Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان این shinobi owl رو دفعه دوم میادش اونجا که لیدی باترفلای بودش چجوری بزنمش سرویس کرد مارو فاز اولش رو هم نتوستم بزنم
من اگه درست یادم باشه دو تا مورد رو باید بیشتر حواست باشه:
1- اونجایی که باروت میریزه و آتیش میزنه همیشه ازش فاصله بگیر که خیلی مهمه تو حفظ جونت.
2- یه اتک از بالا میزنه که هیچ کاریش نمیشه کرد ، باید صبر کنی آخرین لحظه جاخالی/Evade بدی.
اگه زودتر اینکارو بکنی اتکش رو سوییچ میکنه و افقی میزنه که کاریش دیگه نمیشه کرد.

جاخالی که دادی زمان داری که اتک بزنی و همین رو ادامه بده.

البته خب پری کردن و آشنایی با ترتیب حرکاتش هم مهمه ولی خب باید صبور باشی.

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
من اگه درست یادم باشه دو تا مورد رو باید بیشتر حواست باشه:
1- اونجایی که باروت میریزه و آتیش میزنه همیشه ازش فاصله بگیر که خیلی مهمه تو حفظ جونت.
2- یه اتک از بالا میزنه که هیچ کاریش نمیشه کرد ، باید صبر کنی آخرین لحظه جاخالی/Evade بدی.
اگه زودتر اینکارو بکنی اتکش رو سوییچ میکنه و افقی میزنه که کاریش دیگه نمیشه کرد.

جاخالی که دادی زمان داری که اتک بزنی و همین رو ادامه بده.

البته خب پری کردن و آشنایی با ترتیب حرکاتش هم مهمه ولی خب باید صبور باشی.
حواسم به اون باروت و آتیشش هستش
ناکس اتک های مختلف میزنه 2 تا ضربه هم میزنه لهت میکنه
خیلی هم کم کم خونش کم میشه 20 تا ضربه میزنی بهش میبینی تازه نصفه خونش رفته

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
حواسم به اون باروت و آتیشش هستش
ناکس اتک های مختلف میزنه 2 تا ضربه هم میزنه لهت میکنه
خیلی هم کم کم خونش کم میشه 20 تا ضربه میزنی بهش میبینی تازه نصفه خونش رفته
دنبال پر کردن پاسچرش باش. بخوای با کم کردن جون بکشیش خیلی طول می کشه و اذیت می شی.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دوستان این shinobi owl رو دفعه دوم میادش اونجا که لیدی باترفلای بودش چجوری بزنمش سرویس کرد مارو فاز اولش رو هم نتوستم بزنم
اول اینکه باید رفتارشو حفظ بشی مثلا قبل از اینکه باروت میپاچه زمین باید دومرتبه داج کنی عقب وقتی شمشیر میاره بالا که بکوبه زمین داج به راست و چپ کنی میری پشتش و فرصت چند ضربه داره وقتی لگد میزنه هم فرصت دو ضربه داری رو این باس بیشتر باید داج کنی تا دیفلکت
حتما از شمشیر ایمورتال بلید استفاده کن با تکنیک ضربه از چپ و راست اسمشو یادم رفته

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
اول اینکه باید رفتارشو حفظ بشی مثلا قبل از اینکه باروت میپاچه زمین باید دومرتبه داج کنی عقب وقتی شمشیر میاره بالا که بکوبه زمین داج به راست و چپ کنی میری پشتش و فرصت چند ضربه داره وقتی لگد میزنه هم فرصت دو ضربه داری رو این باس بیشتر باید داج کنی تا دیفلکت
حتما از شمشیر ایمورتال بلید استفاده کن با تکنیک ضربه از چپ و راست اسمشو یادم رفته
فعلا در تلاش هستم برای کشتنش 2 دفعه تا دم مرگ بردمش ولی ناقلا مارو نفله کردش

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
اتفاقا من هم همین جا هستم هنوز نرفتم باهاش بجنگم
چتر مخصوص آتیش ببر
قبل فایت یدونه آیتم بزن که +5 رو اسپریت امبلم بیاره بعد پلت بزن ریکاوری بشه
تا اونجا که میتونی سعی کن فرصت گیر آوردی بری زیرش ضربه بزنی
بین هر فازش هم یدونه +5 روی امبلم بیار
چون با دفنس با چتر ، امبلم لازم میشی

• Like
Reactions: mehrdadb3

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
دیدم حال نمی‌ده
سعی کردم خودم بزنم
که نصفه روز کار رو درآوردم😁
دمت گرم من حدود 1 ساعتی باهاش جنگیدم حدود 6 یا 7 بار تا فاز 2 بردشم ولی میزدم
دیگه حوصلم سر رفت به طور استثنا (فقط همین باس رو) این یکی رو انداختم تو دره باهاش خداحافظی کردم اونم ازم تشکر کردش :D

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دمت گرم من حدود 1 ساعتی باهاش جنگیدم حدود 6 یا 7 بار تا فاز 2 بردشم ولی میزدم
دیگه حوصلم سر رفت به طور استثنا (فقط همین باس رو) این یکی رو انداختم تو دره باهاش خداحافظی کردم اونم ازم تشکر کردش :D
Wolf... Thank...you🥺
سازنده ها مخصوصا گذاشتن این باگو ، برای آدم های بی اعصاب و عجول 😁
وگرنه خیلی راحت میشد فیکسش کرد

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
با این شینوبی تولزها و چندین سری حرکات جدید که تقریبا آخر بازی آنلاک میشه و هم برای 100 درصد کردن بازی newgame پلاس واجبه

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
Wolf... Thank...you🥺
سازنده ها مخصوصا گذاشتن این باگو ، برای آدم های بی اعصاب و عجول 😁
وگرنه خیلی راحت میشد فیکسش کرد
نصفه روز رو صرفش کردی میگی خیلی راحت میشه زدش
به هر حال سن و سالی ازمون گذشته تا اینجاشم خیلی با صبر و حوصله اومدم این یکی رو زیاد حوصلم نگرفت باهاش بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر