Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,878
نام
Sajjad
اگر قصد دارید بازی رو، روی PC و با گیم پس تجربه کنید، مجبور نیستید با اپ ایکس باکس دانلودش کنید:D
لینک دانلود بازی:

http://ic-2602fc2f0100e000000000000...soft.Superb_1.0.3.0_x64__8wekyb3d8bbwe.msixvc

بعد با این کامند نصبش کنید:

Code:
Add-AppxPackage -Path '.\Microsoft.Superb_1.0.3.0_x64__8wekyb3d8bbwe.msixvc'

پ.ن: توی درایوی که تو تنظیمات ویندوز به عنوان درایو دیفالت نصب برنامه ها تعیین کردید نصب میشه.
پ.ن2: من این روش رو تست کردم و برام جواب داده، ولی با ریسک خودتون انجام بدید:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
اگر قصد دارید بازی رو، روی PC و با گیم پس تجربه کنید، مجبور نیستید با اپ ایکس باکس دانلودش کنید:D
لینک دانلود بازی:

http://ic-2602fc2f0100e000000000000...soft.Superb_1.0.3.0_x64__8wekyb3d8bbwe.msixvc

بعد با این کامند نصبش کنید:

Code:
Add-AppxPackage -Path '.\Microsoft.Superb_1.0.3.0_x64__8wekyb3d8bbwe.msixvc'

پ.ن: توی درایوی که تو تنظیمات ویندوز به عنوان درایو دیفالت نصب برنامه ها تعیین کردید نصب میشه.
پ.ن2: من این روش رو تست کردم و برام جواب داده، ولی با ریسک خودتون انجام بدید:D
حقیقتش ریسکی نداره ، سالهاست این روش جواب میده برای همه بازیها.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
661
تو این مدتی که اخبار بازیهای ایکس باکس رو از اکانت Klorbille دنبال میکنم، اکانت قابل اتکایی بوده و خیلی اسیر جهاد کنسولی و این چیزها نبوده و معقول بوده.
1000069086.jpg
اگه این ادعاش درباره هل بلید ۲ غلط باشه جهاد سایبربولی رو علیه این اکانت اعلام میکنم.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,343
نام
شیخ صدرا
خيلى ذوق دارم از امروز واسه بازى.
يكى از دلايل خريد و نگه داشتن سرى ايكس بود برام (در كنار گيم پس) ولى يكم بعد يه سرى اخبار دلسود شدم ولى دوباره اشتياق دارم براش.
نسخه اول رو از ديروز شروع كردم دوباره تا اصل كارى بياد :D

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
من شماره یکشو همون موقع اومده بود روی ps4 بازی کرده بودم ،دیشب داستانشو ویجیاتو توی یوتوب گذاشته بود ویدئو رو دیدم عجب صداگذاری ای داشت این یکی هم قطعا صداگذاری خفنی داره

• Like
Reactions: Taha75 and sopranus

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,719
نام
طاها
فردا لینک های دانلود برای کامپیوتر ساعت چند میاد ؟؟؟

این بازی هر چی نداشته باشه گرافیک فنی و هنری و طراحی چهره فک برانداز داره . اتمسفر ایسلند عالیه . قفل نداشته باشه دیگه حرف نداره . (مفت باشه کوفت باشه)

بازی Fort Solis که گیم پلی خاصی نداشت من خوشم اومد . اینکه جای خود داره

• Smile
Reactions: tokio_hotel

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,741
حقیقتش ریسکی نداره ، سالهاست این روش جواب میده برای همه بازیها.
ریسک نداره ولی اگه آپدیت day 1 بدن به درد نمیخوره :D

ضمنا دوستانی که به لینک اعتماد ندارن میتونن خودشون با ابزار packet sniffer دلخواه و زدن استارت دانلود از اپ ایکس باکس خودشون این لینک رو به دست بیارن

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,672
نام
سهيل
گرافیک خانمان سوزه رسما. مدل سازی صورت کارکترها دیگه بهتر از نمیدونم میخاد به کجا برسه. خدا کنه محتوای بازی علی الخصوص داستان هم در خور باشه. گیم پلی را خودم در حد همون نسخه اول در نظر گرفتم هرچی بهتر باشه خدا بده برکت.:D

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
145
دیگه به نظرم سرحد پیشرفت مورد نیاز صنعت بازی تو زمینه گرافیک همین هلبلیده!
دیگه واقعا بیشتر از این اتلاف پول و منابع و زمانه که به جاش میتونه صرف هوش مصنوعی و فیزیک و ساختار گیمپلی و چیزای این مدلی بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر