Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
500
Film Grain Says Hi ...
این دوتا فقط و فقط و فقط برای دیده نشدن تکستچرهای بد یا عیب و ایرادات گرافیکی تو بازی ها چپونده میشن و سازنده ها زر میزنن که برای اینکه شبیه فیلم سینمایی بشه و زیبایی و اتمسفر تو بازی گذاشتیم .
این دوتا افکت بیشترین ضربه رو به Image Clarity میزنه اونوقت بیان از اینا استفاده کنن که مثلا تکسچر بد رو بدتر از چیزی که هست جلوه بدن؟ دقیقا استفاده از اینا برای القا حس سینماتیک و اتمسفر هست.
بنظرم بهتره که این آپشن رو بزارن که بشه غیر فعال کرد برای کسانی که مشکل دارن. من خودم تو بعضی از بازیا این افکت رو برمیدارم و تو بعضی بازیا فعال میزارم و این بستگی به Art Direction و اتمسفر بازی داره که توی بعضی بازی تجربه بصری رو بهتر میکنه و تو بعضی بازیا هم خراب میکنه.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
بقیه رو نمیدونم اما بنظر من Image Clarity مهم ترین چیزه، یعنی الان یه بازی 10 سال پیشو 4k native بازی میکنم همه چیز شارپ و تر و تمیزه خیلی برام جذاب تره تا بازی نسل نهمی که گرافیک خیلی خفنی داره اما داره از 800p آپسکیل میشه 4k.
چه فایده داره تصویر رئال باشه اما فک کنی داری ویدیو 480p میبینی :D

Film Grain و chromatic aberration هم دشمن خونین Image Clarity هستن، اکثر مواقع حتی قبل اینکه New Game رو بزنم میرم خاموشش میکنم بعد استارتو میزنم :-"

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,633
نام
امین
این یک بازی سینگل پلیر ۵۰ دلاری، میدسایز و کوتاهه.
هر چقدرم روش مارکتینگ انجام بدی، تا یه اندازه ای ظرفیت داره و هیچوقت نمیتونی بالاهای چارت ببینیش.

این رفتار رو با بچه سر راهی هم نباید بکنن، این که دیگه خودیه...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,201
نام
محمد حسین
این رفتار رو با بچه سر راهی هم نباید بکنن، این که دیگه خودیه...
بازی تو سینماها تبلیغ شده تو یوتیوب و توییچ و حتی تلویزیون سامسونگ.
ظرفیت بالاترم نداره. مارکتینگ بیشتر یعنی هزینه بیشتر و شانس برگشت سرمایه رو کمتر میکنه و با کله میرن تو دیوار.
گیم پلی که صلاح دونستن نزارن و ندادن و خود اون از مارکتینگ مهمتره.
اگه بازی بگیره، بعد ریلیز یه فروش نسبتا خوبی تجربه میکنه و گر نه عاقبت خوبی در انتظارش نیست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
نسخه قبلی بعد از یک سال فکر کنم ۱ میلیون نسخه فروخته بود یعنی در کل بازی پرفروشی نیست. این نسخه هم کلیت گیم‌پلی مثل همون نسخه قبل هست که مخاطب زیادی نداره و اکثر بحث‌هایی که در موردش شکل گرفته هم در مورد گرافیکش هست :D هر چند مشخصا با تبلیغات مناسب‌تر می‌تونست از نظر تجاری موفق‌تر بشه که خب کلا از این نظر جالب کار نکردن. البته اگر کیفیت خوبی داشته باشه و امتیازات خوبی بگیره احتمالا بعد از عرضه استقبال بهتری ازش میشه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
مارکتینگ بازی ضعیف نیست بلکه اُوِر هایپ بازی زیاد از حد بودش.نمیدونم این مدیرا چی تو سرشون میگذشت که اینجور بازیهای خاص پسند رو تا این حد روش مانور میدادن.یه چیزی مثل بازیهای دیوید کیج هستش.هر چقدرم گرافیکش بالا و داستانش هم فوق العاده باشه باز سبکش عام پسند نیست

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,161
نام
Ahmad
مارکتینگ بازی ضعیف نیست بلکه اُوِر هایپ بازی زیاد از حد بودش.نمیدونم این مدیرا چی تو سرشون میگذشت که اینجور بازیهای خاص پسند رو تا این حد روش مانور میدادن.یه چیزی مثل بازیهای دیوید کیج هستش.هر چقدرم گرافیکش بالا و داستانش هم فوق العاده باشه باز سبکش عام پسند نیست
البته غیر از راک استار و کپکام و و چند تا دولوپر دیگه، شاید بشه در مورد اکثر بازی ها گفت که عامه پسند نیستن.ولی میتونن موفق باشن و طرفداران خودشون رو دارن.مثالش سری سولز.(مقایسه نمیکنم)نمیدونم نسخه اول رو بازی کردی یا نه.ولی به نظر من که مثالت دقیق نیست.در مورد این نسخه که قطعا دقیق نیست.چون روی مبارزات خیلی کار شده.راجع بهش پست گذاشتم اینجا.
البته مشخصه یه بازی تریپل A فول اسکیل نیست.ولی پیشرفت خوبی داشته و دیوید کیجی نمیبینمش.

Senua's Saga: Hellblade II

chelsea-xbox

کاربر سایت
Jun 2, 2013
35
نام
رضا
نمیدونم چرا برای دانلود نمیاد البت سر alone in the dark دوبار باز با حجم کلش اپدیت داد دفعه دوم دیدم نمراتش اینجوری هست و از قیدش گذشتم دلیت زدم رفت

• Like
Reactions: Taha75

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
916
این آخرم بازی از توش در نیومد. معلوم نیست چی به چیه و چیکار کردن این همه سال و اصلا هدف سازنده ها چی بوده از ساخت این عنوان یا حداقل من نفهمیدم.
امیدوارم حرف هام اشتباه از آب در بیاد و یه عنوان زودگذر و فراموش شدنی نباشه گرچه احتمالش زیاده فقط ریلیز بشه بره پی کارش.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
عجب فتومود وحشی ای داره البته من خودم خیلی اهل فتومود نیستم روند بازی رو بهم میزنه برام حوصله ش رو ندارم ولی خب خوش به حال طرفدارای فتومود شد:D
تقریبا هربار کنسول رو روشن میکنم میرم ببینم برا دانلود اومده یا نه هر بارم عدد نحس ۳۲۲ مگ رو میبینم کم مونده شبا کابوسشو ببینم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر