Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

REROOZ

کاربر سایت
Aug 31, 2019
64
نام
رضا
دموی تکنیکی خارق العاده بود. چنین کیفیت طراحی چهره و انیمیشن‌های صورت تا الان که بی‌سابقه بوده تو صنعت گیم. قطعا کمک‌های اپیک به نینجا تئوری هم بی‌تاثیر نبوده در کیفیت بصری بازی. ولی احساس من اینه که قرار نیست داخل خود بازی چنین کیفیتی رو شاهد باشیم. از طرفی طراحی چهره‌ها در نمایش گیم‌پلی هم خیلی خام و ناکامل به نظر میومد. پس طبعا انتظار می‌ره نسبت به اون نمایش، کیفیت به مراتب بالاتر باشه (ولی نه در حد این دمو احتمالا). به احتمال بسیار زیاد یه نمایش گیم‌پلی مفصل از بازی در شوکیس امسال ببینیم، گرافیک بازی که تضمین شده هست قطعا ولی گیم‌پلی رو خیلی دوست دارم ببینم چه تغییرات و پیشرفت‌هایی نسبت به نسخه قبل داشته. یه گیم‌پلی خفن با سناریوهای متنوع می‌تونه راحت بازی رو به یکی از بهترین‌ بازی‌های این نسل تبدیل کنه. تنها نگرانی در مورد این بازی اینه که گیم‌پلی پیشرفتی نسبت به نسخه قبل نداشته باشه. "پیشرفت" در مورد این بازی هم به معنای جهان‌باز شدن و این چیزا نیست، چون با یک بازی خطی Narrative-Driven مواجه ایم. سناریوهای گیم‌پلی متنوع این‌جا حرف اول رو می‌زنه و در وهله بعد پیاده‌سازی این سناریوها (که این قسمت رو قطعا نینجا عالی انجام می‌ده).

پ.ن.: نشد یه بازی بزرگ از اکس باکس یه نمایش بزرگ و کامل داشته باشه و دوستان نیان نفرت پراکنی کنن (تازه این که نمایش خیلی بزرگ و خاصی نبود). سر رونمایی از گیم‌پلی بازی هم دقیقا همین اتفاق افتاد. همین طور در مورد استارفیلد. نمی‌دونم واقعا این حرکات از کجا نشات می‌گیره.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,798
ولی احساس من اینه که قرار نیست داخل خود بازی چنین کیفیتی رو شاهد باشیم.
اگر طبق نسخه قبلی کات سینهای close shot داشته باشه احتمالا چنین کیفیتی رو ببینیم.

1679574111693.png

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,689
نام
طاها
موندم چرا اینا یک گیم پلی درست درمون بدون CGI از بازی پخش نمی کنند . هنوز هم بازی کار داره !!!!

فکر نکنم برای 2023 آماده بشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
اسکرین شات جدید ـه ظاهرا :
(احتمالا از تریلری که تو شو کیس پیش رو میخوان منتشر کنن ـه)

FuzoJ1rXgAAJCFv.jpg

بازی اگه امسال تاریخ انتشار نخوره واقعا بهشون باید یـ تبریک اساسی گفت

آخرین ویرایش:

soroushunit

کاربر سایت
Aug 29, 2010
311
نام
Soroush
فک کنم واسه تجربه این لامصب ایکس باکس بخرم:D
با اینکه پلی استیشن ۵ دارم ولی از این بابت که بازی انحصاریه اصلا ناراحت نیستم.
امیدوارم انحصاری های بیشتری طراحی کنه مایکرو.
انحصاری های یه کنسوله که خاطره انگیز ترین تجربه ها و هیجانات رو شکل میده.
لذت انتظار شیرین تر میکنه.
و یجور شخصیت و روحیه خاص و متمایز برای کنسول به وجود میاره.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,689
نام
طاها
امیدوارم که این بازی حالا که زیر سایه ماکروسافت رفته اوضاع براش خوب پیش برود و مثل شماره اول عالی باشد نه اینکه مایوس کننده و درجا بزند .

زیادی تو سکوت خبری هست و قطره چکونی ازش کلیپی بیرون میاد . کی قراره بازاریابی و تاریخ انتشار رسمی بدهند معلوم نیست .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,382
امیدوارم که این بازی حالا که زیر سایه ماکروسافت رفته اوضاع براش خوب پیش برود و مثل شماره اول عالی باشد نه اینکه مایوس کننده و درجا بزند .

زیادی تو سکوت خبری هست و قطره چکونی ازش کلیپی بیرون میاد . کی قراره بازاریابی و تاریخ انتشار رسمی بدهند معلوم نیست .
ماه بعد :D
گرافیک فکر کنم گولاخ باشه. داستانشم ک 99 درصد مشکلی نداره
فقط امیدوارم یکم روی تنوع کمبات خلاقیت به خرج بدن ولی درکل انتظار GOW نداشته باش چون اینا کلا دنیاشون متفاوته

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
562
فقط خواهشا نیان از موکپ یا نمیدونم زل بزنه به دوربین شروع کنه به دیالوگ گفتن نشون بدن.

یه تریلر درست حسابی با تاریخ بدن تموم شه پی کارش.

نمیدونم چرا وسط پروژه هلبلید اومدن استارت یه پروژه جدید زدن فکر کنم مارا بودش.

چه اصراری دارن نمیفهمم تو که تیمت کوچیکه چه مسخره بازی دوتا پروژه مختلف ببری جلو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر