کلاهی سر سونی گذاشت..!! =))
راست هم میگند دیگه واقعا شورشو درآوردند ..!! این طوری مبارزه ها خیلی مستعد رفتن به سمت تکراری و خسته کننده شدن هستند ...و این استعداد نهفته بازی! بالاخره یک جایی یقه شما رو میگیره و با کله میزاره وسط صورتتون!! ... شما هر چقدر هم فن بازی باشید و بخواهید در مقام دفاع ازش بربیایید ،در نهایت یک جایی کوتاه میایید که نه حاجی ، واقعا سازنده ها گند زدند بی خود دفاع نکن...8-|
مثلا بعضی جاها بین تراورس بازی، چندتا دشمن میان وسط و اون موقع ها بازی حس خیلی بهتری داره تا شما رو توی یک محیط گرد و کوچولو هی دور خودتون بچرخونه..قبلا هم گفتم اسپان شدن یوکای های کوچیک به طور بی نهایت واقعا بعضی جاها به شدت میره روی اعصاب خراب دور شده از الدن رینگ شما..!!~X(
البته با پیش روی و بیرون روی! از شهر ، جلوتر محیط ها یک چند متری گشاد تر می شند ..اون هم بخاطر حمله کامی کازی هاست!! متاسفانه باز جلوتر تنگش میکنند... :(
واقعا داشتم ناامید میشدم تا بازی اولین باس فایتش رو رو کرد...طراحی ظاهری باس فایت و رو به رو شدن باهاش، شاید شما رو به یاد بازی های نینتندو و بویژه دانکی کونگ بیاندازه... :x فایت سختی هم نیست ولی نمی دونم چرا به من خیلی حال داد ، بویژه اینکه خاطرات رویارویی با ژنرال کرنک رو در TMNT 3 Manhatan project برام زنده کرد...راستی IGN هم به بازی 7 داد..به نظرم بیشتر هم حقش نیست ...[-(

اما خب این وسط دیالوگ ها عالی هستند ..فقط این نکته رو در نظر بگیرید که این هوجی خیلی خیلی بی تربیته ..من خودم با اینکه بهره چندانی از ادب و نزاکت نبردم ولی بعضی موقع ها از حرف هاش خجالت می کشم...خواهشا اگه زیر 18 سال دارید سریعا این تاپیک رو ترک کنید و به انجام دادن این بازی هم فکر نکنید...حداقل اگه بازی میکنید دیالوگ هاش رو گوش نکنید...[-x ولی اگه بالای 18 دارید حتما گوش کنید...!!:yes::yes::yes:

می مونه یک نکته دیگه ای که خیلی ناراحتم کرد..=(( اونم اینه که خرگوش ها داخل این شماره چقدر پرهیزکار شدند..!! اصلا اون حرارت و گرمی شماره های قبل رو ندارند و خیلی نسبت به همدیگه سرد هستند..!! :-??اصلا نزدیک هم نمی شوند چه برسه به نزدیکی..!! نمی دونم به خاطر کروناست یا از بین رفتن مراتع جینگ سینگ..!! ولی خیلی نگران پیر شدن جمعیت شون هستم این جوری پیش بره داخل شماره 4 خرگوش بی خرگوش...

picture3-min_sbw.png

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
در یک حرکت انقلابی در دو روز انتهایی هفته ظرف 6 ساعت بازی رو به اتمام رسوندم

از نکات مثبت بازی میشه به دیالوگهای فان بین hoji joon =)) :D ، و کرکتر اصلی اشاره کرد
همینطور موزیک های بازی در نوع خودش جالب توجه هست .
گرافیکش هم قابل قبول عه
کامبت هم فوق العاده است

سلاح ها و گیم پلی بیشتر من رو یاد doom انداخت .
فضا سازی بازی و طراحی مراحل با تلفیق پارکور و پرش های سریع فوق العاده ست و میتونم بگم تو هیچ بازی ای در این سبک همچین چیزی ندیده بودم مخصوصا لوکیشن آخر که واقعا شاهکارِ طراحی مراحل بود !
باس فایت آخر هم فوق العادست :D:D:D

البته کوتاه بودن بازی با فقط 2 تا باس فایت زیاد خوشآیند نیست .

نمره من 8/10

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم بازی رو تموم کردم. در یک کلام فوق‌العاده بود! من خیلی دیگه به این سبک شوتر سریع و شلوغ که تو محیطای کوچیک و بسته درگیر میشیم علاقه ندارم حتی دووم اترنال رو هم بعد چند ساعت ول کردم اما این بازی چون جمعو جورتر بود خیلی چسبید بهم. گیم‌پلی و تنوع سلاح و انمی‌ها واقعا خوب بود و مدام در حال استفاده از سلاحای مختلف بودی. ترکیب سلاحای گرم و کاتانا عالی بود. فینیشرها و گور تول‌ها عجیب خوب دراومده بودن. استفاده از Gore Toolها واقعا لذتبخش بود. پلتفرمینگ بازی خیلی سر راست اما عالی و رَوون طراحی شده بود. موزیک و صداگذاری خیلی خوب بود. کرکترای بازی هم طبق معمول همیشه عالی مخصوصا خود لو ونگ و هوجی :D من مشکلی با زمان بازی نداشتم به نظرم مناسب بود و ازین طولانی‌تر دیگه خسته کننده میشد چون پتانسیلش رو نداشت به نظرم اما حیف که تو این نسخه بازی رو خطی کردن و همون راه نسخه ۲ رو ادامه ندادن. ساختار شماره قبل خیلی خوب بود که یه هاب داشتی میرفتی کوئست میگرفتی انجام میدادی و دنبال آیتمای بهتر میگشتی و درجه سختی رو میبردی بالا وقتی قوی‌تر میشدی و همینطور میرفتی جلو. تعداد خیلی زیادی سلاح سرد هم وجود داشت که با آیتمای مختلف کاراییشون کامل عوض میشد. اونطوری ارزش تکرار بازی خیلی بیشتر میشد اما خب نسخه سوم با وجود خطی شدن خیلی بهتر از انتظارم بود. این نداشتن چپتر سلکت هم خیلی خیلی ضد حال بود!

موفق باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر